Skocz do zawartości

Treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

żart, żartami ale to nie jest zabawne :buttrock:

jeśli nie Poznań to co? Słyszałam, że w Niemczech w odległości podobnej co Poznań jest jakiś tor. Wie ktos coś o tym? Miki? Bandzior?

 

Laustizring (europspeedway) - niedaleko Cotbus

Saschsenring - bliżej Drezna

 

to te najbliższe o których ja wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Własnie z kumplem zastanawiamy sie powaznie nad wyjazdem na tor. Poznań odpada ze względu na ten chory pomiar głosnosci bo obaj mamy przeloty, nie wiem jak jest z pomiarem na innych torach.

 

Ale czy ktos jezdizł do Brna? Jak tam sytuacja wygląda? Mogłby ktos podzielic sie doswiadczeniem co juz tam korzystał z tego toru? Na stronce pisze tam o biletach, i ilosci motocykli na torze, ale wiecie jak jest. Za informacje z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale my bedziemy mieli stadiun narudowy za w sumie prawie 1mld euro... i jak sie tu nie cieszyc?....

 

 

nie wiem jak w tym sezonie ale w ubiegłym były wolne treningi. Odbywają się bodaj od poniedziałku do środy, nie pamiętam w jakich godzinach ale mozna sie najeździć.

moim jednak skromnym zdaniem tor poznański jest dużo fajniejszy, daje znacznie więcej frajdy, choć to nie klasa GP.

Może wypowie się jeszcze ktoś kto miał przyjemność na obu torach.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie z kumplem zastanawiamy sie powaznie nad wyjazdem na tor. Poznań odpada ze względu na ten chory pomiar głosnosci bo obaj mamy przeloty, nie wiem jak jest z pomiarem na innych torach.

 

Ale czy ktos jezdizł do Brna? Jak tam sytuacja wygląda? Mogłby ktos podzielic sie doswiadczeniem co juz tam korzystał z tego toru? Na stronce pisze tam o biletach, i ilosci motocykli na torze, ale wiecie jak jest. Za informacje z góry dziękuje!

 

W Brnie można w od maja do października jeździć w następujących terminach:

May: 26.,27.,28. from 6,00p.m. to 8,00p.m.

 

June: 2.,3.,4.,23.,24.,30. from 6,00p.m. to 8,00p.m.

 

July: 1.,2.,7.,8.,9.,22.,23.,28.,29.,30. from 6,00p.m. to 8,00p.m.

 

August: 4.,5.,6.,25.,26. from 6,00p.m. to 8,00p.m.

 

September: 1.,2.,3.,22.,23.,24.,29.,30. from 6,00p.m. to 7,00p.m.

 

Pół godziny jazdy kosztuje 400 koron czyli mniej więcej 40 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Brnie można w od maja do października jeździć w następujących terminach:

May: 26.,27.,28. from 6,00p.m. to 8,00p.m.

 

June: 2.,3.,4.,23.,24.,30. from 6,00p.m. to 8,00p.m.

 

July: 1.,2.,7.,8.,9.,22.,23.,28.,29.,30. from 6,00p.m. to 8,00p.m.

 

August: 4.,5.,6.,25.,26. from 6,00p.m. to 8,00p.m.

 

September: 1.,2.,3.,22.,23.,24.,29.,30. from 6,00p.m. to 7,00p.m.

 

Pół godziny jazdy kosztuje 400 koron czyli mniej więcej 40 PLN

a wymagania techniczne co do moto jakie sa? jak spelnia dla rookie to da rade czy jeszcze cos? (pletwe pod lancuch?)

jak z oblozeniem jest - czy jak dojade to na pewno sie przejade tylko krocej czy moga mnie nie wpuscic bo np. sporo chetnych czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymagania techniczne co do moto jakie sa? jak spelnia dla rookie to da rade czy jeszcze cos? (pletwe pod lancuch?)

jak z oblozeniem jest - czy jak dojade to na pewno sie przejade tylko krocej czy moga mnie nie wpuscic bo np. sporo chetnych czy cos

 

Więcej szczegółów, w tym te dotyczące wjazdu na tor i wymagań technicznych, znajdziesz na stronie toru:

 

http://www.automotodrombrno.cz/go/main.asp...id=308&langid=2

 

Niestety nie ma polskiej wersji językowej. Tylko czeski, angielski i niemiecki.

 

Paru kumpli było tam w zeszłym roku. Skontaktuję się z nimi i dopytam zamieszczę w tym wątku.

Pzdr.

 

PS: Na pohybel Przeźmierowo! :biggrin: :icon_razz: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale nie widze nic o wymaganiach moto, pod tym linkiem jest tylko ogolne piep* zeby byc grzecznym chlopcem jak sie wjedzie na tor i jak sie ubierze helmet i ubranko to juz w ogole zarabiscie - znaczy ze nie trzeba miec specjalnie przygotowanego moto i wszelkie przerobki i zabezpieczenia to Twoja sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej szczegółów, w tym te dotyczące wjazdu na tor i wymagań technicznych, znajdziesz na stronie toru:

 

http://www.automotodrombrno.cz/go/main.asp...id=308&langid=2

 

Niestety nie ma polskiej wersji językowej. Tylko czeski, angielski i niemiecki.

 

Paru kumpli było tam w zeszłym roku. Skontaktuję się z nimi i dopytam zamieszczę w tym wątku.

Pzdr.

 

PS: Na pohybel Przeźmierowo! :P :) ;)

 

 

tak właśnie jest, nie strsuj sie na zapas, po prostu jedź, jak Cię nie wpuszczą będziesz miał kapitalną wycieczkę z normalnymi autostradami i niekończącymi sie zakrętami w górach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...