Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

KOlego Dziur, latasz 10 to moze bedziesz potrafil pomoc mojemu koleszce. Przy dlugich gumach przez odpowietrzenie silnika wlatuje do airboxu olej i sie zbiera tego tak duza ilosc ze pozniej przedostaje sie do gaznikow i jest spalany, w efekcie moto strasznie dymi. Ty masz tez takie problemy ze swoim moto? W jakis sposob mozna temu zaradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlego Dziur, latasz 10 to moze bedziesz potrafil pomoc mojemu koleszce. Przy dlugich gumach przez odpowietrzenie silnika wlatuje do airboxu olej i sie zbiera tego tak duza ilosc ze pozniej przedostaje sie do gaznikow i jest spalany, w efekcie moto strasznie dymi. Ty masz tez takie problemy ze swoim moto? W jakis sposob mozna temu zaradzic?

 

 

W 10 gaźniki ?? Może ma jakiś problem z odmą i dlatego tyle oleju przedmuchuje do airboxu. Nie wiem jak to jest w dzisiejszych konstrukcjach, ale kiedyś w tym Wężu od odpowietrzenia była taka druciana siatka - taki kłąb tego - i tam się olej wyrzucony ze skrzyni korbowej zatrzymywał i wracał do skrzyni.

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde masakra ,ale pamietam jak moja cbr 400rr rozebralem do golej ramy tez widok byl nieciekawy ale poskladalem ,plastiki pomalowalem i jezdzilem dlugo a teraz dzielnie sluzy kumplowi i nic sie niepsuje,ale te cuda z rama przerazaja

Edytowane przez szeryf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukam informacji na temat Kawasami ZX6R 1995-97r. Czy znacie może jakieś strony z opisem tej maszynki?? Może jakieś informacje na temat testów, podstawowych danych na łamach jakiejś gazety motocyklowej przeciesz ten motocykl kiedyś tez miał premierę i na pewno wiele się o nim swego czasu pisało. Interesują mnie również zdjęcia oraz tapety tego motocykla, szukałem wszędzie na google i nic nie mogę znaleźć jedyne informację, jakie wyskakują ZX6R dotyczą rocznika powyżej 2000r. Chciałbym się dowiedzieć jak ten motocykl był malowany w 95r, 96r oraz 97roku.

 

Tylko proszę mi nie odpisywać, że pękają ramy, bo to już wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mialem szóstkę 1995rocznik, co do malowania szukaj na bikepics, albo popatrz na ebay, premierę miał w 1994 o ile dobrze pamiętam, moc to 105 koni z doladowaniem, mi nic nie pekalo wiec negatywnie na temat ramy nie moge sie wypowiedziec.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów, zarejestrowany jestem od niedawna na tym forum ale przeglądam je już dłuższy czas.... Mam taki zgryz, ostatnio zakochałem się w zx6r (myśle o nówce), zrobiłem jazdę próbną i rewelacja, teraz cena nowego motocykla spadła do 0k. 30000 zł, co się wydaje bardzo atrakcyjne w porównaniu do pozostałych japońskich marek...podpowiedzcie mi co robić bo słyszałem bardzo dużo złego na temat tej marki motocykli, a to pękające ramy, a to problemy z główką itd... itp.Wszelkie opinie na temat tego motocykla mile widziane, proszę pomóżcie... :biggrin:

 

http://www.georgewhite.co.uk/?category=9&s...&product_id=416

Edytowane przez Buster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pekające ramy były kiedys, w h*j dawno i nieprawda ;) . Moj wspólnik przelatał 11tys km w tym sezonie na tym moto i jedyne co sie popsuło to lusterko /2 razy az pierwszy na drugi dzien po zakupie/ i czasza - na szczęscie tylko 1 raz. Musze ci powiedziec ze w tej kawie naprawde pęka lusterko i czasza zwłaszcza jak sie wywrócisz na bok hehe. Fotki są na moim bikepics w personal photos - zobacz ze ma ułamane lustro wywalił sie jak wracalismy ze Szlarskiej hehe. Gdyby nie to to nic nie pęka :icon_mrgreen:.

 

Plusy tego motocykla:

-zajebisty silnik i skrzynia

-bardzo poręczny i dobry balans

-liniowo oddaje moc nawet zbyt liniowo osobiscie wole trochę jak ma dziury wydaje się wtedy ze jest agresywniej

-b.dobre hamulce

-prawie jak tysiąc co zreszta napisali w tegorocznym Masterbike - powiem tak do 200km/h rucha R1 2003r ktora ma ponad 150KM

-cena zajebista - trzeba sie cieszyc ze Probike przyjął taktykę jak sklepy CCC chociaz jest to wkurwiające bo wspólnik zapłacił 42tys i gdyby chciał teraz sprzedac byłby mocno w plecy przez te ich wojne cenową

 

Minusy

- musisz kupic amor skretu :biggrin: nie wiem czy to plus czy minus

- seryjne przełożenia są zbyt długie 1 bieg to 140km/h wiec trzeba je skrócic z przodu 1 zab mniej z tyłu az o 3 wiecej. Taka modyfikacja powoduje ze o wiele lepiej czujesz motocykl i jest znacznie agresywniejszy na dole

- seryjne opony Bridgestone BT cos tam są hu*owe - zbyt twarde - dlatego trzeba je wyrzucic i kupic dunlop sportmax gp albo pirelli dragon supercorsa

- na tor trzeba kupic przewody w stalowym oplocie

- silnik zbyt mocno hamuje przy 8 tys obrotów przez co jak puscisz kierownicę to napierdala - pomaga wyzej wspomniany amor skretu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziur dziękuje za szybką i fachową odpowiedż,tylko bardziej mnie utwierdziłeś w zamiarach zakupu, teraz muszę tylko puścić mojego kotka i łyknę to cudo...

 

ps.Oddam kota za dobre pieniądze w dobre ręce

http://www.bikepics.com/members/buster23/02yzf600/

cena- 2600 funtów lub równowartość w pln.

gg 1955987

więcej zdjęc jakby ktoś był zainteresowany wyślę na e-maila, motocykl znajduje się tam gdzie właściciel :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...