Skocz do zawartości

Motocyklisto, ściągnij kask.


acy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za temat. Juz nie dlugo beda tamty typu: motocyklistow wytrzej buty albo spusc wode bo smierdzi.

Co do tematu to kask sciagam bo sie robi goraca podczas stania w kolejce szczegolnie jak sie podjezdza grupa i kilku idzie placic. Wtedy tez zazwyczaj widze ze obsluga jakos wolniej nagle pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem, czy ktoś z Was wszedł kiedyś w kasku np do sklepu ? Albo do lekarza....

 

Zdarzyło sie :icon_twisted: ,ale na 3 minutki .Jak do marketu to chyba logiczne ,ze sie ściągnie bo to dłuzej trwa.A i tak trzeba zostawić u tej miłej pani ,bo jak wejdziesz z kaskiem pod pachą to zaraz ochrona patrzy czy nic tam nie wynosisz :banghead: O to Polska kochana.

 

Ja pracuje przy stacji paliw i widze ,jak czasem podjeżdzają nasi zachodni bracia :icon_evil: ,tankują ,płacą nawet nie pomyślą o ściągnięciu kasku.A przecież słyną raczej z wielkiej kultury ,nie to co my.

 

p.s.

 

Jeszcze żaden temat na forum ,jaki znam ,nie cieszył sie takim powodzeniem w tak krótkim czasie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pracuje przy stacji paliw i widze ,jak czasem podjeżdżają nasi zachodni bracia :icon_mrgreen: ,tankują ,płacą nawet nie pomyślą o ściągnięciu kasku.A przecież słyną raczej z wielkiej kultury ,nie to co my.

 

p.s.

 

Jeszcze żaden temat na forum ,jaki znam ,nie cieszył sie takim powodzeniem w tak krótkim czasie :banghead:

 

A to ciekawe, nie? Kamera musi wyłapywać rejestrację z tyłu i nikt do nich pretensji nie ma ... (?)

 

Chyba że im uczciwość z oczu kapie :icon_evil:

 

 

No cóż, taki kraj nasz kochany. Skoro nie znajdują sposobu na złodziej, wszystkich wrzucają do jednego worka.

( ale nie ma co na kraj narzekać, bo kraj to my wszyscy)

 

:icon_twisted: Miłego dzionka ( ja chce do domuu huhu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się komuś zdejmowanie kasku nie podoba to niech jedzie na inną stację.

 

Gdyby ktoś zapukał do moich drzwi , i przez "judasza" zobaczyła bym postać, z twarzą zamaskowaną w jakikolwiek sposób, to bym nie otworzyła. Mam do tego prawo.

 

nie. stacja posiada ofertę publiczną (tablica z cenami, np. przed wjazdem) i nie ma prawa odmówić obsługi

 

a jaką działalność prowadzisz w domu..? :icon_twisted: stacja benzynowa nie jest prywatnym mieszkaniem, choć może być prywatną własnością. niemniej przepisy, które dotyczą prywatności na jej terenie są odmienne od tych tyczących się mieszkania

 

"sportowiec" no to, to jest przecież wypisz wymaluj przestępca jak nic. Po to sobie kupił taki sprzęt, żeby piracić na drodze i kraść paliwo.

(...)

Ale powiedzcie mi : SKąD TO SIę BIERZE? ( pytanie retoryczne ).

 

ze złych doświadczeń. pewnie jeszcze żaden czoperowiec nie próbował ukraść paliwa, a o gościach na ścigaczach faktycznie czasami się od obsługi (mnie akurat pośrednio) zdarzyło słyszeć

 

Ciekawa jestem, czy ktoś z Was wszedł kiedyś w kasku np do sklepu ? Albo do lekarza....

 

Sęk w tym, że z jednej strony to my jesteśmy na czyimś terenie i ten ktoś może, ale nie musi, mieć jakieś wymagania co do korzystania z usługi.

 

co do sklepu i lekarza: do sklepu tak, do lekarza nie. w tym pierwszym przypadku wszedłem zapytać czy posiadają terminal do kart płatniczych: gdyby mieli, robiąc zakupy zdjąłbym kask, bo to trwa dłużej niż minuta trzydzieści na zapłacenie na stacji

 

co do cudzego terenu - jw.

