Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja już odpuściłem i chyba nie prędko w Olsztynie da się pojeździć (może iwestycja skuter śnieżny się opłaci)

fotka z przed chwili :banghead:

http://img155.imageshack.us/img155/8337/olsztynmq4.jpg

O w mordala, w Wawie słoneczko i +5 :biggrin:

 

Turek, ja nic nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem, żyje w nieświadomości i niech tak pozostanie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje moto już odstawiłem do garażu i opatuliłem je pokrowcem po tym jak wstając wczoraj z łóżka zobazcyłem za oknem śnieg!!! Tak więc do wiosny chłopaki... oby przyszła jak najszybciej!!! :banghead:

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje moto już odstawiłem do garażu i opatuliłem je pokrowcem po tym jak wstając wczoraj z łóżka zobazcyłem za oknem śnieg!!! Tak więc do wiosny chłopaki... oby przyszła jak najszybciej!!! :icon_exclaim:

Lepiej leć do Lidla po zimowe oponki :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja wczoraj definitywnie zakoczylem sezon. Plastik i sportowe opony przy ujemnych temperaturach srednio się sprawdza... Oby do wiosny...

 

Ps. Moj ojciec Transalpem twardo pogina, zalożyl sobie ze bedzie do konca listopada jezdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem sezon we wtorek, przejażdzką z Krakowa do Bielska około godziny 20-21:30. Lapy mi trochę zmarzły(nie zdążyłem zamątowac podgrzewanych manetek), reszte organizmu bez uszczerbku dowiozłem do domu.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Dla wszystkich elefantów proponuje zastosowac jakies maści rozgrzewające na dłonie( np. Końską Maść :smile:), pomagają zachować temperaturę, przy założeniu, że się ma osłone na rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.A dla mnie sie sezon nie skończył..i nie skończy :biggrin: mój sezon trwa 365 dni, 12 miesięcy 30 dni, 24h i 60 minut ;) dla mnie nie ma sezonu tylko wtedy gdy moto odmówi posłuszeństwa( tak jak obecnie :) ) lub coś majstruje przy maszynie.pozdrawiam wytrwałych streetracerów i oczywiście brać enduro/cross. :buttrock: szerokiej i całosezonowej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpuściłem. Pada śnieg i trochę ślisko. Ale to chwilowe hehe :P

 

Ja dzisiaj wstalem,przechodze kolo okna i cos mi mignelo,podchodze, a tu snieg sypie :buttrock: przeczuwajac dzisiejsze opady wczoraj dobilem resztki mojej opony ( ladny dymek) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już odpuściłem i chyba nie prędko w Olsztynie da się pojeździć (może iwestycja skuter śnieżny się opłaci)

fotka z przed chwili :icon_eek:

http://img155.imageshack.us/img155/8337/olsztynmq4.jpg

 

To ładnie. A ja narzekałem, że tak pogoda się zepsuła we Wrocławiu... Współczuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do tej pory to moja ostatnia jazda odbyła się 1 listopada, a wieczorkiem spadł pier... snieg. Ale nie poddaje się, czekam aż termometr pokaże temp conajmniej 5+ idę smigać, oczywiście jak drogi będą czyste :-)

A ja dzisiaj miałem ustawić moto na stojakach - generalnie przygotować moto do przezimowania - przyszedł kumpel i zasiał odrobinke kontrolowanego optymizmu gdy rzekł - "w tv gadali że jutro już ma sie ocieplić a od pon. ma być pogoda min + 5" - później zauważyłem jak nieśmiało wyjął sześciopak żywca i na tym skończyłem przygotowania :) - no to czekamy do pon. i polecimy do Kazimierza - to z całą pewnąścia dla mnie będzie ostatnie latanie w tym sezonie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...