Skocz do zawartości

Suzuki Intruder 1800 - ile pali ?


powell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było awari.Opona tył poleciała po 8 tysiącach km, przodu zostalo tak jeszcze na 2 tys.A to że w zakrętach kiepsko to raczej mit.wiadomo że nie da sie tu porównać intruza do jakiegos przecinaka, ale kładzie sie jak na swoją wagę rewelacyjnie, aż do granic możliwości, czyli obtartych podnóżkach.generalnie sezon raczej kiepski bo tylko 9 tys km, ale to kosztem off roadu.Moim zdaniem zacny sprzęt i raczej na nastepny sezon zostanie u mnie.

 

tomek

 

Dzięki Szabla :buttrock: Wrzuciłbyś gdzieś fotke swojego sprzeta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mój M1800

 

Na trasie przy piłowaniu na maksa tj. 180-220km/h - 10 litrów

Na trasie przelotowa 120-140km/h - 6,5 litra

Miasto - a nie jestem w stanie jeździć po mieście spokojnie - 6,4 litra

 

I Uwaga na trasie autostrada ciągnąłem się za malym motocyklem

10-110 km/h spalanie - 4,5l - nie mogłem uwierzyć sprawdzałem kilka razy dystans był spory

 

 

 

Generalnie ciężką mam rękę.

Wszystkie dane bez pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie

Ile pali ?...,,ile mu sie wleje ,,jak ktoś napisał wczesniej.

A na serio ma ogromne zróżnicowanie w ,,apeptycie,,.

Mozna przy spokojnej jezdzie zrobić 380km na zbiorniku i zapala dopiero druga rezerwe/bo ma dwie rezerwy taka ciekawostka/.

Przy odkrecaniach pod 200 na 3 biegu robi sie 150-180km na zbiorniczku .

Czy to prawde że zle sie zakręca //-BZDURA TOTALNA !

Przy umijetnym kładzeniu motocykla i posiłkowaniu się przeciwskretem lata po zakretach asz miło.

Pozcierał u siebie bezpieczniki na podestach i nigdy nie miałem ani razu wybicia lub efektu wylatywania z zakretu . Zrobiłem 10 tys km .Jedno co mnie przeraża to czas na jaki starczaja klocki!!!Schodza w oczach.

Pozdrawiam

Sony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem świeżutkim szczęśliwym posiadaczem M109R L.E.

Wyjazd na zlot do Koła> Tankowanie na trasie Kórnik Środa Wlkp.> Września>autostrada (140km/h). Zlot;Parada;zlot>autostrada (140km/h)> Września> tankowanie. W sumie 260km przejechane i wyszło 7l na 100km.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...