Skocz do zawartości

Średnie zużycie paliwa?Kto ma jakie?


hodscha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

R1 2002:

 

- miasto: 6.5 -7.5 litra/100km, ale górną granicę żeby osiągnąć to naprawdę trzeba się starać

- trasa standardowa jazda ( przelotowa między 150-170km/h, a jak się trafią jakieś winkle, to redukuje 3 biegi w dół i kita na opór:) ) 6 litrów/100km

- trasa z bardzo dużymi prędkościami, cały czas na obrotach i często z manetką do oporu: 8 litrów/100km

 

Jak ją kupowałem, liczyłem że poniżej 9litrów nie zejdę, a tu taka miła niespodzianka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja to tyle pali jak stoi.Minimum to 8L max ---kto to wie..

 

Hmm, ale Ty chyba w swojej masz cos porobione? Nie wiem czy dobrze kojarze, ale cos kiedys gadałes ze masz dyno jet'y?

Moja to jest obecnie niezdławiona wersja 110KM całkowicie seryjna, wydech na przelot.

Zanim ją odblokowałem to notorycznie paliła po 9,10 l i nie sżło niżej zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki GSXF600 '93 (tankuje jedynie shell v-power 99)

minimalne 4,8L przy okolo 120km/h na autostradzie

średnie 5,5L

maksymalne 6,5L - calosc w miescie

 

kolego, a widzisz jakies roznice pomiedzy Vpower i normalna 95? wtrysku to ty raczej nie masz? ;]

 

moja GSX750- najmniej 4,55l - srednio 110-120km/h w trasie, tylko ze 150km zrobione po nocy- 80km/h (jezdzisz jak GSem pali jak GS :))

w trasie normalnie 5-5,5l -120-140

w trasie zapier*alajac 180 - 6l

w miescie - 6-7l

w miescie zimą - 7,5l

Edytowane przez jwolansk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogar 200 róznie zależy od humoru średnio koło 3.5-4l/100km (jazda 35-40km/h w 2 osoby)przypałowany dobije do 5 (2 osoby agresywne piłowanie miasto)

 

honda ,,rupić'' mtx80c też róznie rozrzut spalania rzędu 100%.............jak kręce do 6 tys i w trasie to coś koło 4 wychodzi bardzo mało....a jak mi odbija (kręce do 11tys i 2 osoby) to coś koło 8 wychodzi jak smok średnio licze zawsze 5 tankując przed trasą choć czasem sie przelicze :)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja vtr-a pali 10 udało mi się raz zejść do 8 ale gaz to tylko muskałem ostatnio to nawet wzieła 12 alwe coś za coś

 

Wiec sprawdz czy masz ja zablokowana, bo moja kiedys też tyle paliła jak miałą kryzy w gaźniku.

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...