Skocz do zawartości

Witamy na forum Łódź


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich, czytalem ta zazarta dyskusyjeeee hehehe o powitaniu sie wiec jak tego ma kultura osobista wymaga witam raz jeszcze starych bywalcow tego forum i milosnikow dwoch kolek no i zeby nikt nie poczul sie obrazony bede sie wital rowniez jak bede pisal jakies posty itp :flesje: Pozdro 4all i Cala Ekipe Biker Boys :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie.

Mam na imie Piotrek. Motocyklami jestem już "zarażony" od sporego czasu tj. jakieś min. 8lat. Zaczynałem od Jawy TS350, potem Mz251, Kawasaki KLR250, Yamaha XT600 następnie Bandit 600N(pierwwszy wyapdek ) i teraz Fazer 600 (drugi wypadek, ale moto jako tako przeżyło )

Oba wypadki mniej więcej tak : http://pl.youtube.com/watch?v=Ipvu5TTqM8A&feature=related

Prócz motocykli pasjonuję się fotografią i kilkoma innymi sprawami jakk to każdy :icon_mrgreen: .

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia z co poniektórymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z łódzkiego!

Ja podobnie jak mój przedmówca mam na imię Piotrek. Jestem świeżym motocyklistą (nawet nie wiem czy powinienem się jeszcze nim zwać:biggrin:. To mój pierwszy sezon, toczę się Kawką EN450. Parę lat temu ujeżdżałem Suzuki RG50 ponad rok:) A jeszcze wcześniej jeździłem po wsi na rowerze zaopatrzonym w silnik rosyjskiej produkcji:) Również podobnie jak mój przedmówca interesuję sie fotografią. Jakiś czas temu bawiłem się w reporterkę w jednej z łódzkich gazet (także jakieś fotoreportaże ze zlotów itp. służę pomocą). Mieszkam na granicy Łodzi i Aleksa, może ktoś też z tych rejonów??

Pozdrawiam serdecznie,

Lacjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze za szpitalem Kochanówkiem... także już nie Teofilów, aczkolwiek niedaleko...:D a fotki robiłem dla EI... pozdrawiam i mam nadzieję, że zajrzę w niedługim czasie na jakiś spot...

jedzie ktoś z Łodzi może do Koła za tydzień na zlot???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motomaniaków, od niedawna wsiadłem na moto (10.05.08) tj. w swoją rocznicę ślubu.

Zalogowałem się już jakiś czas tem ale dopiero teraz zaczynam troszkę pisać. Jestem ze Zgierz - pojeżdzam Bmw f 650 99r. - nie będę ukrywał ale nie znam nikogo z olkolic więc jak będzie okazja to mam nadzieję szybko to zmienić.

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia na drodze.

Mario. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jestem Paweł i od urodzenia w Łodzi. Na 4um sporadycznie ale walczę z tym;) aktualnie mam vtx1300, wcześniej xv535, w garażu znajde jeszcze nie złożoną wske m06 z 66 i jawe 350 (totalna masakra), kolejną wsk jakiś łobuz mi ukradł. Był epizod z shl z 39 - najfajniejsza ze wszystkich :crossy: ofkors brak odpowiedniej organizacji czasu to kupa żelastwa (wsk) w stanie rozebrania do ostatniej śrubki. Zima idzie, garaż nie ogrzewany więc następny sezon przeczeka. chętnie pośmigam z kimś chopperowym w tygodniu najlepiej późno wieczorem - od 21.00, aha szkoda mi czasu na przesiadywanie w knajpach, wole pojezdzic.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że moj temat zniknąl, trudno zaczne jeszcze raz :D .

Mam na imię Kamila jestem posiadaczką małej popierdułki (aprilia classic50), ale moze byc jak na początek.

Mam nadzieje ze to moj nie pierwszy i nie ostatni motor :D

Witam wszystkich i podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że moj temat zniknąl, trudno zaczne jeszcze raz :D .

Mam na imię Kamila jestem posiadaczką małej popierdułki (aprilia classic50), ale moze byc jak na początek.

Mam nadzieje ze to moj nie pierwszy i nie ostatni motor :D

Witam wszystkich i podrawiam

 

Kami,

 

witam Cię serdecznie i pozdrawiam - do zobaczenia na trasce większej lub mniejszej.

Mario.

 

:D

Kami,

 

witam Cię serdecznie i pozdrawiam - do zobaczenia na trasce większej lub mniejszej.

Mario. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ślubiku sie widzieliśmy ale jak chcesz poznać naszą większą rzeszę zapraszam na plac dąbrowskiego środa 19 Pozdrawiam

 

 

OK, nie ma problema zjawie się moją popirdułką :crossy: :buttrock:

Pozrówka :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie witam Cie Liseno w naszych skromnych Łódzkich progach. Od października (a może już i od teraz?) Łódź będzie troszke ładniejsza :crossy:

 

hehehe a to niby dlaczego? :crossy:

 

jak chcesz poznać naszą większą rzeszę zapraszam na plac dąbrowskiego środa 19 Pozdrawiam

 

Ja się pojawię już w nowym sezonie :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...