Skocz do zawartości

Pościg samochodowy w starym stylu


Rekomendowane odpowiedzi

Łza sie w oku kręci.

A uciekający Fiat to oryginalny 125.Fiat 124 miał chyba pojedyńcze reflektory z przodu.Pierwsze modele licencyjne F 125 P miały jeszcze dźwignie zmiany biegów przy kierownicy.

Klasyka pościgu miejskiego

 

Rzeczywiście - wygląda na to że to Lada 2103 (ma podwójne lampy) deska rozdzielcza na pewno nie jest z Fiata 125P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

a jednak fiat 124 (special)-na jednym ujęciu wyraźnie widać to na emblemiacie przy tylnej prawej lampie

125 był dłuższy, miał inne lampy tył i kwadratowe lampy przód

 

 

Czasem odnosze wrazenie, ze nikt nie czyta tego co sie w watku pisze. Przegladacie pierwszy post i rura odpisywac co slina na klawe przyniesie :wink:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - wygląda na to że to Lada 2103 (ma podwójne lampy) deska rozdzielcza na pewno nie jest z Fiata 125P.

 

Gościu - czytaj trochę to co napisali inni - troszke bardziej orientujący sie w temacie;

To, że auto ma podwójne lampy - i nie jest "Polskim Fiatem" nie oznacza od razu, że to Łada;

Deska rozdzielcza to oryginalny fiatowski produkt - skopiowany później przez Rosjan i zastosowana we własnych konstrukcjach. To normalne, że deska nie przypomina tej stosowanej w 125p - bo to inne auto;

 

Ps;

Faktycznie, gdyby do tej sceny wykorzystać włoskiego Fiata 125, to ścigający go pojazd nie miałby najmniejszych szans. Wbrew pozorom nie trzebaby było też używać do tej sceny 10 Fiatów i 15 silników - bo włoski "protoplasta naszego Kanta" miał naprawdę fajne podzespoły - a silnik wcale nie przypomina tego, który wstawiany był w FSO;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, gdyby do tej sceny wykorzystać włoskiego Fiata 125, to ścigający go pojazd nie miałby najmniejszych szans. Wbrew pozorom nie trzebaby było też używać do tej sceny 10 Fiatów i 15 silników

Hmm a co to za samochód jest, który ściga tego Speciala, że nie miałby szans z oryginalnym 125??

 

Dobra poszukałem i znalazłem, goniący samochód to Opel Rekord A, były w nim silniki 1.5, 1.7 i 2.6(100KM) więc z tym ostatnim silnikiem niby czemu nie miałby szans ze 125??

Edytowane przez vfts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - z tym ostatnim silnikiem jak najbardziej :crossy:

Nie wiemy niestety jaki silnik jest pierwszym lub drugim aucie, więc możemy jedynie przypuszczać;;;

Ale i tak fajnie ucieka ten 124S :wink:

 

Ps;

"Kanciak" RULEZ :wink: :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kabina pasażerska i drzwi w 125 i 124 był prawie takie same ale fiat 124 nie posiadał wywietrzników w tylnych słupkach a ten ma .........w roku 1970 włoski fiat tak jak polski został „okrojony” znikło wiele ozdobnych listew ( bagażnik) tylne światła były już jak w naszym MR(75r), nowe zderzaki bez kłów był tylko gumowe pasy , nowa przednia atrapę (nie chromowana) następna sprawa że włoski fiat powinien mieć wlew po prawe a nie ma ani po te ani po tej może na rzecz filmu coś z tym zrobiono bo włoski fiat zbiornik paliwa ma właśnie w prawym błotniku....deska rozdzielcza jest identyczna jak w 125.......nie jestem pewien czy to 124.....................co do tego ze nasz był o tyle gorszy to nie przesadzajmy polski fiat miał stary silnik( włosi nam nie sprzedali licencji na ich nowe jednostki dohc a po za tym polska i tak nie była w stanie ich produkować ( technologia)) nasz fiat za to miał osłonę miski olejowej i zbiornik umieszczony centralnie ( polepszyło wyważenie samochody) jak i osłony tylnich tarcz ..........polski fiat po za silnikiem w roku 75 nie odbiegali niczym włoskiemu ............................................he moje marzeni duży fiat żółty z włoskim silnikiem 2.0 dohc i 120 km :icon_mrgreen: :biggrin:

Edytowane przez loko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może tak dla checy pociągnę temat dalej ;)

 

Dobra poszukałem i znalazłem, goniący samochód to Opel Rekord A, były w nim silniki 1.5, 1.7 i 2.6(100KM) więc z tym ostatnim silnikiem niby czemu nie miałby szans ze 125??

a bo cięższy, większy, gorszy zawias i kierowca pi*da :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może tak dla checy pociągnę temat dalej :icon_mrgreen:

a bo cięższy, większy, gorszy zawias i kierowca pi*da :bigrazz:

 

Ano z tym kierowca to dobre :buttrock: :banghead: :bigrazz:

Chociaż może coś w tym jest - bo i nawet maluchem uciekniesz przed Ferrari - o ile kierowca ferrari będzie pi**a :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano z tym kierowca to dobre :banghead: :bigrazz: ;)

Chociaż może coś w tym jest - bo i nawet maluchem uciekniesz przed Ferrari - o ile kierowca ferrari będzie pi**a :bigrazz:

 

Heh dobrze ze nie był ten filnik za długi bo widać było ze wiecej to chyba ten niby fiacik pewno nie dałby rady. :) muszą zacząc znów je produkować z takimi silnikami no moze ciut mocniejszymi.HEHE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu - czytaj trochę to co napisali inni - troszke bardziej orientujący sie w temacie;

To, że auto ma podwójne lampy - i nie jest "Polskim Fiatem" nie oznacza od razu, że to Łada;

Deska rozdzielcza to oryginalny fiatowski produkt - skopiowany później przez Rosjan i zastosowana we własnych konstrukcjach. To normalne, że deska nie przypomina tej stosowanej w 125p - bo to inne auto;

 

 

Mam wrażenie że opieprzył mnie "autorytet" - :D - qrcze na tym filmiku nie mogę się w żaden sposób dopatrzyć znaczku 124 Special - albo ślepy jestem albo mało uważnie oglądam film (w której minucie filmu można to zauważyć ? - obejrzałem jeszcze raz to było w 3`40`` filmu - już nie mam wątpliwości to fiat 124 specjal :clap:

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...