Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

U nas dzisiaj piekna pogoda, sucho, sloneczko przyswieca. Trzeba bylo wykorzystac i kapnac sie troszeczke. Frajda byla szkoda tylko ze 3 godz.

 

pozdrawiam

 

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja tez dziś nie mogłem oprzeć sie jeździe. Pogoda beznadziejna, padało i strasznie wiało ale pokusa była silniejsza. Wczoraj opłaciłem OC i wreszcie mogłem legalnie wyjechac na maisto, zwłaszcza że mam nowe moto i musiałem sprawdzić jak po miescie się tym jeździ. Heh... jadąc po mieście ludzie sie na mnie gapili jak na jakiegoś dziwaka ( w sumie to im sie nie dziwie ;) ) bo na pewno byłem "niecodziennym" zjawiskiem w miescie o tej porze roku i w taką pogode, ale i tak było super. Oczywiście w domu zostałem wyzwany od "takich i takich" ale olałem to, musiałem wypróbowac co XT potrafi.

 

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie sie na mnie gapili jak na jakiegoś dziwaka [...]

Oczywiście w domu zostałem wyzwany od "takich i takich"

O mnie ostatnimi dniami powiedziano, ze zrobilbym furore wsrod psychiatrow. No do cholery, przeciez jest cieplo, o co im wszystkim chodzi?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek wyruszylem do roboty motocyklem - w moim przypadku w obie strony jest to 100 km i nie ma odwetu jesli wieczorem pada...

Na regularne jazdy jest za ciemno i deszcz na przemian z zimnem, rzadko sucho na drodze. Poniewaz nie jest dobre aby motocykl zaniedbac chcialbym przez okres zimy pojezdzic choc raz na 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj się bałem jechać. Zresztą jadąc puszką przyjąłem na przedni słupek sporą gałąź. Jakby to mnie walnęło na motku to pewnie bym leżał.

Mimo to widziałem dziaś dwóch motocyklistów. Jeden na Afice Twin a drugi na czymś lekkim i starym, ale za daleko było :lalag:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze non stop, i mimo to ze ostatnie 2 dni wiatr przestawial po pasach elegancko, to dalo rade :D

dzis to piekne sloneczko, droga splukana po nocnym deszczu.. ahh :D

i nawet specjalnie pozniej do pracy wyjechalem zeby mniejsze korki zlapac - i sie udalo ;]

 

ja jezdze non stop, i mimo to ze ostatnie 2 dni wiatr przestawial po pasach elegancko, to dalo rade :D

dzis to piekne sloneczko, droga splukana po nocnym deszczu.. ahh :D

i nawet specjalnie pozniej do pracy wyjechalem zeby mniejsze korki zlapac - i sie udalo ;]

 

ja jezdze non stop, i mimo to ze ostatnie 2 dni wiatr przestawial po pasach elegancko, to dalo rade :)

dzis to piekne sloneczko, droga splukana po nocnym deszczu.. ahh :D

i nawet specjalnie pozniej do pracy wyjechalem zeby mniejsze korki zlapac - i sie udalo ;]

 

ja jezdze non stop, i mimo to ze ostatnie 2 dni wiatr przestawial po pasach elegancko, to dalo rade :)

dzis to piekne sloneczko, droga splukana po nocnym deszczu.. ahh :D

i nawet specjalnie pozniej do pracy wyjechalem zeby mniejsze korki zlapac - i sie udalo ;]

 

omg ile razy sie wpisalo, sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Heh, w Heyah laduja Ci podwojnie :).

 

Mnie powiadomienia przychodza parami. Tak to juz jest w tej Polsce. Wszystko podwojne. Nawet prezydent ;].

 

Sorry za OT. Ja nie smigam, szkoda ryzykowac w takich wiatrach :icon_eek:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj smigałem w deszczu byłem cały maokry nie było na mnie suchej nici nawet gacie mi zmokły.

Wczoraj też smigałem ale na sucho :icon_question:

A dziś praca.

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 2007 otwarty. Dziś pierwszy raz w roku pojezdzilem troszke.Wsumie ciepło jest z 5 stopni:) Marne 60km ale odrazu człowiek lepiej się czuje:) I spotkalem dwoch motonitów . Jeden miły Pan na stacji co prawda był puszką ale chwilke pogadaliśmy .. Drugi na jakims super moto. A noi jeszce z dwa skuterki:)

Edytowane przez krzychu-985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...