Skocz do zawartości

Problemyz rozruchem Yamaha Virago 535


stach
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam wielki problem co do rozruchu motocykla. Podczas gdy probuje odpalic motocykl , ten ciągle sie zalewa. Czyscilem swiecie , wymienialem a on non stop ma ten sam problem. Nie wiem co sie dzieje ze caly czas podczas krecenia rozrusznikiem jest zalewany. jesli ktos z Panstwa jest w stanie mi pomoc z gory dziekuje

 

Pozdrowienia Stachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć.

Czy śmierdzi paliwem, czy paliwo nie przelewa się z gażników?

Nie wiem jak jest w 535, może masz poprostu kranik ustawiony na pozycję PRI.

Czy było coś grzebane w gażnikach?

Może być zły poziom paliwa, lub skład mieszanki.

Jeżeli gażniki nie były ruszane zdejmij przewód paliwowy z gażników i zobacz czy paliwo cały czas nie cieknie. Może walnął kranik?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz najpierw czy nie dostaje lewego powietrza, np: jakaś nieszczelność gum przy gaźnikach, potem poziom paliwka - trudno jest tak napisac - rozumiem ,że wartość cieplna świec jest prawidłowa i,że świece nie mają żadnego przebicia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej

 

kolego ja mam podobny problem odkad padl mi akumulator i musialem go wymontowac. Jak go kupilem bylo oki. mysle ze zaczne od wymiany siec z zobacze co bedzie dalej. Niestety mam malo czasu na zabawe w garazu bo w domu jestem na wekendy ale sezon dopiero przed nami napewno dam rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem podobny problem z moim Dandim. odpalal, ale na ssaniu go zalewalo. Pomogla wymiana FILTRA POWIETRZA na nowy!! Stary byl brudny. Wiec moze problem jest w zbyt malym wozduchu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim poprzednim motocyklu jakiś domorosły mechanik "czyścił" gaźniki, używając do przetkania dysz chyba jakiegoś drucika. W efekcie rozkalibrował dysze ssania. Następstwem było to, że przy próbie odpalenia zimnego moto na ssaniu od razu się zalewał. Pomogła dopiero wymiana gaźników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...