Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaaaa....że goła to fajnie jeno zbyt nieaktualne. Poproszę o aktualne i w pozycji leżąc na plecach. No i tyż gołe :buttrock: .

Bo za to to nas jako pedofili pozamykają. Ty będziesz pierwszy, za rozpowszechnianie.

:)

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa....że goła to fajnie jeno zbyt nieaktualne. Poproszę o aktualne i w pozycji leżąc na plecach. No i tyż gołe :icon_mrgreen: .

Bo za to to nas jako pedofili pozamykają. Ty będziesz pierwszy, za rozpowszechnianie.

:bigrazz:

pzdr

 

Sie nie boje !

A taka diablica pasuje ?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e8e020f9e36c547.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/080283f9d1feced8.html

 

He, he zobacz "staruchu" co tracisz wypadając z castingu :icon_eek:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6823f2c78c7c1f9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a84e70320b3f9bda.html

 

Więcej fotek nie dam bo jeszcze sobie coś zrobisz. :banghead:

Ale możesz zostać doradcą Mamakisa przy castingu jak ją przekupisz. :flesje:

Tylko WARA od Mamakisa ! :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No termin za pasem. Kolega Capone szuka kogoś kto pożyczy sprzęt nagłasniający. Mielibyśmy wtedy Karaoke i muzykę dobrej jakości. Ew. jeżeli ktoś ma wieżę Hi-Fi i byłby skłonny pożyczyć to bardzo bym prosił o kontakt na PW.

 

Tatakis czy ze względu na wkład w temat, niski wiek i brak nałogów mam dodatkowe punkty premii? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuuuuuuuuuuusie :flesje: . Oj, będę miał sny :icon_mrgreen: .

Ładniejsza od brata. I młodsza. :icon_eek:

Doradzać mogę ale wolałbym castingować kobitki. Nie masz drugiego syna? Możnaby poszukać ci synowej i wtedy pomógłbym w castingu :banghead: .

Niemniej dzięki za pamięć :icon_evil: . Może ćora odwdzięczy się za doradztwo :bigrazz: ?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuuuuuuuuuuusie :eek: . Oj, będę miał sny :icon_mrgreen: .

Ładniejsza od brata. I młodsza. :D

nosz cholera uzywke sobie zrobili, no :bigrazz: :icon_evil:

 

 

Igor, nie martw się. Poproszę Mariolkę to może Cię pocieszy :icon_mrgreen:

Nie swoim nie dysponuj, cwaniaczku :icon_razz:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś na zlot jechał z Wrocławia, Opola, Wałbrzycha lub okolic - Z POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ POLSKI na zlot w Borkach? Będę 21ego wracała z rajdu konnego, z Nowej Rudy i szukam motocyklowego towarzystwa !!! Baaaaardzo proszę o kontakt osoby, które stamtąd będą jechały !!! Jutro o 7:00 wyjeżdżam z Warszawy na rajd i nie będę miała internetu.

 

kontakt ze mną dzisiaj na gg 2052594

potem kontaktujcie się przez mojego kolegę na gg 9016839

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TATAKIS czy trofeum będzie można oglądać w Borkach :icon_twisted:

Pytam z ciekwaości, niestety do konkursu nie przystąpię, ponieważ ja już tylko popatrzeć mogę i to ukratkiem, gdy bystry wzrok żony mnie nie inwigiluje :P

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś na zlot jechał z Wrocławia, Opola, Wałbrzycha lub okolic - Z POŁUDNIOWO-ZACHODNIEJ POLSKI na zlot w Borkach? Będę 21ego wracała z rajdu konnego, z Nowej Rudy i szukam motocyklowego towarzystwa !!! Baaaaardzo proszę o kontakt osoby, które stamtąd będą jechały !!! Jutro o 7:00 wyjeżdżam z Warszawy na rajd i nie będę miała internetu.

 

kontakt ze mną dzisiaj na gg 2052594

potem kontaktujcie się przez mojego kolegę na gg 9016839

Ja lęcę z Wrocka w piątek,ale nie wiem o której . mam w piatek wolne ,ale plecak pracuje i nie wiem o której się zwolni.Mam nadzieję że ruszę koło 14.00.tel.605049655

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczę płoche jest i w Borkach nie wystąpi. Musi się też opiekować moim wnuczkiem, który do Waszego towarzystwa się raczej :icon_razz: nie nadaje.

Czyli płoche dziewcze jest samotną Matką? Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...