Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja cholerka w niedzielę odpaliłem moto wyjechałem na chwilunię bo już nie mogłem wytrzymać i...chyba rzeczywiście podczas zimy mocy przybywa w tych naszych maszynach bo jaaak mi dupencja nie odjechała...trochę się strachu najadłem bo moto jeszcze świeże a tu mogło być takie guupie kuku...tak czy siak było zaje...fajnie ;) jessoooo żeby tak jak najdłużej ciepło było (może nawet ociupinkę cieplej) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie ma to jak śmiganie w styczniu w jeansach i skórzanej kurtce. :icon_mrgreen: ;)

 

Kurcze jak po krótkiej przerwie w motocyklu przybywa koni mechanicznych :evil: . Po przesiadce z samochodu miałem wrażenie, że Suzi rwie do przodu jak szalona!

Ja tak zawsze mam po przesiadce ze skutera na Bandita (po dłuższej przerwie). :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ludzie posprzedawali ! :icon_question:

 

no bo komu moto na zime potzrebne :crossy:

 

teraz wszyscy żałują :icon_question:

 

No ja nie żałuje, niech pogoda sie utrzyma to jak uda mi sie załatwić nową maszyne to przyprowadze ją na dwóch kółkach do domu a nie na lawecie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawiłem sobie psa (waimara) i codziennie po pracy śmigam moim IKSTEKIEM po polach i lasach. a nieraz brzydko i zimno(tak jak dzisiaj). 10 kilosów dziennie. mam stare trapery HAIX i ostatnio kupiłem sobie super spodnie HI MOUNTAIN za 350 zł.. na błotko wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj 13' C :wink: więc nie mogłem się oprzeć :flesje: coś koło 40 km po okolicy :)

...mam pytanie - sezon się jeszcze nie skończył, czy zaczął się już nowy :icon_mrgreen: :banghead:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi dzień dżidowania :bigrazz:

 

Odebrałem moto po zmainie opon i zamiast z serwisu do garażu przeturlać się 500 metrów to pojechałem do okoła i wyszło tak z 10 razy dłużej :icon_biggrin:

 

Oby do wiosny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugi dzień dżidowania :)

 

Odebrałem moto po zmainie opon i zamiast z serwisu do garażu przeturlać się 500 metrów to pojechałem do okoła i wyszło tak z 10 razy dłużej :biggrin:

 

Oby do wiosny :lalag:

Skąd ja to znam? Jeździć do celu najjjj...dłuższą drogą. Wszystko po to żeby jeszcze tylko trochę...troszeczkę przedłużyć przejażdżkę naszy moto :banghead: Czyż nie jesteśmy wiecznymi dzieciakami? :icon_biggrin:

Pozdro :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...