Skocz do zawartości

Pościg samochodowy w starym stylu


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierniczę Za szybcy za wściekli to przy nich dziadostwo a Tokio drift .... Nie no wypas Choć niektóre sceny naciągnę ale więcej tu realizmu niż w głupawych filmach typu Tokio drift itd. ha a te zjazdy po schodach. A najlepsze że niema tu efektów specjalnych co razi mnie w dzisiejszych produkcjach które są po prostu nimi przesycone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Fantastyczny oldschoolowy pościg, nie do zobaczenia dziś w kinie. Zobaczcie - zero muzyki, zero efektów, tylko ryk silników, pisk gum i trzask blachy.

Z większych kuch wyłapałem tę w ok. 9,10 min, gdy Fiat uderza w wysoki krawężnik i gnie lewe tylne zawieszenie, po tym już nie powinien jechać a pojechał...

Tak czy owak - miód dla oczu i uszu :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, nie jest to ani Łada 2101 ani Fiat 124, to jest oryginalny Fiat 125

 

a jednak fiat 124 (special)-na jednym ujęciu wyraźnie widać to na emblemiacie przy tylnej prawej lampie

125 był dłuższy, miał inne lampy tył i kwadratowe lampy przód

zresztą, gdyby to był oryginalny 125 to ta fura pościgowa nie miałaby żadnych szans (1.6 DOHC -90KM) :)

 

początek pościgu (scena na parkingu) żywcem z kjs-ów:)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą, gdyby to był oryginalny 125 to ta fura pościgowa nie miałaby żadnych szans (1.6 DOHC -90KM)

zgadza sie- były to bardzo udane, mocne i niezawodne silniki- mój sąsiad mial kiedyś takiego - do dziś go chwali i żaluje ze go sprzedal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie- były to bardzo udane, mocne i niezawodne silniki- mój sąsiad mial kiedyś takiego - do dziś go chwali i żaluje ze go sprzedal.

Ja zaczynałem swoją przygodę od Łady 2101 i ona tak jak Fiat 124 ma z przodu pojedyncze okrągłe lampy, nie wziąłem pod uwagę wesji 124 Special która faktycznie ma podwójne lampy z przodu (ale kierunkowskazy pod nimi, a nie na błotniku (tak jak ten w filmie :icon_biggrin: ). Znlazłem też fotki 125 z okrągłymi podwójnymi lampami z przodu (tak jak na filmie) stąd moje wątpliwości. No ale faktycznie na filmie widać na znaczku 124 Special, poza tym tył jest na wąskiej długiej lampie, więc nie będe polemizował :-) Pozdro :icon_rolleyes:

Edytowane przez vfts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już takich filmów nie robią, a szkoda .

Ojciec mi opowiadał że 125p ścigał się kiedyś z trabantem w niemczech przy czym ukręcił wał i poważnie silnik zajechał , trabant oczywiście wygrał heh

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No poscig wypasny :icon_mrgreen:. Zdeydowanie wole cos takiego, niz obecny kicz, w ktorym nawet zwykle wejscie na recznym w zakret poprawiane jest komputerowo :).

Skoro Dominik juz wytknal jedna niescislosc, to ja mam druga :P. Po akcji z beczkami z woda, jak oba samochody wpadaja w poslizg na wodzie Fiacior slizgajac sie na dol silnie uderza w stojace na dole auto. Juz wiecej by raczej nie pojechal :).

Ale filmik wypas :eek:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...