Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się zdeklaruje ktoś ze Śląska lub z południa to dawać znaki... coby domek zaklepać.

 

PS strasznie chrapię, co już pewnie niektórzy wiedzą, w promocji rozdaję zatyczki do uszu... :banghead:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chętnie pojechał ale nie będe miał jeszcze prawka A bo 11 września mam egzamin teorie dopiero :) chyba żebym kierowce sobie załatwił...-ale kijowo być pasażerem na własnym moto :/

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos potrzebowal czwartego do domku od piatku to chetnie sie przylacze, tylko koniecznie niepalacy :icon_mrgreen:.

Ja też się przyłączam z postulatem przyłączenia, koniecznie do ekipy niepalącej.

Od piątku, sztuk raz.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja przyjadę... sama....

Nie chrapię..., nie mantykuję..., nie lunatykuję..., nie palę...

Tak ogólnie, to grzeczna jestem...

Gdyby było gdzieś, u kogoś, jakieś wolne miejsce dla mychy? :)

Do grobowej deski wdzięczna będę...

Pozdrawiam, Monika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Lime przygarnie mnie a ja Izulę, a Izula kogoś przygarnie i domek jest w komplecie.

Pasi?

Niech paaasiiii... Plissss...

 

PS. Przygarniemy Mychę?

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Lime przygarnie mnie a ja Izulę, a Izula kogoś przygarnie i domek jest w komplecie.

Pasi?

Niech paaasiiii... Plissss...

 

PS. Przygarniemy Mychę?

 

 

Ja jestem zaaaaaaaa :-) palę ale obiecuję że będę wychodzić na dymka , a towarzystwo pierwsza klasa, będę męczyła Tomka bo ja początkująca więc Tomku dobre rady mile widziane :-) liczę na Ciebie mam tylko nadzieje że nikt z towarzystwa domkowego nie chrapie :biggrin:

 

O a jeszcze dodatkowo może towarzystwo domkowe ruszy razem w traske co wy na to??? Widze że wszyscy mamy taką samą miejscowość startową ???No może Lime tylko dołączy :biggrin:

 

I jak już wszyscy się zdeklarują to jak z rezerwacja kto sie tego podejmuje??? Lepiej to załatwić teraz mieć zaklepane i spokojnie czekać na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...