Skocz do zawartości

Treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jeździłem kiedyś na poniedziałkowe treningi na fazerze1000 i zniszczyłem go bo nie jest to sprzęt do jazdy sportowej ,podnóżki podrapane ,wydech porysowany ,nawet crasch padem się podparłem na małej patelni i co??? 1.57 :) później przesiadłem sie na ściga najpierw rr później r6, rewelacja1.44,702!! w połowie sezonu, to są sprzety stworzone do jazdy po torze, dlatego wszystkim którzy zaczynają polecam kupno nawet starego sprzęta ale plastika .Poprawicie czasy,nie zniszczycie ukochanego sprzęta,i będziecie o wiele bezpieczniej poruszać się po torze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich!

Jeździłem kiedyś na poniedziałkowe treningi na fazerze1000 i zniszczyłem go bo nie jest to sprzęt do jazdy sportowej ,podnóżki podrapane ,wydech porysowany ,nawet crasch padem się podparłem na małej patelni i co??? 1.57 :icon_mrgreen: później przesiadłem sie na ściga najpierw rr później r6, rewelacja1.44,702!! w połowie sezonu, to są sprzety stworzone do jazdy po torze, dlatego wszystkim którzy zaczynają polecam kupno nawet starego sprzęta ale plastika .Poprawicie czasy,nie zniszczycie ukochanego sprzęta,i będziecie o wiele bezpieczniej poruszać się po torze!!!

 

Na jakich oponkach jeśli można wiedzieć????? A wiadomo moze coś jak bedą treningi na 2008??? Ceny się zmienią czy nie moze ktoś coś wie już choc jeszcze moze za wcześnie na takie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda słow, sądziłem ze w tym sezonie wpadne sobie na jakies treningi w poniedziałek, a tu okazuje sie ze wieczorami bede musiał jezdzic koło tych h... na odcieciu :/ K... a tak pieknie zapowiadał sie nowy sezon .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za!!! Choć wiem że to niemożliwe ale miałbym o połowe drogi mniej a tak to trzeba gonić prawie 600 km Porażka bo często niepojeżdże. Jakby ktoś wpadł na ten pomysł żeby wybudowac tor juz taki z prawdziwego zdarzenia zgodny z zasadami FIA tak aby juz nawet F1 można było rozgrywać i troch bliżej niż Poznań np Warszawa to było by za*eb...ie. Tylko ile takie przedsięwzięcie moze kosztować?? Może ta cała Unia Europejska by pomogła jak na stadiony dają to na tor może tez by się skusili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby to bardziej poruszyć temat nowego toru wyścigowego gdzieś wyżej do jakiegoś ministra sportu czy gospodarki? Może by jednak coś było a nawet o Poznań poruszyć sprawe jakies ekrany dzwiękochłonne rozbudowanie trybun i w ogóle zaplecza wokół toru. Nowe tarki by sie przydały lub odmalować te żeby ten tor jakoś wyglądał na jakimś niskim ale europejskim poziomie. Chciałbym aby kiedyś zbudowano Tor bliżej południa Polski np jak przedmówcy wspomnieli Koło Łodzi lub nawet pod tą Warszawą . Z podkarpacia zawsze by było bliżej. Kurcze ale to jest chyba raczej niemożliwe żeby nasz rząd zatroszczył się choć troche o motocyklistów.A najbardziej denerwują mnie hasła żeby motocykliści nie ścigali się na drogach publicznych tylko na torach HEHE a gdzie te Tory??? Niedośc że ich niemamy to jeszcze jedyny który jest chcą zamknąć !! Patałachy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie martwie jestem optymista!!! Co do wybudowania nowego obiektu nie ma szans!!! Rozmawiałem z władzami AW i nawet student bodajże politechniki, napisał prace razem z makieta toru !!! Wszystkie zaswiadczenia itp. zeby przystowac do formuly 1 wszyscy byli zachwyceni, ale jak wiadomo pieniadze!! Samo porzadne badanie o normach głośności, jakies wiatry, szkodliwosc itp. orzeczenie podobno kosztuje 100 tys zlotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...