Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi przykro ale jest tak jak mówi ^^

Sorry . Jesu granat zwymiaruj je ,a ja poszukam czy są takie u mnie .

No nie do końca ma rację. M-61-62 i 63 i cały pierdolnik Urałkowy to nie to samo...

Zakupta szklaną kulę w Ikea. Tak bedzie najszybciej,bo zaraz się wywoła chora dyskusja.

No ale,ok jakie różnice w rozrzutnikach ? :D

 

No nie do końca ma rację. M-61-62 i 63 i cały pierdolnik Urałkowy to nie to samo...

Zakupta szklaną kulę w Ikea. Tak bedzie najszybciej,bo zaraz się wywoła chora dyskusja.

No ale,ok jakie różnice w rozrzutnikach ? :crossy:

Ja sem provokator............... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sem provokator............... :biggrin:

A nie z bagien przypadkiem?^^

To co me piękne oczy widzały : Rozrzutniki na dwie dziury , trzy od dwóch rodzajach rozstawu śrub i wcale ,bez nich -czyli zgrzewane albo spawane do odkuwek . Jak się komuś wydaje że to problem to naprawdę jaja zaczynają się dopiero przy rozrządzie .

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do wału, Prince, niestety nie znalazłem nic na potwierdzenie tego ze w uralach m61 były robione specjalnie inne wały a przez to i specjalny 3 rodzaj odrzutników, z tego co znalazłem w znikomej literaturze to tam były montowane waly od emki a wiec i takie same odrzutniki, pózniej robiono juz "normalne" wały na które nie pasuja odzrutniki kaski i emki z wiekszym czopem i szerszym rozstawem srub mocujacych, wiec reasumujac, sa tylko 2 rodzaje odrzutników na emke i kaske i na urala wszystkich typów, odrzutniki które dostałem są dokładnym odbiciem 1 grupy, jesli ktos ma twarde dowody prosze, a dyskusja jest tylko pozornie bez sensu bo okazuje sie ze zdobyc taki zas*any odrzutnik to mordega,

 

A co do rozrzadu to juz wiem ze w uralach były 2 rodzaje wałków rozrzadu, z szerokim wiencem i wąskim, pózniejszy patent, ruski momentami dorównuja francuzom bo oni własnie składaja samochody po prostu sprzatajac w magazynach, i jak np. masz 2 takie same samochody np. ax czy zx ten sam rocznik, ten sam silnik i ten sam model to na 100% czesci nie beda przekładalne, bo sa rózne regulatory, komputery, wahacze, stacyjki i czort wie co jeszcze! Mam tego dosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie-gdzie kupic zarowke halogenowa do reflektora (dwuwloknowa oczywiscie) na 6v? Chyba Paolo350 kiedys gdzies mowil ze ma taka u siebie

Kupowałem ją w pierwszym sklepie motoryzacyjnym, jaki spotkałem w Przemyślu.

Dziś jadę do Przemyśla (chyba) także mogę zapytać ile teraz kosztuje (podejżewam, że coś koło 15pln na sztukę);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już . Podgrzej całość i przy lekkich uderzeniach o jakąś nieco większa tulejkę sama się wysunie . Jak jesteś przy tym to oglądnij powierzchnię po której prasuje oring wycisku sprzęgła . Jak jest wyrobiona to albo nowa albo tulejkę do środka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie-gdzie kupic zarowke halogenowa do reflektora (dwuwloknowa oczywiscie) na 6v? Chyba Paolo350 kiedys gdzies mowil ze ma taka u siebie

Dobra - bylem dzisiaj w sklepie - zapytalem o ta zarowke;

H4 6V, moc 35/35W - kosztuje 16pln;

Z tego co wiem to mają je w dużej części sklepów motoryzacyjnych.....

U nas to taki "podrzędny sklepik", ale pytalem tez w "inter cars" i tez maja (jak nie na dzis - to na rano beda)...

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm czyli rozumiem że mam podgżać w korpus skrzyni w okolicach łozyska i powinno dac radę wyciągnąć....możesz mi podac polski zamiennik tego łózyska?

 

Jeśli chodzi o to rolkowe łożysko to jest jescze inny sposób. Wycinamy z blachy cos na kształt kółka i wspawójemy w bierznie. Następnie całość wybijamy od zewnątrz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...