Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale to ile ty chcesz tych kompletów opon zużyć że celujesz w pakiet nr 2 :icon_eek: przecież biorąc pod uwagę fakt że ma być 6 startów + pewnie min. 3 treningi Grandysów to nam daje w sumie 9 weekendów na torze, rajt :bigrazz: Jeśli dwa z tych startów mają być za granicą i powiedzmy że te się odpuści to i tak zostaje 7 weekendów łojenia po torze, na które sądzę że 6 kompletów to może być ciut za krótko. Reasumując pakiet nr 2 (2300 pln) + min. 6 kompletów kapci (1000 pln każdy) to nam daje 8300 pln :bigrazz: a pakiet nr 3 w którym jest 6 kompletów kapci + jeszcze jakieś pierdoły, których nawet jak nie zamontujesz to możesz opieprzyć na allegro kosztuje 7300 pln :wink: Jeśli coś bredzę to mnie oświećta ;)

zapomniałem dodac , odwiedzin na torze u południowych sąsiadów nie bedzie , bynajmniej w nadchodzacym sezonie z prostej przyczyny - koszty, Jacek stwierdził że ma to byc najtańszy puchar dla przyciągniecia jak największej liczby startujących a tym samym rozpropagowania wyscigów i jestem jak najbardziej za ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodac , odwiedzin na torze u południowych sąsiadów nie bedzie , bynajmniej w nadchodzacym sezonie z prostej przyczyny - koszty, Jacek stwierdził że ma to byc najtańszy puchar dla przyciągniecia jak największej liczby startujących a tym samym rozpropagowania wyscigów i jestem jak najbardziej za :icon_eek:

to moze sobie sami zorganizujemy jakis wypad? ja chce sie chociaz raz po tym cholernym Brnie w koncu przejechac..

moze podrzuc Grandysom link do tego toru na Litwie? roznica poziomow.. hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przeczytaj moje pytanie..

Siakoś za szybko przeczytałem i utkwiło mi tylko
zasadniczo interesuje mnie pakiet 2 plus opony
zwracam honor :bigrazz:
zapomniałem dodac , odwiedzin na torze u południowych sąsiadów nie bedzie , bynajmniej w nadchodzacym sezonie z prostej przyczyny - koszty, Jacek stwierdził że ma to byc najtańszy puchar dla przyciągniecia jak największej liczby startujących a tym samym rozpropagowania wyscigów i jestem jak najbardziej za :bigrazz:
Też uważam że to dobry pomysł :cool: a Emil pojedzie sobie do Brna prywatnie, sam - nikt go wtedy nie objedzie :biggrin: :eek:

 

 

 

I jeszcze jedno - rozumiem że w takiej sytuacji (owiewki z logotypami sponsorów całego pucharu są obowiązkowe) nie ma możliwości pozyskania sponsora we własnym zakresie, rajt ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - rozumiem że w takiej sytuacji (owiewki z logotypami sponsorów całego pucharu są obowiązkowe) nie ma możliwości pozyskania sponsora we własnym zakresie, rajt ???

a kombinezon :biggrin: ?

pierwotnie mialo byc bez sponsorow bo amatorskie itd, ale ja bym poczekal mimo wszystko na oficjalne papiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

a ja mam pytanie w kwesti opon. Dunlop GP racer występuje w takich odmianach:

 

- przód - soft i medium

- tył - medium i hard

 

wg producenta zaleca się takie zestawienia:

 

- przód soft i tył medium

- przód medium i tył hard

 

a w pakiecie napisane jest tylko medium o ile dobrze przeczytałem, czyli przód i tył ma byc medium ?? Czy jest dowolność byleby gp racer był zamontowany ?

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - rozumiem że w takiej sytuacji (owiewki z logotypami sponsorów całego pucharu są obowiązkowe) nie ma możliwości pozyskania sponsora we własnym zakresie, rajt ???

 

No ja to zrozumiałem, że kupując pakiet 1 masz sobie sam zapewnić owiewki torowe i chyba nie musi być to malowanie sponsorskie. Fajnie by było bo wtedy można np. całą owiewkę przeznaczyć na swojego sponsora.

 

Swoją drogą byłem na stronie grandysów i nie ma tam jakiejkolwiek informacji więc nie wiem skąd te wieści wszystkie powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to zrozumiałem, że kupując pakiet 1 masz sobie sam zapewnić owiewki torowe i chyba nie musi być to malowanie sponsorskie. Fajnie by było bo wtedy można np. całą owiewkę przeznaczyć na swojego sponsora.

