Skocz do zawartości

Zabił się jadąc kradzionym motocyklem


Lemon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za Onet.pl

 

19-letni mężczyzna zginął w wypadku motocyklowym, do jakiego doszło w nocy w Żaganiu w Lubuskiem.

19-latek ukradł motocykl, nie zdołał przejechać nawet 2 km, gdy stracił panowanie nad jednośladem. - poinformowali lubuscy policjanci.

 

19-latek zauważył, że właściciel maszyny zostawił ją na chwilę bez opieki. W stacyjce znajdował się kluczyk. Wsiadł na motor i - czego być może się nie spodziewał - nabrał zbyt dużej prędkości. Stracił panowanie nad maszyną i przewrócił się na jezdnię. Nie przeżył upadku.

Edytowane przez Lemon

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że właściciel moto może nie dostać żadnego odszkodowania, bo w stacyjce znajdował się kluczyk...

 

Dokładnie tak odszkodowania nie dostanie, a znając Polskie prawo jeszcze dopieprzą właścicielowi, że to jego wina, albo rodzina złodzieja bedzie się procesować. Nic nie jest już mnie chyba zdziwić w naszym kochanym kraju.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak odszkodowania nie dostanie, a znając Polskie prawo jeszcze dopieprzą właścicielowi, że to jego wina, albo rodzina złodzieja bedzie się procesować. Nic nie jest już mnie chyba zdziwić w naszym kochanym kraju.

:P

Sam jest sobie winny

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kara" smierci za kradziez to chyba jednak troche za duzo. Poza tym moto pewnie tez ucierpialo :P

 

Kara śmierci za kradzież... pewnie za dużo..

ale jakże często właśnie takie młokosy zabijają innych jadąc skradzionymi lub pożyczonymi motągami.

W tym przypadku potraktujmy to nie jako kare ale selekcję naturalną baranów.... jakoś mi go nie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kara" smierci za kradziez to chyba jednak troche za duzo. Poza tym moto pewnie tez ucierpialo :P

 

to nie jest kara, tylko konsekwencja własnych czynów złodzieja. i dokładnie zgadzam się ze stwierdzeniem, że dobrze się stało - jednego mniej :P

mnie szkoda tylko właściciela motocykla: moto uszkodzone albo zniszczone, wszystko z powodu głupoty (kluczyk). pewnie odszkodowania nie dostanie...

jsz

Edytowane przez jeszua
„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż bardziej wychowawcze byłoby solidne trwałe kalectwo. :buttrock:

 

wtedy do konca jego zycia utrzymywalibysmy go z naszych podatków

zawsze mi przykro jak slysze ze zginal czlowiek, nawet jesli byl idiota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...