Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy. Rok temu zdradziłem niemca (VW) z japońcem. Nie narzekam, ale brakuje mi czegoś. Teraz już wiem, ze pewne samochody tak jak kobiety z wiekiem są coraz bardziej atrakcyjne :) Pewnie starsi koledzy plują ze śmiechu na monitory. Tylko czy 30-to letni zadbany mercedes nie jest piękny tak jak nie bita trzydziestka? :) Ehh zakochałem się miśkach. Planuje w przyszłym roku kupić W124 w coupe lub 126. Sec są zbyt drogie, a ja nie chce rezygnować z moto. W planach jest benzynka w automacie, w przypadku 124 3.0 L. Do 126 jaki silnik polecacie? Nie chce tym szpanować, tylko jeździć w sposób płyny. Ma może ktoś z Warszawy lub okolic któryś z tych bolidów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a ja śmigam czarnym R129...

oczywiście 5.0

 

Który rocznik, w sensie jeszcze na KE-Jetronik, czy już LH, albo może na Motronicu? Ja miałem wersję z '91 na KE, ale te późniejsze M119 już na elektronicznych układach wtryskowych zdecydowanie lepiej chodziły.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

 

MOC

wersja europejska, no gas only eurosuper 95 ;) w mieście pali 18-19 przy normalnej jeździe (żwawej ale bez pałowania) jak się postaram to i 25 zeżre :D

 

LYsY

bardzo możliwe. staram się machać do mercmaniaków. 320CE piekne auto. też już zacnie śmiga z tą mocą.

 

Mor

rok 99 (niestety nie final edition ale blisko) M119. chodzi super ale porównując do M113 (?) nie ma takiego fajnego bulgotu V8.. mimo wszystko nie narzekam ;)

 

 

pozdrawiam wszystkich

do zobaczenia na trasie ;)

 

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mor

rok 99 (niestety nie final edition ale blisko) M119. chodzi super ale porównując do M113 (?) nie ma takiego fajnego bulgotu V8.. mimo wszystko nie narzekam ;)

 

Czyli już na pełnej elektronice (Motronic). Wypas. Jeśli miałbym wrócić do tego modelu, to tylko w tej wersji silnikowej, no ewentualnie SL 73 AMG ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

niestety sl 73 amg to już gruuuuby przediał cenowy..

jak na lata w których był produkowany osiągi robiły wrażenie!! do tej pory może złoić dupę nie jednemu cwaniakowi :)

 

 

teraz wszechobecne klekoty dają radę i moje 6s do paczki (przy 2 tonach wagi) już nie wygląda tak extra :icon_rolleyes: ale jako bulwarówa - bezkonkurencyjny! :)

 

pozdrawiam mercmaniaków!

 

Robert

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sie kiedyś woził r129 3.0 r6. Mimo ze automat to chodził całkiem przyzwoicie, no i rzedowa 6 mruczała niczego sobie.

Po kasacji kupił taki unikat, w124 3.0 TD :P Nieźle to wygladało, rasowe coupe a pod maska klekotało heh. Ale za to gwizd turba, jeszcze z dołozonym zaworem....super.

Mesie fajne auta, tylko sie w cenie mocno trzymają, a szkoda :) Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Od 2 tygodni mam mercedesa E-klasy W211. I mam pytanie, czy był seryjnie montowany alarm?? :icon_rolleyes:

 

Pozdro

dawid

 

Z ego co sie orientuje, ale glowy uciac sobie nie dam, alarm traktowany jest jako dodatek i za ta przyjemnosc trzeba placic badz dostac u dealera w promocji i na zachete...

:icon_mrgreen:

 

Pany, slyszalem gdzies ze Mercedesy nie toleruja gazu. Po glowie chodzi mi 124 w cupei , ale raczej zagazowany. Czy prawda jest ta opinia o gazie w Gwiazdach?

Tez tak slyszalem, szczegolnie te na wtrysku mechanicznym....

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, slyszalem gdzies ze Mercedesy nie toleruja gazu. Po glowie chodzi mi 124 w cupei , ale raczej zagazowany. Czy prawda jest ta opinia o gazie w Gwiazdach?

jak szukasz Mercedesa do jazdy to tylko BEZ GAZU, (ja subiektywnie uważam, że najlepiej 300 TD, chociaz na moje 250 też nie mogę złego słowa powiedzieć), a jeśli już musisz miec gaz to zrób to osobiście u znajomego najlepszego fachmana od gazowania jakiego znasz, bo każdy inny ci spierd*li i zrazisz się do Mercedesa, że szmelc i nie jedzie :bigrazz: , a przeciez wszyscy wiedzą, że jedzie, a im starszy tym lepszy :buttrock:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...