Skocz do zawartości

Kubica


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co to znaczy stabilny w jego przypadku...

 

 

Przytomny, stan stabilny i nie ma zagrozenia zycia.

ufff

 

http://sport.onet.pl/74455,1248769,1550892,wiadomosc.html

Edytowane przez Kwiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wszyscy rozkojarzeni, "dotykają" się prawie wszyscy, żeby tyle razy SC wyjeżdżał to już nie pamiętam, dwie czarne flagi. a właśnie 2 okr. do końca sato wyprzedza alonso...

gratulacje dla hamiltona i heidfelda bo jadą jak zaczarowani.

 

edit. jak pewnie słyszeliście "kubika" ma złamaną nogę ale jest ok.

Edytowane przez kenji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Mam nadzieję, że zdrowotnie OK, ale nie wygląda to dobrze... Chyba po sezonie dla Roberta... Tak zgruzowanego wypadku dawno nie widziałem! Szok!

pzdr

 

szkoda chlopaka ale jedno jest pocieszajace, ze opieke medyczna ma z najwyzszej polki wiec musi byc ok, ostatnio czytalem cos o f1 i byc moze potwierdza sie to co villeneuve powiedzial o kubicy-ze jezdzi za szybko jak na swoje mozliwosci i ze bedzie mu ciezko od 2008 kiedy "odepna" systemy kontroli trakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz Robert załatwi z kolegami wyklepanie na cud miód "panie, gdzie tam bity!" i pójdzie pierwszy bolid na Allegro :smile:.

 

A tak poważnie to mam nadzieję, że chłopakowi nic nie będzie i jakoś wróci jeszcze w tym sezonie. Nie wiem czy przegiął, bo się na tym nie znam - specjaliści to pewnie ocenią. Życzę mu zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Niech skoczy do Londynu na "spawanie" kości. Tydzień i jest na nogach, wszyscy tam jeżdżą, a głównie załamasy-żużlowcy. Ode mnie z Sokoła w tej klinice było dwóch kumpli, naprawdę tamci spece czynią cuda i "kleją" kości.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Niech skoczy do Londynu na "spawanie" kości. Tydzień i jest na nogach, wszyscy tam jeżdżą, a głównie załamasy-żużlowcy.

pzdr

 

odnosnie zuzlowcow to oni ostatnio nie jezdza tylko lataja i tez im to na zdrowie nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż...

 

od początku sezonu zdążyło sie w bolidzie [?] Kubicy zepsuć wszystko, nie pozostało nic innego jak zgruzować tą kupę złomu :lalag:

 

jednakowż, mógł Robert wykonać to w inny sposób, oszczędzając nasze serca. uff...

 

czas na wysiadkę z tego biało-niebieskiego [szpitalne kolory...] złoma. :icon_biggrin:

 

a Będziesz Miał Wypadek powinni skupić sie na wystawianiu do wyścigu tylko jednego cara, bo przygotowanie dwóch jest ponad ich siły.

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny wypadek. Patrząc na to można powiedzieć, że skończyło się wszystko na niewielkich obrażeniach. Noga się zrośnie. Uderzenie w scianę było podobne jak z wypadku Senny.

Niech Robert wraca do zdrowia tak samo szybko jak jeździ :icon_question:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...