 

Swoją drogą byłem na stronie grandysów i nie ma tam jakiejkolwiek informacji więc nie wiem skąd te wieści wszystkie powyżej.

są jeszcze telefony, faksy, gołębie pocztowe :) co do owiewek to część chłopaków już ma a co za tym idzie bedzie można od nich trochę taniej wyrwać

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze telefony, faksy, gołębie pocztowe :icon_mrgreen: co do owiewek to część chłopaków już ma a co za tym idzie bedzie można od nich trochę taniej wyrwać

No dobra ale jako marketingowiec domyślam się że organizatora nie tyle będzie interesowało pochodzenie i marka owiewek, co logotypy na nich umieszczone. Wrzucenie na nie logotypu prywatnego sponsora raczej nie wchodzi w grę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą byłem na stronie grandysów i nie ma tam jakiejkolwiek informacji więc nie wiem skąd te wieści wszystkie powyżej.

Otrzymane mailem, od Grandysow.

 

Niebawem ma zostac sprecyzowany specjalny cennik akcesoriow dodatkowych dla uczestnikow pucharu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby dodatkowo stowrzyć jakiś puchar w którym ścigaliby się razem zawodnicy Yamaha CUP, Gixer CUP. Na pewno taka formuła znacznie podniosłaby widowiskowość i rywalizajcę ( a tym samym zainteresowanie mediów, sponsorów).

 

W Yamaha Cup ścigało się raptem 12 zawodników - a to nie rokuje żadnego przełomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby dodatkowo stowrzyć jakiś puchar w którym ścigaliby się razem zawodnicy Yamaha CUP, Gixer CUP. Na pewno taka formuła znacznie podniosłaby widowiskowość i rywalizajcę ( a tym samym zainteresowanie mediów, sponsorów).

 

W Yamaha Cup ścigało się raptem 12 zawodników - a to nie rokuje żadnego przełomu.

tak tylko ze erłan cup z motocyklem kosztowal jakies 80 koła i byl tam jeden model motocykla. tutaj masz trzy modele gixerow i realnie patrzac - majac juz motonga reszta cie wynosi jakies 15 koła - liczac zestaw za 7300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby dodatkowo stowrzyć jakiś puchar w którym ścigaliby się razem zawodnicy Yamaha CUP, Gixer CUP. Na pewno taka formuła znacznie podniosłaby widowiskowość i rywalizajcę ( a tym samym zainteresowanie mediów, sponsorów).

 

W Yamaha Cup ścigało się raptem 12 zawodników - a to nie rokuje żadnego przełomu.

dokładnie tak jak mówi pozdro600 , różnica kosztów a tym samym dostępność do danego pucharu to przepaść , wszystkie plusy przemawiają na korzyść gsxr , ilu jast takich którzy mogą sobie pozwolić na wydanie 80 tyś co sezon na starty - niewielu , wiekszość z nas sponsoruje się sama . w tym sezonie z tego co czytałem ma być istny wysyp pucharów markowych - bmw f800, triumph 675i, r1 no i oczywiscie gsxr z tym że najkorzystniejsze warunki pod względem finansowym proponują bracia Grandysy :buttrock: dzięki temu myslę że suzuki bedzie rządzić pod względem frekfencji w Przeżmierowie :crossy: i tu brawa dla braci G. bo widać że nie są nastawieni na zyski a organizują puchar pod kątem promowania wyścigów , z fajnymi nagrodami za rozsądne pieniądze. korzystając z okazji - wszystkiego najlepszego w nowym roku dla wszystkich motonitów , szybkich winkli i miejsc na pudle, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w R1 cup koszta byly w okolicach 72tys za to miales 12 kompletow opon , nowa R1, chyba kombi , owiewki sportowe, oplacone wpisowe i chyba jakies duperele- Crash nie musisz co sezon wydawac 80 tys aby jezdzic w R1 cup hehe - a jesli chodzi o zyski to jestem pewien ze Grandysi do interesu nie doloza ale i tak maja najlepsza oferte jak narazie :D

mnie osobiscie zajebiscie interesuje opcja z pakietem 4b

A wlasnie ktos wie jakie kombi trzeba bedzie miec 1 czesciowe czy 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...