Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostalem wlasnie mejla od Jacka G. napisal ze pakiet podstawowy bedzie zawieral filtr powietrza, sportowe klocki, sprezyny, oleje i srodki smarne, letki lancuch i pare kompletow zebatek, i byc moze kask ze Słomy. ku*wa... wlasnie kupilismy z Lobosem sprezyny na przod i filtry k&n, wczoraj mi przyszedl caly naped Afama... wychodzi na to ze tylko wydechow i PC nie bedziemy miec zdublowanych. tak to jest jak sie czlowiek napali i chce miec sprzeta przygotowanego pol roku przed zawodami :( :( :bigrazz:

 

he,

 

no coś tam wybucha... ale nie u nas Gieniu :(

 

a Skandynaf nabył K2 poj. 1000 i zamierza polatać w GC z nami :(

pozdro600

czyzby Maniek sie pozbyl giksera? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak sie czlowiek napali i chce miec sprzeta przygotowanego pol roku przed zawodami

czyzby Maniek sie pozbyl giksera?

sorry, ale jak chciales przygotowac sprzeta nie znajac szczegolow specyfikacji? :bigrazz:

jak to Maniek sie pozbyl gixa??

 

i jesli to prawda to po co mi shoei? mam kask, jeszcze calkiem dobry

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale jak chciales przygotowac sprzeta nie znajac szczegolow specyfikacji? :crossy:

jak to Maniek sie pozbyl gixa??

 

i jesli to prawda to po co mi shoei? mam kask, jeszcze calkiem dobry

kaski beda byc moze. a sprzety przygotowujemy bo chcemy miec najlepsze :bigrazz: nie ma to jak moc wybrac ktory lancuch zalozyc czy ktore sprezyny zapodac :( :( raz sie zyje :( nie moge sie doczekac az przyplynie moja yoshimura ze stanow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest, wszyscy mielą na giksach, mordowac się będą w GC 2007, to kto ze mną wystartuje w P i R. Nie chcę nic mówić chłopaki, ale dres przesiada sie z R1 na dzikser 1000 :bigrazz:

spokojnie kolego , oprócz GC mam zamiar polatać w P , tym bardziej że to mają być moje początki torowe

:(, niemniej jednek nie zamierzam obstawiać tyłow

:crossy:,a z tego co Mario mówił to można dowolnie dłubac przy sprzęcie

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos cos wie o jakiejs terminologii?

mialo byc oficjalne info na poczatku listopada, a tu ciagle "wiecej wkrotce"?

(przeciez trzeba sobie budzet zaplanowac i wolne terminy)

budzet mozesz juz planowac - 8 kola pakiet podstawowy plus drugie tyle na opony i dojazd plus drugie tyle na naprawy po glebach :icon_razz: a terminy beda jak rozpisza cale MMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie to moze na poczatku grudnia coś bedzie wiadomo a nieoficjalnie pod koniec listopada jak Grandysy wrócą ze stanów , co do budżetu to tak jak pisze pozdro , co prawda w podstawowym pakiecie bedzie 7 kompletów d209GP ale mimo wszystko to i tak bedzie za mało

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że straszy się tu ludzi wysokością kosztów dla klasy w sumie amator, celowo aby pozbyć się konkurencji. Siedem kompletów opon na cały sezon dla stock-owych motocykli 100-170KM do mało :banghead: :biggrin:

Wszystkich zainteresowanych tą klasą amatorów przekonuję, że podane tu kosztorysy udziału są zawyżone o połowę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedem kompletów opon na cały sezon dla stock-owych motocykli 100-170KM do mało :biggrin:

pozdro zawsze przesadza :flesje:

poza tym masz pewnie racje, bo mi np. jeden komplet supercorsa starczyl na 2.5 grandysa i ponad 5tys po ulicy (przod jeszcze dogorywa)

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro zawsze przesadza ;)

poza tym masz pewnie racje, bo mi np. jeden komplet supercorsa starczyl na 2.5 grandysa i ponad 5tys po ulicy (przod jeszcze dogorywa)

przy takich czasach mi by styknal na 2.5 sezonu :buttrock: wole inwestowac w opony niz w naprawy sprzeta po glebach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że straszy się tu ludzi wysokością kosztów dla klasy w sumie amator, celowo aby pozbyć się konkurencji. Siedem kompletów opon na cały sezon dla stock-owych motocykli 100-170KM do mało :D :icon_evil:

Wszystkich zainteresowanych tą klasą amatorów przekonuję, że podane tu kosztorysy udziału są zawyżone o połowę!

nie zamierzam nikogo straszyć kosztami , biorąc pod uwagę 6 wekendów na torze + przynajniej 2 Grandysy to już masz 8 tyś do tego dolicz dojazdy i pobyt , wacha + ewenualne treningi poniedziałkowe , nie wiem jak Ty ale ja rezerwuję sobie pare groszy na gleby co raczej jest nieuniknione przynajmniej w moim przypadku

:biggrin: (do tej pory nigdy nie byłem moto na torze )

:rolleyes: nauka bywa bolesna

:biggrin::biggrin::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś liczyłem tutaj, mnie sesja wyścigowa piątkowo-sobotnio-niedzielna kosztuje 600 zł, w grandysach nie uczestniczę bo za drogo, opony na pół sezony wyścigowego już mam (dwa komplety), resztę zorganizuje się w trakcie, klocki mam, syntetyk 10w-60 mam po 100 zł za 4 litry, gleb nie biorę pod uwagę, bo to rzecz losowa i nie można jej przewidzieć, kiedy, ile razy, jakie koszty odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś liczyłem tutaj, mnie sesja wyścigowa piątkowo-sobotnio-niedzielna kosztuje 600 zł, w grandysach nie uczestniczę bo za drogo, opony na pół sezony wyścigowego już mam (dwa komplety), resztę zorganizuje się w trakcie, klocki mam, syntetyk 10w-60 mam po 100 zł za 4 litry, gleb nie biorę pod uwagę, bo to rzecz losowa i nie można jej przewidzieć, kiedy, ile razy, jakie koszty odtworzenia.

no to jesteś w znacznie lepszej sytuacji niż ja , do wiosny jeszcze musze spłaćić moto i go przygotować a z Grandysów musze skorzystac aby trochę się podciągnąć nie mam zamiaru zamykać stawki

:clap: (szukam jeszcze przyczepy na dwa moto) co do opon to biorę je w pakiecie , podzielam tu pogląd POZDRO że co nówka to nówka , pozatym w pakiecie podstawowym bedą jakieś graty + opłaty startowe na cały sezon (komplet gum wychodzi jakies 900zł to bardziej niż rozsądnie )Muszę jeszcze sporo się nauczyć (jeżdze od 18 lat nie wliczając straty 3 sezonów przez choróbsko) a że jestem średnio inteligentny to ciezko mi to przychodzi,więc sporo treningów przedemną a i na nowo muszę nauczyc sie jeżdzić na nowym sprzęcie

:D co do konkurencji to jest ona jak najbardziej wskazana , rywalizacja podnosi frajdę a co za tym idzie i przyjemność ze śmigania i mam wielką nadzieję że w gsxr cup bedzie nas przynajmniej z 20

:) pozdrawiam wszystkich którzy przygotowują się do tego pucharu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...