Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwale się na wstępie.

Wczoraj stałem się dumnym posiadaczem torowej 750 K1 ;) czyli jeździmy razem w Pucharze :P

Ciekawi mnie kto z nas wchodzi w temat :D

 

Ustalenia w szczegółach mają się pojawić w listopadzie, jeśli ktoś będzie znał oficjalne dane wcześniej, niech tu napisze.

 

Jak dotąd wiadomo, że ma być podział >600 i pow.600ccm, opony Dunlopa i dopuszczone gsx-r'y wszelkich pojemnosci i z wszystkich lat produkcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemano!rozmawialem dzisiaj z Mario Grandysem, miedzy innymi zahaczylismy o temat Cupu:) powiedzial tak: bedzie kilka pakietow, wiadomo ze w full opcji dostaje sie w cenie detalicznej motocykla nowke sztuke gixera plus wpisowe/opony i inne gratisy - nie wnikalem w to zbytnio bo chyba wiekszosc z nas juz ma gixery albo bedzie kupowac uzywki. jesli chodzi o najtanszy pakiet podstawowy to ma on kosztowac mniej wiecej 7-8 tys. i zawierac - wpisowe na caly sezon startow w Cupie, 6 kompletow GP racerow d209 - ale powiedzial od razu ze to bedzie za malo i mozna bedzie dokupic dodatkowe za okolo 1000-1100zl/komplet, plus w tej cenie beda byc moze jeszcze jakies bonusy od sponsorow typu klocki/kaski i inne pierdoly o podobnej wartosci, wiec wydaje mi sie ze oferta jest dosyc korzystna, zwlaszcza jesli chodzi o opony. mowil ze zawodnicy z tegorocznego r1cup tez latali na gpracerach i musieli bulic po 1500 komplet. chyba niezle co?:biggrin: pochwale sie jeszcze ze se zamowilem zajebisty naped afama(konwersja na 520:))

oczywiscie dla zawodnikow maja byc tez jakies dobre upusty na kombinezony i inne czesci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o najtanszy pakiet podstawowy to ma on kosztowac mniej wiecej 7-8 tys. i zawierac - wpisowe na caly sezon startow w Cupie, 6 kompletow GP racerow d209 - ale powiedzial od razu ze to bedzie za malo i mozna bedzie dokupic dodatkowe za okolo 1000-1100zl/komplet, plus w tej cenie beda byc moze jeszcze jakies bonusy od sponsorow typu klocki/kaski i inne pierdoly o podobnej wartosci, wiec wydaje mi sie ze oferta jest dosyc korzystna

właściwie to rownowartość samych opon :biggrin: ale tez pewnie dla wielu chętnych dość wysoko postawiona poprzeczka :biggrin:

 

z niecierpliwoscia czekam na przyszły sezon, crashpady juz w drodze, amorek skrętu się licytuje na ebay'u :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , jestem w trakcie sprzedaży mojego bandziora a mam zamiar kupić gsxr 1000 k5 i spokojnie przez zime ją dozbrić java script:emoticon(':)', 'smid_2')

:biggrin:jestem ciekaw tego nowego pucharu i oczywiście nie mogę sie doczekać pierwszych startów java script:emoticon(':icon_twisted:', 'smid_4')

:buttrock:prawda jest taka że cała czołówka naszych ścigantów bedzie śmigać na k7java script:emoticon(':icon_razz:', 'smid_1')

:banghead:ale co tam ,liczy się fun java script:emoticon(':D', 'smid_27')

:wink:i to jest najważniejsze, pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że cała czołówka naszych ścigantów bedzie śmigać na k7

zle sie czujesz? majac rocznik K5 to juz bedzie duza przewaga nad konkurencja

podejrzewam, ze wiekszosc luda bedze miala sprzety przedzialu koncowka 90 - K4

 

a to, ze seria K3/K4 jest najfajniejsza to juz pomijam :)

niestety najfajniejsza nie rowna sie najlepsza na tor, ale podejrzewam, ze tutaj sprzet bedzie mial znaczenie drugorzedne (bo i tak was wyprzedze :icon_twisted: ) zamierzam sie dobrze bawic bez wzgledu na to czy zajme pierwsze czy drugie miejsce :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie kupiłem Gixera więc dawaj mi tu info o tym pakiecie z kupnem motocykla

nie mam dokladnych info. pewnie bedzie tak ze w cenie motocykla bedziesz mial juz ten pakiet podstawowy czyli opony, wpisowe na caly sezon, jakies czesci agrotjuningowe i inne bonusy bo w koncu to najdrozszy pakiet:)wiecej info fkrutce:) na razie HGW jesli chodzi o konkrety.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMIL2 , kolego żle sie nie czuję a wrecz przeciwnie java script:emoticon(':icon_twisted:', 'smid_17')

:icon_mrgreen:co do pucharu to mimo startu w nim bedzie moza równiez startowac w jednej z klas amatorskich a to juz bardzo przyjemnie brzmi java script:add_smilie(":icon_razz:","smid_30")

biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem po lekturze nowego MOTOCYKLA, napisali ze maja byc dopuszczone gixery 600 750 i 1000(podzial klas na do i powyzej szejset), wiec nie wiadomo czy bedzie mozna smigac 400, 250 i hayką, ale to sie jeszcze okaze. nawet jak nie bedzie mozna to w sumie malo jest osob posiadajace te modele, nieprawdaz?:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...