 

BTW w podobnej kwestii miałem ostatnio rozmowę z kierownikiem sklepu, w którym odmówiono mi obsługi karty przy zakupie śm za 6,90zeta - "bo powyżej 10 złotych". wyjaśniłem, że prawo limitować kwotę przy płatności kartą... ale tylko jeśli informacja o tym jest widoczna na klienta _przed_ dokonaniem zakupów. podobnie na stacji: jeśli zobaczę gdzieś kartkę z prośbą o zdjęcie garnka, dostosuję się; w innym przypadku - postępuję wg własnego uznania

howgh! :banghead:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ponoć Policja nie ruszy tyłka za to, że zatankuję całe 17litrów niech będzie Super Duper Turbo V Power za 5 zyla/litr. To wyjdzie całe 85 zyla. Nic mi nie zrobią bo poniżej 200zyla "niska szkodliwość czynu". Nic tylko kraść :icon_mrgreen: Tym chata bogata co ukradnie tata :wink: itp itd

Póki co stać mnie na lanie "do pełna" wszelkich pojazdów ale z ciekawości zapytam jak to jest z tą "niską szkodliwością czynu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym prosić kolegów motocyklistów o małą uwagę (motocyklistek raczej to nie dotyczy). Jeśli przyjeżdżacie tankować paliwo na stacje paliw, a później idziecie płacić, to proszę, aby przy kasie ściągać kask. Rozmowa z motocyklistą z kaskiem na głowie, jest po pierwsze mocno utrudniona, po drugie, wykazuje się brak szacunku dla obsługi stacji (która, w przeważającej cześci pracują za śmieszne pieniądze).

Miałem okazję kilka razy stać za takimi osobnikami i mimo, że nie byli to moi znajomi, czułem zażenowanie. Nie wspominam już o melonach pod pachami.

Pozdrawiam,

ten co kask ściąga

 

I może jeszcze buty mam ściągnąć??

 

 

ps. możesz wyjaśnic co z tymi melonami i jak to ma się do zdjętego kasu, bo za bardzo nie rozumiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może jeszcze buty mam ściągnąć??

ps. możesz wyjaśnic co z tymi melonami i jak to ma się do zdjętego kasu, bo za bardzo nie rozumiem??

Wygląda na to, że nie przeczytałeś całego wątku. Przyznałem po kilkunastu odpowiedziach, że nie mam racji. Choć to jak nas widzą i traktują inni, jest pewnie czymś podyktowane, nie tylko zazdrością lub tp.

Co do melonów, to miałem na myśli szeroko rozstawiane ręce, typowe szpanerstwo.

Pozdrawiam :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do melonów, to miałem na myśli szeroko rozstawiane ręce, typowe szpanerstwo.

Pozdrawiam :biggrin:

 

No ale jak sciagne kask i nie mam go gdzie polozyc to wezme pod pache i mam juz jednego melona :bigrazz: Albo najlepiej jeszcze wziac drugi kask od kolegi to beda dwa melony dla pelnej postawy :icon_razz: A kolega wtedy idzie zaplacic za dwoch :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAaa bo już myślałem że przyczepiłeś się do kobiet dużymi piersiami :/.

 

ps. nie wiem czy wiesz ale niektore kombinezony są szyte właśnie w taki sposób, w których ciężko jest zachować naturalną pozycję stojąc. Kombinezony mają być wygodne i ergonomiczne podczas jazdy a nie podczas chodzenia po sklepie. Zresztą gówno mie obchodzi jak ja wyglądam w oczach ludzi czekających w kolejce na stacjni benzynowej....

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec, ze tymi melonami mnie zaintrygowales. Musialem przeszukac caly watek na slowo wyjasnienia :D

 

P.S. Dla malo wtajemniczonych :P : Kobiete sie poznaje po sylwetce, wiec moze rownie dobrze byc w kasu. Panowie, na Boga!.. :D

Edytowane przez Gusto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...