Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i znowu pytanko,można gdzieś dostać gumy tylnego wahacza do dyfra,mowa cały czas o k-650 oczywiście,koło lata mi na boki jak stara k..... :crossy: jak to zregenerować,zamienić naprawić? :notworthy:

Edytowane przez rafciojawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zastanawiam sie o sooohoziiii....

Prince-Nie widuję zbyt czesto "starych k..." wiec opisz dokładniej jak to one robią ;]

nie wiesz? no przeciez pisze ze przez gume której szuka na gwałt:)

A tak poważniej to chyba chodzi o gume pod amortyzator tylny, zapomnij . od niczego nie pasuje a org. ciezko zdobyc:)a jak załorzysz 2 od malucha to sie rozejda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zastanawiam sie o sooohoziiii....

Prince-Nie widuję zbyt czesto "starych k..." wiec opisz dokładniej jak to one robią ;]

nie wiesz? no przeciez pisze ze przez gume której szuka na gwałt:)

A tak poważniej to chyba chodzi o gume pod amortyzator tylny, zapomnij . od niczego nie pasuje a org. ciezko zdobyc:)a jak załorzysz 2 od malucha to sie rozejda:)

To tylko w uralach bywają problemy. W Dnieprach i dniepropodobnych ramach nie ma problemu. Symenblocki amorów są dostepne. Ale jemu chodzi o wachaczowe. Tez nie ma problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu pytanko,można gdzieś dostać gumy tylnego wahacza do dyfra,mowa cały czas o k-650 oczywiście,koło lata mi na boki jak stara k..... :crossy: jak to zregenerować,zamienić naprawić? :notworthy:

 

napisz dokladnie o co Ci chodzi

czy kolo lata jak st... na osi kola, czy wahacz lata jak st... w ramie?

jesli to drugie to do dniepra, k-650, k-750 kupisz bez problemu gumy wachacza do urala jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wciśnięciu sprzęgła, kopniak reaguje prawidłowo

 

no to jezeli nadal chcesz sie bawic w dochodzenia to sproboj wykrecic swiece, wlaczyc bieg i pokrecic tylnym kolem, lub przy wykreconych swiecach poruszaj kopniakiem. Zagladnij w okienko inspekcyjne i zobacz czy cos tam widac ciekawego ...

No chyba zes nie ukrecil walu korbowego :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu pytanko,można gdzieś dostać gumy tylnego wahacza do dyfra,mowa cały czas o k-650 oczywiście,koło lata mi na boki jak stara k..... :crossy: jak to zregenerować,zamienić naprawić? :notworthy:

Najlepiej to zregenerowac po przez wyrzucenie na smietnik. Moja propozycja to wyrzuc caly motocykl i napisz mi na prv gdzie go wywaliles ;)

Kup sobie wreszcie ksiazke "Ciezkie motocykle radziecke" autorstawa panow Dmowskiego i Winiarskiego. Albo sciagnij sobie z netu jakas oryginalna instrukcje do motocykla.

Nastepnie rozbierz gada w drobny mak, zweryfikuj czesci i 17 stycznia jest Bazar w Lodzi gdzie wszystko co bedzie Ci potrzebne dostaniesz... Tylko wez ze soba suwmiarke i gore pieniedzy.

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja kup ksiazke, taki temat był-lektura obowiazkowa- tam sie dowiesz co kupic i za ile i czy warto

 

Z książki nie dowiesz się co i za ile i czy warto . Jest tam trochę historii i wiedzy ogólnej , najlepiej podpytać kogoś kto ma takie remonty za sobą . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup . Zdecydowanie. Nie jest idealna,nie wszystko tam będzie a do niektórych fragmentów mam uwagi (i do tych koszmarnych rysunków z sylwetkami motocykli) ale lepszej pozycji po polsku chyba nie ma i będziesz mieć jakieś pojęcie o okręcie. Zawsze to lepsze niż metoda - pokręcę tym i zobaczymy co się stanie . I dopoki nie powstanie lepsza to będę polecał tą pozycję .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosko chlopoki,dzięki za rade poucze się i dopiero będe pytał,bo faktycznie wioche zapodałem z deka.ąle nie myślcie że na tym koniec,heheh powiedzcie mi co sądzicie o malowaniu proszkowym kół razem ze szprychami,zajebiaście mi się to podoba,widziałem to na bajzlu w dkw i sokole, obręcze wraz ze szprychami były w kolerze czarnym,o widziałem też wsk ale w kolorze zielonym i taki bym chciał zastosować.

i jeszcze jedno czy piskowanie ruszy stary chrom a jak nie to co? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno czy piskowanie ruszy stary chrom a jak nie to co? crossy.gif

..zmatuje :) dobra jest tez szlifierka katowa ;) pod warunkiem ze uzywasz porzadnego sprzetu.

 

jeszcze jest jedna metoda - elektroliza.

 

odnosnie ksiazki Dmowskiego i Winiarskiego - z calym szacunkiem dla nich, ale narobili wiele bykow i odnosni sie wrazenie, ze skupial sie chwilami na tym na czym nie trzeba bylo.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...