Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miec taka przejscioweczke 115 w latach 70" to bylo cos, pachniala wszystkim co lepsze i niedostepne. Teraz to kawal mniej lub bardziej sprochnialego gowna, to samo te 124 itd Merc od kiedy zaczal brac stal z hut gdzie sie wpierdala wszystko do kotla rdzewieje szybciej od pralki frani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie czy macie taką wiedzę czy do "starego" Mesia 124 bez klimy szło by dosztukować jakąś uniwersalną nie drogą klimatyzacje co by się powiedzmy w 3 tys zł obskoczyć. Mam zew objechać z kumplem Europe w miesiąc starą zadbaną 124 benzynową, tylko ona bez klimy, więc się dygam czy damy radę w naszym wieku :)

Może jakieś warsztaty specjalizujące się w takich dorabianych klimkach manualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup na szrocie kompletną klimę od W124 i załóż, spokojnie się zmieścisz w połowie założonej kwoty. Na Allegro jest jedna kompletna za 1500 zł. A jak trafisz na złomie / szrocie W124 z klimą to myślę, że właściciel sprzeda Ci klimę pod warunkiem, że sam sobie ją wymontujesz ;) Ja w taki sposób kiedyś zdobyłem webasto do Almery za 30 zł, parę godzin wykręcania (przy okazji demontażu miałem możliwość podejrzenia gdzie co jest fabrycznie montowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest zabytkowe w pewnym sensie, nie ma żółtych tablic, ale chwilka i może mieć, bo 100% oryginał z małym przebiegiem. Myślałem o jakiejś prowizorycznie domontowanej klimatyzacji co by specyfikacji samochodu nie zmieniała jakby przyszło go sprzedać. No po prostu jakaś chłodziarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz założyć fabryczna to po co kombinować. Dobrze zrobiona to moim zdaniem atut na każdym polu. Bo rozumiem że normalnie użytkujesz to auto a nie trzymasz pod kocem.

 

Wysłane z 1+2

Trzymane pod kocem raczej. Samochód zabytkowy. Jeździ tylko w niedziele do kościoła, serio gadam. Na południe Europy plan jest we dwóch pojechać nim i bez klimy nie damy rady, bo skurczybyk jeszcze czarny w promocji. Kupić taką oryginalną to trzeba by pruć auto aby to zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...