Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a cos na temat komfortu jazdy z plecaczkiem i bez czy da rade sie wybrac w dluzsza trase wiem ze sa lepiej stworzone do tego maszyny ale jak sie kawa sprawuje? ;)

 

 

Ujeżdżam 636 2003r i za wygodny to on nie jest, 2 tygodnie temu machnełem traskę 500km i miałem dość.

 

Z plecaczkiem? dobre :rolleyes:

Po pierwsze ty nie dasz rady, po drugie po 100km plecaczek umiera i spada! :)

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujeżdżam 636 2003r i za wygodny to on nie jest, 2 tygodnie temu machnełem traskę 500km i miałem dość.

 

Z plecaczkiem? dobre :)

Po pierwsze ty nie dasz rady, po drugie po 100km plecaczek umiera i spada! :crossy:

 

To teraz napisz jaki masz w niej przebieg, czy występowały jakiekolwiek awarie, wszystko cokolwiek możesz powiedzieć na temat tego motocykla negatywnego i pozytywnego :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz napisz jaki masz w niej przebieg, czy występowały jakiekolwiek awarie, wszystko cokolwiek możesz powiedzieć na temat tego motocykla negatywnego i pozytywnego :bigrazz: :icon_mrgreen:

 

Oki zaczynam

przebieg 22tys, stan techniczny idealny, nic nie stuka, nie trzeszczy, nie lata. Użytkowana zgodnie z przeznaczeniem :biggrin:

Przez ponad 5000 km żadnej awarii i nie dolałem ani grama oleju.

Na "+":

dupowyrywny wygląd :wink:

przyzwoite osiągi, dół mocniejszy niż w R6 , Kawa odjeżdża na każym biegu (chodzi o R6 z 2002 roku)

161 kg wagi na sucho, sama lata pozakrętach

125km z doładowaniem dynamicznym

stabilny przy wyższych prędkościach

 

Teraz na "-"

tak jak pisałem za wygodny to on nie jest

wysokie spalanie +9l

słabiusieńkie światła

 

I to chyba na tyle, ogólnie jestem bardzo zadowolony. Następna też bedzie Kawa

Edytowane przez modem

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

125km z doładowaniem dynamicznym

 

 

taa na papierze , bo jakoś wszystkie 3 x 600rr03'06' wydawały mi sie mocniejsze od 636 :buttrock: ale to tylko moje widzimisie ( mowa o "top end"-zie-jak wiadomo 600tki niemają dołu i średniego zakresu :icon_mrgreen: )

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jakoś wszystkie 3 x 600rr03'06' wydawały mi sie mocniejsze od 636 :icon_rolleyes:

 

Widocznie miałeś zepsutą 636 :icon_twisted:

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak rekomendacja jest na tyle silna, że kolega i tak zapoda oczoje*ną zieloną Kawę :D :banghead: :banghead:

 

Na bank będzie zadowolony.

Najbardziej podoba mi się sposób w jaki oddaje moc i gang silnika przy wkręcaniu , uff....

No i jest zielona http://www.bikepics.com/pictures/1420102/

A do obrotomierza się przyzwyczai

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank będzie zadowolony.

Najbardziej podoba mi się sposób w jaki oddaje moc i gang silnika przy wkręcaniu , uff....

No i jest zielona http://www.bikepics.com/pictures/1420102/

A do obrotomierza się przyzwyczai

 

Sprawa przesądzona. Kumpel szuka 636 :) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szramer dobrze ze dodałes to słowo "wydawały" mi sie:) bo przeciez nawet mali chłopcy wiedzą ze 636 objezdza jak chce RR.

dodatkowe 36cc3 robi robote :) , każdy wybiera co mu sie podoba, ja zazwyczaj kieruje się okazją( ceną) :buttrock:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

A może ktoś wie coś na temat modelu '05-06?. Taka ogólna charakterystyka: bezawaryjność, wygoda (mam 188cm i 85kg) prowadzenie i na co zwracać uwagę przy kupnie takiej sztuki ? Posiadacze piszcie :P

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

A może ktoś wie coś na temat modelu '05-06?. Taka ogólna charakterystyka: bezawaryjność, wygoda (mam 188cm i 85kg) prowadzenie i na co zwracać uwagę przy kupnie takiej sztuki ? Posiadacze piszcie :cool:

Z góry dzięki

Kolego a co Cie interesuje?? Ja kupilem nowke szt z salonu nie byla w innych rekach i do dnia dzisiejszego oprocz eksploatacji (olej, plyny) nic nie wymienialem. Aha zapomnialym akumulator zmienilem. Wygaoda nie dyskutuje mam 185 i 90 kg (jak dobrze licze jestes 3 cm wyzszy i 5 kg lzejszy) wiec powiedzmy z zalozenia bedziesz sie podobnie czul. Mi odpowiada. Jezeli smigales wczesniej sportami to pozycja i prowadzenie nie bedzie Ci przeszkadzac. Mialem okazje latac i sradem 600, bladym 600, r6, i kawa. Mi najbardziej pasowala kawa.

Zaraz napinacze napisza ze kawa to szmelc shittt itd. Nic sie z nia nie stalo w moich rekach sprzet godny polecenia. Co wazne kawa lubi profesjonalne plyny oleje (nie zaluj kasy na nie wymieniac czesto) Silnik pieknie sie kreci i jak dla mnie najlepiej oddaje moc (oczywiscie mowie o serii a nie dokladaniu power commandera roll gazu czy innych dobrodziejstw). Bedziesz o sprzet dbal bedzie Ci sluzyl (i to niezaleznie od marki).

pozdro

j

PS. jak cos to mam do sprzedania swoja jestes zainteresowany wal na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma kawę z 2005 zrobił nią w sezonie z 6tyś.km, miałem okazję nią latać i motorek godny polecenia. Ktoś napisał że jest mała - chyba nie chodziło o model 05-06 - jak dla mnie jest większa od 600RR (bo taką kupiłem sobie).

Stawin masz 188cm wzrostu, uważam że gabarytowo będzie idealna, do tego dochodzi małe spalanie w granicach 7l, chyba że będziesz non stop cisnął > to wtedy jak każdy swoje musi spalić :). Przez tych 6tys.km nie było nic w niej robione, wymieniony olej i lane paliwo, może tez temu że została kupiona z przebiegiem 480km. Wygody zbytnio nie ma co szukać, w końcu to sport, jak znajdzie się odpowiednią pozycje to w miarę może być wygodnie. Plecaczek porównując zx6r z 600rr > stwierdziła że 600rr jest wygodniejsza, mniej się leży i tyłka tak na wybojach nie odrywa, może to być kwestia ustawienia, nie wiem nie zagłębiałem się.

Kawa jest dobra dla osób wyższych, dla takich z 170cm wzrostu może być trochę za duża.

PS: nie giełda ale czarna zx6r jest do sprzedania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wypowiedzi. Myślę o zx6 na następne moto i tak ogólnie się dowiaduję co ludzie sądzą o sprzęcie. Wiadomo model nie jest stary, ale już jakieś bolączki i niedopracowania, wady mogłyby wyjść przy użytkowaniu, więc też pod tym kątem pytam. No i ogólnie jak z jakością wykonania przy tych modelach? A sprzęt miał być zmieniany na nadchodzący sezon, ale jeszcze chyba rok będzie trzeba poczekać - kaska :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...