Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu jakieś pierwsze konkrety dotyczace GSXR CUP zaczerpniete z najnowszego "motocykla" wiadomo że zwycięzcy wyjadą na GP MALEZJI w pazdzierniku, trzy pakiety startowe w najtańszym bedzie 6 kompletów opon Danlop GP Racer, wpisowe, komplet klocków hamulcowych Carbone Lorrain, zębatki+łańcuch AFAM, filtr BMC, sprężyny przód i tył + olej HYPERPRO, srodki smarne Shella, crash pady PP Tuning , niewiele tych konkretów ale zawsze cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu jakieś pierwsze konkrety dotyczace GSXR CUP zaczerpniete z najnowszego "motocykla" wiadomo że zwycięzcy wyjadą na GP MALEZJI w pazdzierniku, trzy pakiety startowe w najtańszym bedzie 6 kompletów opon Danlop GP Racer, wpisowe, komplet klocków hamulcowych Carbone Lorrain, zębatki+łańcuch AFAM, filtr BMC, sprężyny przód i tył + olej HYPERPRO, srodki smarne Shella, crash pady PP Tuning

sprężyny i cały amortyzator tylny mam juz za sprawą poprzedniego właściciela zmienione :banghead: tydz. temu założylem crashpady :icon_razz:

przydalby się za to amorek skrętu z prawdziwego zdarzenia :lalag:

 

szkoda że nadal brak szczegółów, pewnie trwają negocjacje ze sponsorami (mogłaby taka wólczanka opłacić cały season :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężyny i cały amortyzator tylny mam juz za sprawą poprzedniego właściciela zmienione :banghead: tydz. temu założylem crashpady :icon_razz:

przydalby się za to amorek skrętu z prawdziwego zdarzenia :lalag:

 

szkoda że nadal brak szczegółów, pewnie trwają negocjacje ze sponsorami (mogłaby taka wólczanka opłacić cały season :buttrock: )

tylko pamietaj żeby dobrać sprężyny zawiasuw do swojej masy ciała , też mam już nagrzebane w zawiasach przez poprzedniego właściciela ale sprężyne muszę wymienić na 80 on jeżdził na 90, no i oczywiście dostroic ale to już wiosną na pierwszych Grandysach

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj żeby dobrać sprężyny zawiasuw do swojej masy ciała , też mam już nagrzebane w zawiasach przez poprzedniego właściciela ale sprężyne muszę wymienić na 80 on jeżdził na 90, no i oczywiście dostroic ale to już wiosną na pierwszych Grandysach

;)

Ja nie mogę, psychika to 70% sukcesu, 20% to umiejętności, a tylko 10% sprzęt. Dla tych co myślą inaczej kieruję do lektury czasów GS 500 i GT 650 uzyskanych w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, psychika to 70% sukcesu, 20% to umiejętności, a tylko 10% sprzęt. Dla tych co myślą inaczej kieruję do lektury czasów GS 500 i GT 650 uzyskanych w tym roku.

 

trafiłeś kolego w sedno sprawy :D

 

ale... (co byś nie spoczął na laurach)

 

...co jeśli, na kondycję psychiczną składa się przekonanie, że sprzęt masz lepszy od innych :icon_mrgreen: :biggrin:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją psychikę skrzywiła kupka złomu którą zwiózł Lublin po jednej z eliminacji, należąca do mojego bezpośredniego konkurenta, stał na sąsiednim polu startowym (to ten który w II odcinku "ściaczy" mówił "...będzie się działo". Motocykl za kilkadziesiąt tysięcy, włożone z kilka tysięcy, slicki, koce, można się nabawic kompleksów. Masz tani sprzęt, startujesz w amatorskich klasach, więc niemasz ciśnienia na markowe rzeczy i wynik, ścigasz sie bo lubisz.

Jestem entuzjastą kręcenia się w kółko, cieszę się jak na lini startowej stoi więcej niz 10 maszyn i nie widzę sensu pompowania pięniędzy w coś co nie polepszy moich wyników, a może zniechęcić do ścigania się innych, którzy usłyszą ile szelestów wpakowałem w sprzęta.

Poznań nie jest wymagający dla zawiasów, wystarczy, że są fabryczne nienagannie działające. Ja walczę ze złymi nawykami i strachem przy wejściu w dużą patelnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem zajarany, bo jeszcze pol roku temu nie wiedzialem ze mnie bedzie stac na gixera, ale polepszylo sie troche i nie zaluje juz malenstwu zbytnio:) po tym jak wpompowalem w b4 10 kola zeby parch jezdzil po czym go sprzedalem za 6, to wydanie polowy tej kwoty na przerobki gixera jestem w stanie przezyc...a psyche trza cwiczyc, mnie to dobijaja te hamowania na przed duza patelnia i przed prosta start/meta. ciezko jest wytrzymac na pelnym ogniu do setki :icon_evil: ale bedzie dobrze chyba nie??

 

a jutro zdaje prawko.łysz mi lak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i strachem przy wejściu w dużą patelnię.

