Skocz do zawartości

Motocyklisto, ściągnij kask.


acy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na marginesie, jak jechalem na moto za granica, na zadnej stacji nie sciagalem kasku i NIGDY nikt mi nie zrobil problemu, w polsce zdaza sie...

 

za to na zachodnich stacji widzialem naklejki 'uprzejmie prosimy o wchodzenie bez kaskow i kominiarek' ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] kazac placic z gory za zatankowane paliwo(temat byl juz na forum),[...]

 

To gdzie tak jest ??? :eek:

W IV RP ??? :banghead:

Jednak Polska to dziki kraj ............

Z wlasnego podwórka: ZAWSZE zdejmuje kask i zostawiam go NA motorze :buttrock: :crossy: ( minuta dluzej ? )

NIGDY nie musialem placic za paliwo z góry :banghead:

 

 

po drugie: niby co mam zrobić z tym kaskiem? zostawić na motocyklu, licząc, że nikt nie ukradnie?

 

Az tak zle w kraju ??? :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całkiem szczerze to się nie dziwię.

 

Gdyby każdy kasował bilet nie było by kanarów, żądających od nas dokumentów.

Gdyby kierowcy, generalnie wszyscy , zawsze płacili za zatankowane paliwo, pewnie nikt by się niczego nie czepiał.

 

Cóż, kierowcy samochodów zazwyczaj nie mają nic na twarzach, więc traktuje się ich tak jak się traktuje i myślę, że pretensję można mieć tylko do tych, którzy po zatankowaniu spierniczają i generalnie robią nam wszystkim złą opinię.

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze otwieram szczęke (bo mam szczękowca) czy to wystarczy? Czy mam cały ściągac? Czekam na wytyczne :banghead:

 

p.s. Coraz ciekawiej sie robi na Forum i w to w szczycie Sezonu, wpierw tematy o Kościele, potem o faszystach a teraz to :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to na zachodnich stacji widzialem naklejki 'uprzejmie prosimy o wchodzenie bez kaskow i kominiarek' ^^

 

 

powaznie ??

Kurde walilem kilka lat temu do holandii, i przez cala droge nie spotkalem czegos takiego...

 

 

bo pewnie nie było napisane po polsku :banghead: :buttrock: :banghead: :banghead:

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wlasnego podwórka: ZAWSZE zdejmuje kask i zostawiam go NA motorze buttrock.gif crossy.gif ( minuta dluzej ? )

 

Sądząc po motorze chyba rzadko zapinasz się pod samą szyję. Moje zakładanie kasku wiążę się z rozpięciem do połowy kurtki (zasuwak + napy z czego jedna wewnątrz kurtki), nałożeniem kominiarki, postawieniem kołnierza i zapięciem go i dopiero kask. W tym czasie zrobi się gorąco, spocę się jak prosiak, koleś calibrą będzie trąbił bo mu dystrybutor zajmuję. Nabawię się frustracji i na samą myśl o tym już mi ciśnienie skoczyło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie nie było napisane po polsku

 

 

hehe, to moze byc, bo ja tylko poza polski to englisz spik...

Ale jak juz jest taki nakaz, to powinien byc jakis obrazek, z przekreslonym kaskiem, czy kominiarka zeby sie w oczy zucalo...

Nie zmienia to faktu ze problemow nie zauwazylem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze jak podjezdza ktos kabrioletem w czapce bejzbolowce i w okularach, to tez przed placeniem powinien zdjac ta czapke i okulary, zeby obsluga stacji czula sie dowartosciowana?

 

to samo w zimie - kazdy przed placeniem jest zobowiazany do zdjecia czapki :banghead:

 

jak wszyscy to wszyscy a nie jakies kretynskie wydumki w tym przypadku dla motocyklistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Coraz ciekawiej sie robi na Forum i w to w szczycie Sezonu, wpierw tematy o Kościele, potem o faszystach a teraz to :banghead:

 

Szczyt sezonu to i wakacje zarazem dla niektórych, wiec ............. i ciekawe tamaty musza byc :banghead:

 

Sądząc po motorze chyba rzadko zapinasz się pod samą szyję. Moje zakładanie kasku wiążę się z rozpięciem do połowy kurtki (zasuwak + napy z czego jedna wewnątrz kurtki), nałożeniem kominiarki, postawieniem kołnierza i zapięciem go i dopiero kask. W tym czasie zrobi się gorąco, spocę się jak prosiak, koleś calibrą będzie trąbił bo mu dystrybutor zajmuję. Nabawię się frustracji i na samą myśl o tym już mi ciśnienie skoczyło:)

 

A to sie z Toba zgodze w 100% :)

A poza tym: tankujesz kilka razy dziennie aby nie moc poswiecic 3 minut na zdjecie i zalozenie kasku ?

A koles z tylu niech sobie trabi ....

Nie zmienia to faktu ze przynajmniej nie powinno traktowac sie motocyklistow jak potencjalnych zlodziei

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...