Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ciekawostke dorzuce jeszcze ze rok temu ogladalem zx6r z 99r (najbardziej mi sie podoba). Miala doslownie wszystko padniete: uszczelniacze cieknace, lancuch za mocno naciagniety, wyciek z lewej strony, uszkodzony dekiel, peknieta rame, wszystko co bylo w aluminium mialo nalot. Z silnikiem tez cos nie halo bylo.

Niestety ale ten rocznik i ten sprzet moze miec wszystko. A glownie trzeba pilnowac luzow zaworowych.

 

Jesli jest w dobrym stanie to nie musisz nic wkladac.

 

Oczywiscie mi chodzilo o to ze nic ponad tamto co wymienilem wczesniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta którą wkleiłem u góry zapierdziela już konkretnie... Lekki, mały sk***ysyn z super trakcją i heblami. Te poprzednie też nie były jakimiś słabymi motocyklami bo zpierdzielały dobrze tylko właśnie te ramy...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem AŻ TAK. Czytaj dokładnie. Lubie przygazować jak praktycznie każdy, ale nie co chwila. Jak jest ładna droga to aż się prosi żeby troszkę przycisnąć. Napisałem, że ma być fajnie a nie zabójczo. Czy to źle, że wolę czerpać przyjemność z jazdy niż zapieprzać patrząc raz na licznik raz na drogę, żeby móc się potem chwalić ?

 

Nie masz pojęcia o czym piszesz... Quad 200 ccm (pewnie chiński) w porównaniu do takiej Kawy stoi w miejscu albo nawet jedzie do tył... To jest kolosalna przepaść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam półtora roku do 18, a do prędkości już mnie tak nie ciągnie, jak napisałem wcześniej sporo jeździłem na quadzie 200, i potrafił mnie wgnieść w siedzenie nieźle. Ale tak było przez pierwszy tydzien-dwa potem już jeździłem dla przyjemności. Niestety musiałem sprzedać z powodów finansowych, inaczej pewnie odpuściłbym sobie moto do 21. Ale nie chce też sobie kupić pierdziawy, która nie sprawi mi żadnej przyjemności z jazdy. Ma być fajnie, a nie zabójczo. Pomyślałem, że zx6 by mi to dała i to w miare w rozsądnej cenie. Dlatego pytam o rady, chce wiedzieć na czym stoję (a raczej będę stał :])

 

9l :D ? cholercia, trzeba będzie zasuwać na praktyki i dorabiać to może wyciągne na wache :D

To odezwij się za półtora roku, albo lepiej jak już będziesz mieć prawko A i określoną sumę na moto.

Każdy mówi, że nie będzie odwijać itd. ale jak wsiądziesz na moto, które waży 180 kg i ma 120 kucy to zmienisz zdanie. To nie jest zwykły pojazd, to TOROWA maszyna która niewiadomo jakim cudem dostała homologacje i jeździ po drogach.

Mówisz o quadzie 200tce, pewnie chińskiej. Ja kiedyś jeździłem na ponad pół litrowym i powiem Ci, że zaczynanie na dużych pojemnościach jest głupie. Po prostu to maszyna panuje nad tobą, a nie na odwrót.

Mówisz, że mała pojemność nie da ci frajdy z jazdy, czyli zadowolenie z przejechanych kilometrów to dla ciebie prędkość. Wcześniej pisałeś, że prędkość się nie liczy, coś tu nie gra...

Kup sobie na pierwszy sezon jakąś 500ckę, niewiele na niej stracisz, o ile stracisz. Nauczysz się jeździć, jak się wywalisz to pójdzie na gmole albo crashpady- prawie każda na allegro ma gmole, a jak nie to kupno do np. gs500 to straszne grosze.

Zobacz ile kosztują (nieoryginalne rzecz jasna, te z aso są niewiadomo dlaczego mega drogie) plastiki do np. cbr600rr. Małe zdziwko?

Ponadto jeżeli nie stać cie na utrzymanie quada 200 cm^3 to zx6r będzie stać w garażu. Te sprzęty szybko zdzierają opony, napędy, klocki itd.

Jak nie jeździsz na moto to chociaż pooglądaj filmiki na yt co te sprzęty robią...

I jeszcze my tu gadamy o samym moto, a wziąłeś pod uwagę kask, kombi i resztę elementów ubioru?

Moim zdaniem sprawa zakończy się tak, że mama powie "nie dam Ci na motór, bo się zabijesz (i ma rację), kupisz sobie jak będzie zarabiać własne pieniądze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...