Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja sobie wstaje rano uchachany ze sobie pojade moto do szkoly:) ubieram sie mominiarka kask rekawiczki otwieram garaz a tu zonk sinieg (zaczolem myslec jak trego nie zauwarzylem przez okno) i zrezygnowalem mamusia musiala mnie zawiesc.

A ja dziś ubrałem się do jazdy, założyłem kask i oczojebną kamizelkę, wypchnąłem skuter z mieszkania na korytarz i... mym oczom ukazał się deszcz ze śniegiem (czy raczej śnieg z deszczem). :D Z powrotem wprowadziłem skuter do mieszkania, zdjąłem kask i zadzwoniłem po taksówkę, która podwiozła mnie do metra.

Ale na dniach zakładam zimówki do skutera i będę śmigał dalej (przynajmniej czasami, gdy aura nie będzie wyjątkowo niemiłosierna). :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wczoraj polatałem..zrobiłem 50 parę km przy - 4 st odmarzły mi koniuszki palców, ochraniacze w kombi zamarzły na kamień a raczej na deskę tzn zrobiły się takie sztywne, że nie mogłem się wyprostować, uchwyt od suwaka w kombi przymarzł do samego suwaka, zatankowałem sobie na zimę Vpower racing 100 oktanów za 4.74 zł za litr , przeleciałem siekierkowski "za" 2 zł :biggrin: , ludzie patrzyli się na mnie jak na kosmitę ,dwóch puszkarzy pytało się na światłach czy nie jest mi zimno :buttrock: , przyczepność taka, że delikatne dotknięcie hamulca blokowało koło :) tym samym zakończyłem SEZON 2006 oficjalnie :cool:

 

http://img171.imageshack.us/img171/2672/zima5cv9.jpg

http://img19.imageshack.us/img19/530/zima4ce2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Poniedziałku jeszcze sie powstrzymam (lecze angine) ale później śmiganie na całego, podobno pogoda ma sie poprawić, sezon jeszcze trwa :buttrock: :crossy:

 

Klaudiusz :banghead:( i jemu podobni :icon_evil: ) czy Ty sobie zdajesz sprawę, że każda jazda po 2.11.06 jest już NIELEGALNA !!!!! oficjalnie sezon został zakończony :icon_evil: i radze się podporządkować :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...