Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1,50 PLN na wejsciu to chyba nie jest jakis mega wynik nawet jesli sprzet wazy 230 kg :P W kazdym razie podnozek jeszcze nie trze ...

Idealnie za to wynosi w połowie patelni, by zecieśnić ją na wyjściu-zupelnie jak mi tłumaczył Wilku :icon_mrgreen:

 

Zależy czyj podnóżek ; jak jeszcze w fzs je miałem :P tarły na większości zakrętów ;)

 

aha, zdalem prawko:) jestem street legal w koncu:)

congratulations chłopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki - szesciu to jest juz z naszego forum:) bedzie dobrze. a co twoim zdaniem duzo kosztuje w CUPie??

 

aha, zdalem prawko:) jestem street legal w koncu:)

 

p.s. zauwazylem ze kolega CRASH ma urodzinki dzis:)najlepszego

no to gratuluje koledze ;) i podziekowania ,Domel ma rację r1 tyle kosztowało tak więc nie ma co wymyślac że Gikser bedzie drogi 10tys na starty po kartoflisku powinny wystarczyć bo nie wiem czy wiecie ale są rozmowy z czechami zeby GSXR CUP mogło też startować brnie i moście , nieżle brzmi co?!!! jeśli dojdzie to do skutku to bedzie jeszcze jeden drobniutki problem a mianowicie kasy bo na taki wyjazd trzeba już szykować od 2 do 3 tyś , wiem to sporo ale jak można sobie odmówić pośmigania po torze tej klasy co brno!!! to co pisałem wcześniej o pakiecie startowym to pewniak na 1000% wiem że toczą sie rozmowy jeszcze o kaski suomi w tym pakiecie ale to jeszcze wielka niewiadoma . wychodzi na to że ze wszystkich startujących mam najmniejsze doświadczenie torowe a właściwie to jego brak :wink: ale nie przejmuję sie tym i mam nadzieję że udzielićie jakichś dobrych rad jak już sie spotkamy w Przeżmierowie , a co do tych proporcji względem sprzętu to nie w pełni sie zgadzam bo nie raz miałem okazję sie przekonać że dobra guma i zawias pozwalają na znacznie wiecej niż seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi czy to bedzie tak samo jak z R1 Cup ze pojawia sie wymiatacze i sen o pucharze dla poczatkujacych szybko sie skonczy :icon_biggrin: Jeszcze sie zobaczymy na pucharze PZM :icon_biggrin: :)

i tak może być , przypuszczam że część chłopaków z rokie którzy latają na dżiksach bedą startować to bedzie zależało jak kto stoi finansowo i czy bedzie mógł sobie pozwolić na starty w dwóch kategoriach, osobiście nie mam apetytu na pudło bo wiem że jest to nie możliwe z pzyczyn o których wcześniej pisałem , traktuję to jako zabawe , oczywiście jak każdy mam ambicję i chciałbym pokazać sie z jak najlepszej strony ale nie za wszelką cenę , jest wielu chłopaków którzy jezdzą lepiej i szybciej odemnie co pozwoli mi co nieco podpatrzec i sie douczyć tymbardziej że oni już znają tor :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak może być , przypuszczam że część chłopaków z rokie którzy latają na dżiksach bedą startować to bedzie zależało jak kto stoi finansowo i czy bedzie mógł sobie pozwolić na starty w dwóch kategoriach, osobiście nie mam apetytu na pudło bo wiem że jest to nie możliwe z pzyczyn o których wcześniej pisałem , traktuję to jako zabawe , oczywiście jak każdy mam ambicję i chciałbym pokazać sie z jak najlepszej strony ale nie za wszelką cenę , jest wielu chłopaków którzy jezdzą lepiej i szybciej odemnie co pozwoli mi co nieco podpatrzec i sie douczyć tymbardziej że oni już znają tor :notworthy:

powiem ci ze sezon to jest naprawde sporo czasu zeby sie nauczyc jezdzic, w r1cup to rzeczywiscie dawali rade i schodzili bodajze nawet ponizej 1.42... ale niektorzy nasi nowi znajomi po pierwszych grandysach krecili 1.45 :bigrazz: ;) , wiec chyba jest to kwestia talentu. jesli komus z nas go zabraknie to pozostanie nam dobrze sie bawic :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest juz gdzies zamieszczony harmonogram na 2007 rok?? :clap: Trzeba wiedziec ile czasu jeszcze zostalo na przygotowywanie maciory :) :clap: :clap:

wszystkie konkrety bedą pod koniec grudnia na stronie Grandysów i pewnie PZMu ale to zapewne pózniej , na pewno do maja masz czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem ostatni MOTOCYKL. Jest tam artykul ktory moze byc przydatny dla tych co beda zaczynac przygode z torem. Dla tych co juz troszke jezdza rownierz moze odslonic pare ciekawostek... :wink:

 

Polecam :buttrock:

Edytowane przez Tasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem ostatni MOTOCYKL. Jest tam artykul ktory moze byc przydatny dla tych co beda zaczynac przygode z torem. Dla tych co juz troszke jezdza rownierz moze odslonic pare ciekawostek... :)

 

Polecam :)

artykul juz zostal prawie w calosci przekazany oralnie pare postow wyzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodzi chyba o artykuł o pokonywaniu zakrętów na torze, który jest w najnowszym Motocyklu :icon_razz:

faktycznie.popierdoliwszy mi sie :icon_biggrin: ja jak slysze o artykule z motocykla i jeszcze w tym dziale to mysle tylko o artykule o GIXERcupie....takie zboczenie gixerowe

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...