Skocz do zawartości

Łańcuch rozrządu z zapinką?


pit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mówiąc brata dr miała założony ten łańcuch -w takim opakowaniu, i nie jestem na 100% orzekonany że to D.I.D., stary mial na każdej skówce inicjały firmu.Ten zaś żadnego, łańcuch po wymianie szumiał dośc znacznie, może to dlatego że ślizgi łańcucha nie zostały zmienione, ale i tak wydaje mi sie że to jakas podrubaD.I.D.a made in taywan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem tylko jak PIT radzi sobie z prowadnicą łańcuszka?

 

Hm... No dobre pytanie :-) Mam nadzieje że da sie wysunąć do góry???

Zamierzam kupić spiety fabryczne łańcuch dlatego musze mieć pewność że to sie uda ???

Według serwisówki f4i wyszedł ale nie pokazali jak więc mysle że do góry?

 

A może wiecie gdzie w necie można kupić pewny łańcuszek DID?

Edytowane przez pit

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... No dobre pytanie :-) Mam nadzieje że da sie wysunąć do góry???

Zamierzam kupić spiety fabryczne łańcuch dlatego musze mieć pewność że to sie uda ???

Według serwisówki f4i wyszedł ale nie pokazali jak więc mysle że do góry?

 

A może wiecie gdzie w necie można kupić pewny łańcuszek DID?

 

Ja kupiłem właśnie łańcuszek ze sklepu motopasja i jak narazie odpukać jest OK a również nie miał żadnych oznaczeń. Z ciekawości zadzwoniłem do Motorlandu oficjalnego importera DID na Polskę i tam powiedziano mi, że akurat mój typ łańcuszka nie ma oznaczeń a dodatkowo firma od której kupowałem łańcuszek bierze łańcuszki bezpośrednio od nich (tak jak mi mówił Pan z tej firmy).

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty rozmawiasz Mrówa ten Twój łańcuszek DID bez oznaczeń to tak jak złoty sygnet od rumuna bez próby złotniczej.

Łańcuch DID ma na zewnętrznych ogniwach nabitą Markę i typ łańcuszka.

Bez firmowy cięty z metra jest 3x słabszy i 5x tańszy na zachodzie i dziwi mnie fakt potwierdzenia przez pracownika importera sprzedaży nieoznakowanego łańcuszka jako firmowego.

Polska to dziwny kraj

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin - motocykle ma dobre lancuszki ( chociaz za 1 razem sprzedal mi shit i musialem kupic ponownie ) ale to moze byla jakas felerna partia.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Naprawdę oszczędzacie na rozrządzie i kupujecie jakieś noname'y? Prowadząc warsztat dochodzę do wniosku, że żyjemy w kraju ludzi bogatych i ambitnych. Dlatego ludzie płacą po 2-3 razy za swoje błędy a my wciąż mamy kupę roboty! Dziękujemy!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę oszczędzacie na rozrządzie i kupujecie jakieś noname'y? Prowadząc warsztat dochodzę do wniosku, że żyjemy w kraju ludzi bogatych i ambitnych. Dlatego ludzie płacą po 2-3 razy za swoje błędy a my wciąż mamy kupę roboty! Dziękujemy!

 

hehe, bo w polsce jeszcze sie nie nauczyli ze biedny nie moze oszczedzac....

 

co do lancuchow - rozrzadu nigdy nie wymianialem, ale lancuch napedowy mialem DID bez oznaczen i z oznaczeniami - i ten bez skonczyl sie okolo po 10-12 tys, na tym z oznaczeniami mam okolo 10 najechane i ciagle nie bardzo ruszalem regulacje...

cos chyba w tym jest, choc wzrokowo byly identyczne, pudelka i papierek w srodku tez taki sam :)

Moze z metra jest tanszy czy cos i nie ma oznaczen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, panowie. Obecnie serie łańcuchów FTH nie mają nabitego logo DID i nie oznacza to że jest to produkt nieoryginalny. Nasza firma odbiera łańcuchy z motor-landu, który jest oficjalnym importerem łańcuchów DID na Polskę(odsyłam do źródła:http://www.didchain.com/dist.htm). Ponieważ wiem że koledzy którzy wypowiedzieli się w poprzednich postach "mechanikuja " przy motocyklach, mam pytanie- skąd w takim razie kupujecie dla swoich klientów "oryginalne" łańcuchy? Moje doświadczenia są bowiem takie że w ciągu roku sprzedaliśmy niezliczoną ilość łańcuszków których oryginalność podważacie i nie było ani jednej(podkreślam) reklamacji.

 

Wasza opinia jest pokierowana faktem iż łańcuchy o oznaczeniu FTH kiedyś posiadały sygnatury i do dzisiaj rozbierając silniki można się z tym spotkać. Dodam że problem braku oznaczeń nie dotyczy łańcuchów płytkowych sca i scr...

 

Pozdrawiam Siedlce..:bigrazz:

Edytowane przez Iwansky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego : łańcuszki rozrządu dedykowane do motocykli zawsze mają sygnaturkę DID oraz typ np. 412.

Łańcuszki TURMAX a obecny właściciel to Borg Warner mają sygnaturkę "M".

a łańcuszki o takich samych rozmiarach bez sygnaturki są wielokrotnie tańsze ponieważ są stosowane w maszynach przemysłowych wolnobieżnych i nie są przystosowane do szybkobieżnych silników.

I nie licz na drapane że ujawnię Ci za darmo moje źródło zakupów.

Zamów u mnie łańcuszek DID to poślę Ci go za zaliczeniem i napewno będzie miał sygnaturkę firmy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...