Skocz do zawartości

Treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wie ktos czy jutro 16 jest trening dla motocyklistow. na stronie jest napisane ze

W okresie od 01.07.2007 r. do 31.07.2007 r. nie odbędą się cotygodniowe treningi doskonalenia jazdy samochodem.

 

niech ktos da znać??

 

nie wiem czy Ci to jakoś pomoże ale 9.07 (ostatni poniedziałek) normalnie śmigaliśmy - tzn. prawie normalnie bo po mokrym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Wiecie co wam powiem, ze to poprostu kpina aby nawet drogowskazow na ten objekt nie bylo. Znalezc go to masakra ( no prawie )

 

Przy okazji dzieki Ricky za udzielenie pomocy i opis drogi.

 

Osobiscie uwazam ze te wtorkowe sa nieco ciekawsze.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny trening zaliczony. Trochę pechowy co prawda, ale najważniejsze że wszystko w porządeczku, a i czas udało się poprawic. :crossy:

Strasznie dużo gleb bylo, ale chyba nic poważniejszego nikomu się nie stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, rowniez dzisiaj bylem na torze jak zwykle od 3 tygodni!! Gleby byly obfite!! Nawet przerwany trening był!!! Mam pytanko czy ktos wie gdzie mozna znalezc jakies zdjecia z dzisiaj?? Bo widziałem, ze duzo osob latało po krzakach z aparatami, a nawet na wyjsciu na prosta mieli kamere i tam siedzieli, wiec bylbym wdzieczny za odpowiedz!! Dzisiaj wykrecilem 2:18,1 wiec jak na 125 bez owiewy i na zwyklych oponach z 2000 roku to nie narzekam :crossy:

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, rowniez dzisiaj bylem na torze jak zwykle od 3 tygodni!! Gleby byly obfite!! Nawet przerwany trening był!!! Mam pytanko czy ktos wie gdzie mozna znalezc jakies zdjecia z dzisiaj?? Bo widziałem, ze duzo osob latało po krzakach z aparatami, a nawet na wyjsciu na prosta mieli kamere i tam siedzieli, wiec bylbym wdzieczny za odpowiedz!! Dzisiaj wykrecilem 2:18,1 wiec jak na 125 bez owiewy i na zwyklych oponach z 2000 roku to nie narzekam :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

to Ty Wojtek leżałeś na sławiniaku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sławiniaku leżało niebieskie r-6 chyba

Pozdrówki

tak, z tym że to była r1 , highside dał mu rade , koń kompletnie rozbity , jeżdziec w całości, ale leżał tam też ktoś na 125cbr , dlatego myślałem że to Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z tym że to była r1 , highside dał mu rade , koń kompletnie rozbity , jeżdziec w całości, ale leżał tam też ktoś na 125cbr , dlatego myślałem że to Wojtek

 

Możliwe, że to r1 było i cbr125 faktycznie też tam padło. A mi na psyhice ten cement na wiekszości toru strasznie siedział - widziałem ten porozlewany olej zanim jeszcze posypali, wiem ile tego było i nie moge sie przełamać żeby po tym normalnie jechać. A tak BTW - oni to posypują cementem "gorażdże" najzwyklejszym z worków po 25 kg. Mam nadzieję, że MMP to rozjeżdżą dokumentnie i wszystko do normy wróci.

 

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...