Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

janek jak razem sie zbierzemy i dolozymy do tych 138zl jeszcze po 100zl to uwierz mi, ze lepiej moge ci zorganizowac wieczor w Wawie (a na pewno godzinke.......) hehehehehehe, po co gdzies jechac.... a gumy sobie zostaw, tzn zabierz ze soba bo beda ci potrzebne buhahahahahaha ;)

 

 

qba

Edytowane przez kuba_gsxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze odbędzie sie na podobnych zasadach (pakiety itp) i że w planach są eliminacje u sąsiadów w moście i brnie, w grudniu maja być jakieś informacje

 

O ile mi wiadomo - to nie bedzie rundy w Brnie, tylko w Moscie. MMP w Brnie jest "doklejone" do Adria Cup i trudno bedzie wcisnac w ustalone juz ramy czasowe dodatkowy wyscig. Poza tym jest jedna dobra wiadomosc, cytuje z ostatniego newsletter'a AW:

"MOTOCYKLOWY PUCHAR EUROPY 2008

Z dumą zawiadamiamy, że Europejska Unia Motocyklowa (UEM) przyznała nam organizację jednej z rund Pucharu Europy w motocyklowych wyścigach drogowych w 2008 r.

Na Torze "Poznań" zobaczymy zatem czołowych motocyklistów Europy.

Więcej szczegółów wkrótce."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Torze "Poznań" zobaczymy zatem czołowych motocyklistów Europy.

slyszalem, super

ciekawe czy rowniez zobaczymy depo /chociaz jakies twarde podloze/, dojazd, kible i elektryke ktorej nie wywala w kosmos jak polowa sie wepnie

 

trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do toru Poznań, to jak rozmawiałem z paroma osobami w zarzadzie, to ma byc dojazd z poz-bruku i jeszcze taki news, ze maja być boksy z płyty obornickiej, ale zobaczymy co z tego wyjdzie!! Jade 16 grudnia na jakies zakonczenie sezonu do Bydgoszczy, więc postaram dowiedzieć sie coś więcej!! Aha co do Gsx-r cup to w przyszlym roku zasile szeregi i mam nadzieję, że cos sie tam namiesza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Europy??????

Czyżby Panowie tor w Poznaniu nam się rozwijał?

Ale jedno jest pewne, jak nikt nie będzie temu przeszkadzał to doczekamy się toru z prawdziwego zdarzenia :clap:

Dlatego możemy czuć się pionierami Polskich Wyścigów Motocyklowych ( chyle czoło przed tymi co śmigali 10 lat wcześniej), bo to właśnie dzięki naszej frekwencji coś zaczyna się dziać. :crossy: :flesje:

Powiem więc trochę przewrotnie: "nie myśl co może zrobić tor dla Ciebie, tylko pomyśl co możesz zrobić Ty dla toru" , bo w 80 procentach jesteśmy za starzy na śmiganie, choć wewnętrznie czujemy się młodzi, ale nasza obecność, nasz zapał, da początek nowej dziedzinie sportu w naszym nudnym kraju. Nudnym bo ciągle nie mogę zrozumieć fascynacji sportem w którym 22 facetów ugania się za napompowanym jelitem baranim. I chcą to jeszcze podciągnąć pod sport narodowy, którym nigdy się nie stanie. Myślę, że zgodzicie się ze mną, że zbyt wielka kasa jest w to pompowana przy i tak mizernych skutkach. Powinno to być bardziej rozdzielone na różne dziedziny sportu . Nie żebym był stronniczy, ale jak w Mistrzostwach Europy Superstock 1000 w pierwszej piątce jest 3 polaków to coś z tym trzeba zrobić. Weźmy przykład z czechów którzy bedąc dużo mniejszym krajem sport z różnych dziedzin mają na dużo większym poziomie. A u nas jedyny temat który się wałkuje to polityka. Spotyka się człowiek w różnych środowiskach a tam ciągle o tych głąbach co na Wiejskiej siedzą. A jak powiem że ścigam się w Mistrzostwach Polski to bardziej błyskotliwy zapyta się czy na żużlu!!!!!!!!!!!!Dramat :wink:

Dlatego uważam że oprócz tego że śmigamy musimy starać się o proklamację tego sportu. Zeby nikit nie zapomniał że w 2007 roku jeździliśmy, bo to będzie największą porażką dla nas samych.

oby w 2008 roku było nas jeszcze więcej, a wtedy zainteresue się nami większa liczba osób i może ten sport stanie się bardziej medialny. Ja w to wierzę. ;)

 

Chyba za dużo wypiłem , ale ciągle wierzę w to że u nas odbędą się chociaż mistrzostwa świata suprbike

 

PS OPTYMISTA

 

czekam na Waszą reakcję i w GSX-R będę walczył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...