Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BMW


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie dotyczące silników w BMW a dokładniej chodzi o 2.5 Td 115km i o 2.5 TDS 143km.Z tego co tam można usłyszeć to TDS niby trochę wadliwy ile jest w tym prawdy?Chodzi o samochód wiadomo z przebiegiem powiedzmy od minimum 250tys.km do 350tys.km..Który silnik lepiej wybrać chodzi o E34,E36 z lat 94-96.

 

 

Obecnie używam 525 2.5 TDS Touring, silnik o ile będziesz dbał jest wytrzymały, kłopotem jest czasami cieknący wtrysk sterujący oraz nastawnik pompy wtryskowej.

Co do tego czy diesel pasuje do BMW, ja kupiłem to auto aby wygodnie przewieźć dupę z punktu A, do punktu B, nie świruje autem bo nie jestem dresem :P

Pozdro

http://beemka-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=31358

Edytowane przez KML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

525d tourning z 2000 w wersji full wypas , troszke za duzo bajerow jak dla zwyklego uzyszkodnika , jakos dziwnie mietka , w porownaniu do paska vr6 ( tzn bardzo komfortowa) , ale mimo ze ma o 10 koni mniej od paska to zdecydowanie lepiej sie zbiera , moze to przez 5 biegowa skrzynie ( pasek mial 4). silniczek to popropstu muzyka , mimo ze klekot , w srodku absolutna cisza . 165 kuni i spalanie 7.5 /100 km :) , czego chciec wiecej , paliwko zawsze sie z kas "zalatwi " za pol ceny :)

 

p.s BMW to nie marka dla amatorow palenia gumu i 1/4 mili , a raczej dla ludzi ceniacych komfort i ergoniomie , a ze maja mocne silniki i naped na tyl to sie przyjelo ze do katowania sie tylko nadaja.

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu gratuluję zakupu, nie spodziewałem się, że się zarazisz tematem :)

Ja niedawno przesiadłem się na E-39 528 ale nie mam ładnych fotek więc nie wkleję :)

 

Yyyy?

To do mnie , bo chyba sie nie znamy, albo mam jakieś zaniki :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz druga e39 w ciagu 4lat, wczesniej 2,5tds ale same problemy z nia a teraz 3,0d +m pakiet super sprzet, trzyma sie drogi jak przyklejona. na zmiane sie nie zapowiada:D oczywiscie samochod ojca, ale pojezdzic mozna:)

fotka

http://img297.imageshack.us/my.php?image=dsc001242vd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evangelis , jakie paliwo lejece ? jezdzi na bioetanolu ? stary zalal bio i sa niezle cyrki , z zacierajacym sie wtryskiwaczem lacznie

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

potrzebuje mape polski do navi do e39 2001r po lifitingu (z dużym monitorem). Nie wiecie skad to mozna sciagnac???

Miałem mape polski do bmw i była to porazka. W duzych miastach były tylko podstawowe ulice . Nie było wielu obwodnic ogułem bardzo nie aktualna. Była to jakas nagrywana podbno jedyna dostepna bo jak pytąłem sie w bmw twierdzili że niema bmw na polske.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli emil1005 chodzi ci o mapę to może jestem w stanie załatwić ( choć nic nie obiecuje) tylko trzeba by było wiedzieć jaki system jest wgrany bo są różne...........

 

 

A co do tego samochodu CRASH to samochód ogólnie fajny szybko sie jeździ dobry do wariacji, ładnie wygląda zwija się, ale jeśli chodzi o dłuższe trasy radziła bym co innego ponieważ jest trochę mało miejsca fotele nie dopasowane i po dłuższej jeździe (2godz średnio może mniej) zaczyna sie robić to uciążliwe, awarii to nie ma tylko właśnie te kolo, trochę blokuje bagażnik (mało miejsca)

 

:notworthy:

Edytowane przez Nikusia1625
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...