Skocz do zawartości

Jak to jest z tym hamowaniem?!


szulczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Widomo ,że w takich sprzętach jak WSK czy SHL itd to sie hamowało tylnim hamulcem , a w ścigaczach hamuje się tylko przednim? i przy jakich prędkościach? i czy się w ogóle hamuje tylnim i przy jakich prędkosciach?! jestem poczaątkujący więc się pytam was doświadczony :) pzdr prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio staram sie wogole nie hamowac, bo mam krzywa tarcze i czekam na przesylke z nowa, a sezonu szkoda :)

 

Ostatnio mechanik spytal sie mnie jak ja sie nie boje z tym jezdzic jak sam musial sie kolnac na moim moto zeby cos tam sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główny hamulec to przedni a tylni to tylko (dla mnie ) pomocniczy :biggrin:

No chyba że jedziesz po jakiejś śliskiej trawie błocie itp to raczej sobie odpuść hamowanie przodem :bigrazz:

 

 

ku*wa, bój sie Boga synu! CHamowanie i tylNI !!!!!

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolejny temat z d..... Założyciel tematu niech się wysili i poszuka a reszta jak widzę też powinna poszukać bo opowiadacie legendy z mchu i paproci.

 

Witam! Mój sposób hamowania nigdy mnie nie zawiódł. A kolega , to widzę, że jeszcze na etapie bajek. I niech tak zostanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój kursant użył do hamowania stosu opon i fragmentu ogrodzenia lotniska :buttrock:

Kolektyw instruktorów uznał na consylium, że użycie samych opon byłoby stosowniejsze... :icon_mrgreen:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przesiadce na plastika odrazu straem sie kożysać ile sie da z pzrednigo. Pierwsze 2 tygodnie tylnego uwywałem odruchowo nieświadomie co poznawałem po gorncych traczach. Teraz tył zimniytki a przud zasze się gotuje :). Tyłó używam tylko na mokrej lub zaniczyszczonej w różnoraki sposub. No i naprzykąłd na światałach. Z razji posiadania 2T odpada hamowanie silnikiem a szkoda. Ale jakoś daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przesiadce na plastika odrazu straem sie kożysać ile sie da z pzrednigo. Pierwsze 2 tygodnie tylnego uwywałem odruchowo nieświadomie co poznawałem po gorncych traczach. Teraz tył zimniytki a przud zasze się gotuje :buttrock:. Tyłó używam tylko na mokrej lub zaniczyszczonej w różnoraki sposub. No i naprzykąłd na światałach. Z razji posiadania 2T odpada hamowanie silnikiem a szkoda. Ale jakoś daje rade.

 

Miklas może ktoś z forum, będzie w stanie przetłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...