Skocz do zawartości

Wawa full of bikes


janekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że faktycznie motocykl staje się coraz bardziej dostepny (ceny przecież ostatnimi laty spadły mocno) i coraz więcej róznych ludzi zaczyna jeździć , to z tej całej nawałnicy da się oddzielić ziarno od plew... i my motocykliści z serca i duszy...a nie z potrzeby szpanu i mody... bedziemy trzymać się razem...

 

Tu przykład współczesnego motonity :notworthy:

http://www.youtube.com/watch?v=8iJO2rqD3SM

 

Pewnie w drugim tygodniu posiadania tego sprzęta będzie próbował stawiać na gume :notworthy:

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa full of bikes

no właśnie...

a moje moto nadal na zimowisku daleko stąd, a że w weekend wyrwać się nie mogłem, to tyle moje co powąchałem spalin, ale to już niedfługo...

Fakt, sporo Was w weekend na ulicach...

So... see you on the road,

jak mawiają w HD :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołoże troche spamu

 

ciesze się że inni sie cieszą :icon_mrgreen: ( prof. Miodek)

ze śmigania....

 

ja niestety motocykl ,,zrobiony" już dawno ( no dwa tygodnie temu) regulacje , tarcze, płyny , gmole , stopa i inne

odpicowany miał już czekać na tzw., ,,ciepełko i słoneczko"

ale się zdazyło że dałem kanape do przerobienia i miała być ,,ostatecznie" w zeszym tygodniu u mnie

ale kochana . pier*****na poczta , gdzies zgubia moja kanape !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

i nie smigam :icon_mrgreen: :flesje:

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Katowicach było w cholerę sprzętów na drogach z racji motobajzlu.

 

Ale dzisiaj siedzę od rana w robocie przy jednej z głównych ulic Chorzowa w samym centrum GOPu , pogoda śliczna, i od rana do teraz (15:03) przejechał jeden motocykl i jeden piździk... no załamać się można, gdzie te wszystkie sprzęty?

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołoże troche spamu

 

ciesze się że inni sie cieszą :icon_mrgreen: ( prof. Miodek)

ze śmigania....

 

ja niestety motocykl ,,zrobiony" już dawno ( no dwa tygodnie temu) regulacje , tarcze, płyny , gmole , stopa i inne

odpicowany miał już czekać na tzw., ,,ciepełko i słoneczko"

ale się zdazyło że dałem kanape do przerobienia i miała być ,,ostatecznie" w zeszym tygodniu u mnie

ale kochana . pier*****na poczta , gdzies zgubia moja kanape !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

i nie smigam :icon_exclaim: :wink:

 

 

Jasiek pod dupe i szpula! :icon_mrgreen: Ew. zaizoluj akumulator czy jakies inne kable cobyś sobie sadzonych nie zrobił. :icon_mrgreen:

Edytowane przez Yaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana poczta polska ;]]]

 

U mnie też coraz więcej sprzętów śmiga. Z tym że narobiło się też dużo skuterków...

 

Boli mnie jedynie to że jak jade na simku to nikt z kim się mijam mi cześć nie pokazuje, dopiero jak jade na NSR to pokazują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w Szczecinie po towar i naliczylem sprzetow ponad 20 a bylo przed 15 :icon_evil:

piekne slonce wiec olali robote :biggrin:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana poczta polska ;]]]

 

U mnie też coraz więcej sprzętów śmiga. Z tym że narobiło się też dużo skuterków...

 

Boli mnie jedynie to że jak jade na simku to nikt z kim się mijam mi cześć nie pokazuje, dopiero jak jade na NSR to pokazują :roll:

A pierwszy pozdrawiasz czy czekasz na tego drugiego? Bo jesli czekasz to sie raczej nie doczekasz :biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek pod dupe i szpula! :biggrin: Ew. zaizoluj akumulator czy jakies inne kable cobyś sobie sadzonych nie zrobił. :D

 

Już taki ,,napalony" na jazde nie jestem...Ale troche mnie gniecie ,że pogoda piekna ..

wszystko wczesniej zrobiłem jak sniegi deszcze tem. była do banii, co by nie na ostatnią chwile..

 

p.s.

jasiek pod tyłek odpada,.,.

centralnie pod ...hm hmm. jest regulator napięcia.. :icon_razz: woele nie ryzykować.. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany co za matoł!! Oby takich jak najmniej... Na R1 w krótkim rękawku :/

Ło matko!!! Co za tragedia!!!

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...