Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niby juz bike'a odstawilem ale jutro chyba jeszcze troche polatam, tym bardziej ze kupione niedawno i nawinalem na nim dopiero 20 km. Musze tylko zmiekczyc tylne zawieszenie bo malo zebow dzis nie stracilem na tych dziurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, a ja dziś nawet nie założyłem kalesonów pod jeansy (trzeba się hartować). :icon_mrgreen:

 

Jutro też latam ale od Piątku śnieg i +3 :buttrock:

Jak +3, to spoko; gorzej, gdyby było -3 - wtedy co prawda też da się jeździć, ale nie jest już tak fajnie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem z kontrolnego ponad jednogodzinnego smigania :) Pogoda zaskoczyla mnie na plus, naprawde nie bylo zimno. W sobote odstawiam sprzeta do garazu znajomego na zime i mam nadzieje, ze to bedzie ladny dzien :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja też jeszcze nie odpuszczam. Wyjechałem około 18 ( wcześniej nie mogłem ), pyknąłem parę km. Zimna nie czuć, adrenalina podgrzewa :clap: . Od jutra podobno już syf w pogodzie. Aby nie było ślisko- można jeżdzić tylko trzeba bardziej uważać ( przyczepność już nie ta ).

 

Trzymajcie się ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak sie udalo! Koniki przegonione, pelen bak pod korek i przed chwila moto poszlo do plastikowego worka :icon_rolleyes: . Mam nadzieje, ze ten pokrowiec ma te wszystkie wlasciwosci, bo jakos dziwnie sie czulem zamykajac szczelnie Suzi w plastikowym worku.

 

Sezon zakonczony.... Oby do wiosny :biggrin: .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie tylko, że "prawdziwego motocykliste" poznaje się po tym jak kończy sezon :biggrin: a nie jak zaczyna....

 

pees. lepiej zakończyć dzień, tydzień, miesiąc za wcześnie niż o jeden dzień za późno.....:icon_rolleyes: (to była część misyjna mojej wypowiedzi :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...