Skocz do zawartości

Opinje o GSX-R 1100W 1993 i w górę.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Aktualnie posiadam GSX 1100F i generalnie sprzęt ten mnie zadowala. Ale chciałbym spróbować czegoś bardziej sportowego. Proszę więc o opinję aktualnych i byłych posiadaczy. Mój GSX pali średni 7 na 100 słyszałem o jakimś koszmarnym zużyciu paliwa prtzez GSX-Ra, czy to prawda? A może ktoś ma ochotę na pozbycię się GSX-R? Na allegro 90% takich sprzętów jest poprzerabiana... A ja szukam oryginału, 2 tłumiki, nie malowany, lub malowany na oryginał, oryginalna kierownica itp.

 

Dzięki za ewentualne odpowiedzi.

Pozdrawiam z Suwałk.

Mój GSX do obejrzenia na www.motorbike.kgb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :biggrin:

 

za dużo Ci nie pomoge bo nie miałem styczności z tym motocyklem(choć bardzo bym chciał :icon_razz: ), ale zdaje mi się że "Dżiksery" od początku miały pojedynczy wydech.

a co do spalania to w dużej mierze zależy ono od stylu jazdy, a nie oszukujmy się mało kto mając pod tyłkiem taką moc jeździ ekonomicznie :)

 

POZDR.

 

PS.upss- walnołem gafe; poszperałem troche w necie i odkryłem(o zgrozo :icon_eek: ) że jednak GSX-R1100 miał wydech 4w2(a ja tyle lat w niewiedzy żyłem :icon_razz: :notworthy: ), co nie zmienia faktu ze moto bardzo mi się podoba i też chętnie się o nim czegoś więcej dowiem.

Edytowane przez dominik.vx800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych problemow z odpalaniem - roznica miedzy GSX-F 1100 a GSX-R 1100 (olejaczkow) jest w samej glowicy - F ma przelot 34, R 36, 38 , i 40, w zaleznosci od rocznikow, i troche inne walki i gorszej jakosci materialy - ot cala roznica. woda to juz inna bajka - badziew i tyle, niby mocne ale kapcia czy dwoch ciezko spalic bo sie lubi zagotowac albo glowica je*nac. wrazenia z jazdy - woda niby 155, ale u gory bardziej, olej taki fajniejszy od dolu, zreszta do olejaka wkladasz silnik od nowego bandita, lekko dlubiesz w glowicy, wymieniasz troche u dolu i masz nowiutki mocny silnik ;) P.S. mamy w radomiu olejaczka na sprzedaz, jakby co |PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej kupic sobie fajerblada. Za 7tys już takiego dostaniesz z pierwszych roczników a motocykl ma już nowszą konstrukcje i jest sporo lżejszy. Bo tak naprawdę to gsxr 1100 jest takim tylko pseudo sportem bardziej do turystyki niż ostrego dzidowania ze względu na ogromny ciężar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupke złomu a porządne moto po lekkim szlifie albo nawet w całości w końcu fajery sc29 to te same roczniki co gsxr1100.

 

np. ten

http://moto.allegro.pl/item142551747_honda..._fireblade.html

tylko ten wahacz z vfr podejżany

 

po stargowaniu pewnie za 7tys by puscił. Ale ja na miejscu autora tematu szukałbym jak najmłodszego rocznika po szlifie.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci z rocznika jak sprzet po przejsciach?

 

Jak rama i zawieszenie proste to mi nie przeszkadza że po przejściach. Ale co kto lubi. Ja tam wole powypadkowe motocykle z prostej przyczyny - bo są tańsze i za tą samą kase mozna kupic nowocześniejszy, lżejszy z lepszymi hamulcami, zawieszeniem, silnikiem itp. (czyt. bezpieczniejszy) sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...