Skocz do zawartości

Wyścig na światłach


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miesiąc wstecz wracam z Czewy w kierunku Wawy...

od świateł spod MaCa wystartowała za mną biała A8, jak tylko przed nami zrobiło się pusto to ogień na maxa, do 280 jechaliśmy równo, mi obroty się juz kończyły przy 290 chłopak w A8 pooooszedł... :) no cóż czasami lytr to za mało na prostej :)

 

 

To pewnie S8 było, nie A8. Ziomek ma takie cudo, zrywa asfalt jak wdepnie do końca.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lepiej byc LEGENDOM niz polglupim dzieckiem neostrady ktory bezmyslnie klepie po klawiaturze i nic nie wnosi do dyskusji.

 

Dobra, zedytowałem bo bym dostał ze 50% :bigrazz: Podajcie sobie ręce :icon_twisted:

 

Erni :wink:

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni wstecz, miałem okazję za takim S8 pogonić.

Droga z Ursusa do Piastowa, kierownik z S8 siedział mi na ogonie, a tam droga prosta ale dużo podporządkowanych, więc prędkość normalna. Bezpieczna :bigrazz:

 

Wyprzedził mnie przed dojazdem do new ronda w Piastowie. Następnie na wiadukt, za wiaduktem na nowy asfalcik wzdłuż torów w kierunku Pruszkowa.

 

Ruszył. Ja za nim. Jedynka, do końca, dwójka i na trójce miałem moment, że bym go zaczął wyprzedzać,ale ruch na tamtej drodze nie pozwalał. Ale od startu, to na tyłku mu siedziałem.

Podejrzewam, że na kresce jakby stanął, to dostałby baty, tylko pytanie na jakim dystanie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu...

Lece sobie z grudziadza na gdansk nowa autostradą, z dziewczyna, sakwami 60 L, trzymam 160 na budziku. Podlatuje cos niebieskiego, patrze a tam audi A4 bau jahr 99 na oko. No to ciagle tkwiac na prawym pasie, majac zapiety 6 bieg, postanowilem ze XX złoi mu duspko, maneta rozkrecona cebra ma 230 na blacie, a koles obok, miałem zejsc o dwa biegi nizej, ale jak po jedenj redukcji dostałem palec pod zebro i zostałem scisniety kolanami odpuscilem. Audi sie okazało wersja S4 w kombi, wiec najmarniej 220 kucy lub tez 270 w biturbo. Stary klamot a niezle cisnał... od tej pory załadowany i lecacy sobie na jakis weekendzik nie daje sie podpuszczac. Choc sam, czasem popuszczam ulańskiej fantazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się mam pościgać to z typowo sportowymi furami. tj. Lancer Evo, Subaru Impreza STi lub WRX, porsche, itp. ew BMW ale raczej coś nowszego z dużym silnikiem, a nie E36 316 LPG. I jakoś nie zdarzyło mi się żeby mi ktoś dupe skopał. Zazwyczaj wyprzedzam takiego stawiam na gume i byebye maszkaro :)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...