:lalag:

jak ja bym mial problem z wejsciem w duza patelnie to byl bym mistrzem, bo u mnie to dokladnie odwrotnie :flesje:

 

a tak poza tym, po kilku wizytach na trawniku otaczajacym tor, troche inaczej bym ustawil proporcje - blizej 45/45/10

 

i tak Wam wszystkim spuszcze baty w pelni seryjnym gixerem :( :icon_evil: (tylko jeszcze troche pocwiczyc musze..)

 

tylko niech sie W KONCU wyspecyfikuje jakies oficjalne info, bo trzeba jakos sobie poukladac wszystko (np. z tymi klockami jak by sie okazalo prawda, to sie wstrzymam z wymiana swoich, moze dadza rade itp) :flesje:

 

EDIT: i oczywiscie: Gienek, powodzenia Ci nie zycze , bo dla Ciebie egzamin to bedzie formalnosc przeca.. kolejny wariat dostanie prawko :crossy: (oby jak najwiecej - jak najmniej samochodow!)

dasz rade :flesje:

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare postow wyzej CRASH napisal, ze beda klocki, a ja po przeczytaniu dzisaj motocykla POTWIERDZAM :( mialem jutro sprzeta odebrac, a tu sie okazalo, ze jak go reanimowalismy przed wyscigiem na grandysach to Pawel (WTT - Chief Crew Tecnician - jakby ktos nie wiedzial) mi odpinal zegary i gdzies sie posiala przednia czesc wiazki(ta od zegarow lamp itd.) :icon_evil: :crossy: :lalag: jak ktos moze cos pamieta na ten temat to - please help. Pawel mowil ze w zamieszaniu ja komus dal ale HGW komu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamietaj żeby dobrać sprężyny zawiasuw do swojej masy ciała , też mam już nagrzebane w zawiasach przez poprzedniego właściciela ale sprężyne muszę wymienić na 80 on jeżdził na 90, no i oczywiście dostroic

jak by to zgrabnie powiedzieć: I don't care ;)

 

gdyby nie ingerencje poprzedniego własciciela, pewnie jechałbym na seryjnych :buttrock:

zamiast pakowac sie w pełne zawieszenie wilbers, wolalbym za tą kasę pojechać z seriyjnym np. do brna :crossy:

 

przy moich umiejętnościach i tak nie wykorzystałbym potencjału motocykla i tego, co daje fabryka :icon_mrgreen:

 

psyche trza cwiczyc, mnie to dobijaja te hamowania na przed duza patelnia i przed prosta start/meta.

zwykle hamowałem zbyt wczesnie, dopóki kolega nie powiedział mi, ze w dużą patelnie wchodzi złoty sześcdziesiat :bigrazz: skoro on, na nie mniej leciwym sprzecie moze-to ja też! spróbowałem raz - hardcore, ledwie się zmiesciłem.... po raz kolejny, jeszcze raz - daje radę!

 

PS

po zjeździe do depo ten sam koleś powiedział mi, że 'przesadził' w swoich opowieściach i mimo zmienionych zębatek (=przeklamanie licznika) wpisuje się tam ok 1,5 :bigrazz:

 

apropos, ciekawe jakie Wy osiągacie "rezultaty", na wejściu w pierwszy prawy...

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co mnie tu oczerniasz Bandzior :cool: , nie bylo zadnych opowiesci i betonow ---> 1,50 PLN na wejsciu to chyba nie jest jakis mega wynik nawet jesli sprzet wazy 230 kg :buttrock: W kazdym razie podnozek jeszcze nie trze ...

 

A wracajac do Gixxer Cup - podejrzewam start od 5 do 8 zawodnikow jesli tyle ma to kosztowac .... mnie niestety stac nie bedzie

Edytowane przez mikitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam start od 5 do 8 zawodnikow jesli tyle ma to kosztowac

gs cup wychodzil w sumie zblizony cenowo i troche ludzi bylo, r1cup kosztowal jesli sie nie myle cos w granicach 50-60k i tez sie pare osob znalazlo

 

poza tym jeszcze pol roku na zebranie paru tysi, trzeba walczyc! nikt nie powiedzial, ze wyscig wygrywa sie tylko sama jazda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co mnie tu oczerniasz Bandzior :) , nie bylo zadnych opowiesci i betonow ---> 1,50 PLN na wejsciu to chyba nie jest jakis mega wynik nawet jesli sprzet wazy 230 kg :notworthy: W kazdym razie podnozek jeszcze nie trze ...

 

A wracajac do Gixxer Cup - podejrzewam start od 5 do 8 zawodnikow jesli tyle ma to kosztowac .... mnie niestety stac nie bedzie

Miki - szesciu to jest juz z naszego forum:) bedzie dobrze. a co twoim zdaniem duzo kosztuje w CUPie??

 

aha, zdalem prawko:) jestem street legal w koncu:)

 

p.s. zauwazylem ze kolega CRASH ma urodzinki dzis:)najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...