Skocz do zawartości

"Śladami Nowego" czyli Borki 2006 - fotki i wspominki


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, już wróciłem. Do rzeczywistości. Gdzie ja byłem? Sądząc ze zdjęć, to niezła impreza? Kto to jest Prot(er), albo gerard? Znam takich?

 

Więcej z Wami nie imprezuję. :icon_mrgreen:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro jak żona? zadowolona z wyjazdu? nie zdegustowana zbyt głosnymi śpiewami przy stole i innymi popisami hmm,,artystycznymi" na stole ?

 

 

Ja tylko słyszałam , jak Maro stopował połówkę jak zaczynała fajnie spiewać i się rozkręcać.

Nie wiem , czy dane jej było w pełni przeżyć wszyskie atrakcje wieczoru.

 

Pa,

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa ... no to jestem kolejnym tłukiem .... zapisuje mi jako pliki html i wyskakują robaki :icon_mrgreen: a te rary-srary mam ....

 

Mi się udało mniej więcej tak - po ściągnięciu na pulpit klik prawą myszą -> Otwórz za pomocą -> WinRAR i dalej już normalnie czyli Rozpakuj do... i jest OK. Spróbuj tak.

powodzenia i pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, moze i jestem skrytym kiełbasożercą ale nie cudzopiwożłopem. Krasnal tak smakowicie wywijał kiełbasą, ze nie mogłem sie oprzeć :icon_mrgreen: Sorry Krasnal, teraz beda przed nami chowac kiełbasy,

 

 

bylo dobrze smiech smiech i raz jeszcze smiech atmosfera sobotnia byla swietna ,,,,,,

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze było - kupiłem dwa kawały kiełbasy zjadłlem jeden a drugi zostawiłem - jak by nikt go nie zjadł to by się zmarnował - i wszystko jasne

 

Tylko piwa nie oddałem - wypiłem wszystko co miałem i było akuracik - 9 szt

 

Pzdr

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że wcinam się w nurt wspominkowo-refleksyjny tematu z tak durnie-prozaicznym pytaniem: kto wam wydziergał takie zajefajne t-shirty forumowe ???? ( podglądnołem zdjęcia z Borek to zobaczyłem, a co , wolno chyba)

Czy może robicie je we własnym zakresie czy zdolna prząśniczka spod Łodzi wyszywa je wieczorami. ?

Chcialbym przyodziać swe ponętne smukłe ciało w taką koszulinę na rybol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wskazówki co do tego linku z fotami ... nie pomogły :)

 

A Ty się Krasnal nie wymądrzaj, jak Michał Kaczmar powiedział Protrze to ma być Protrze, a nie tam jakieś Protr ... Co Wy mi tu Krasnal wymyślacie ???? Pilnujcie, Wy Krasnal lepiej czy jakaś kiełbasa w trawie nie leży !!! :clap:

 

PS: a w ogóle to tak to jest jak sie lata po imprezie z kiełbasa na wierzchu, kusiliscie to macie (własciwie to nie macie) :biggrin: dodam tylko, ze kiełbasa była wyśmienita i bardzo jestem wdzieczny szlachetnemu anonimowemu ofiarodawcy

 

 

 

Piszesz o tej kiełbasie co to ... hmmmm.... tańczyła na stole ???? :clap:

 

Świru Ty zakoduj to sobie, bo jak ..." się lata z kielbasą na wierzchu i kusi...", to ktoś później powie, że ..."kiełbasa byla wyśmienita..." i ..." jest wdzieczny szlachetnemu anonimowemu ofiarodawcy" hehehehehehhehe .... ale mnie korci ... żeby zamieścić link .... ale obiecałem ... ech .... życie .... słowo droższe pieniędzy, a zasady jakieś się ma ... ale mnie kusi ... :)

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że wcinam się w nurt wspominkowo-refleksyjny tematu z tak durnie-prozaicznym pytaniem: kto wam wydziergał takie zajefajne t-shirty forumowe ???? ( podglądnołem zdjęcia z Borek to zobaczyłem, a co , wolno chyba)

Czy może robicie je we własnym zakresie czy zdolna prząśniczka spod Łodzi wyszywa je wieczorami. ?

Chcialbym przyodziać swe ponętne smukłe ciało w taką koszulinę na rybol

 

 

Bylo kilka edycji forumowych koszulek, ostatnia jakos na poczatku tego sezonu bodajze, nastepna ponoc ma sie zajac Shrek, ale to juz raczej po sezonie pewnie, wiec na rybnik niestety bedziesz zmuszony sobie sam cos wykombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro jak żona? zadowolona z wyjazdu? nie zdegustowana zbyt głosnymi śpiewami przy stole

Wręcz przeciwnie, świetnie się bawiła i ja również. Wspominamy mile spędzony czas w super towarzystwie.

 

Ja tylko słyszałam , jak Maro stopował połówkę jak zaczynała fajnie spiewać i się rozkręcać.

Czujna jesteś niczym czekista. Po całkowitym rozkręceniu może być kłopot, że wieczór zakończymy w kawałkach a po ciemku to i śrubki mogą się pogubić.

Nie wiem , czy dane jej było w pełni przeżyć wszyskie atrakcje wieczoru.

Fakt kulminacyjnego występu na stole nie widzieliśmy ale urządziliśmy sobie indywidualne atrakcje... w domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko zarty, kielbasa byla zdobyczna ale za zgoda autora :)

HM.HM .NO.NO.Aszystko zostało zarejestrowane rachunek za kiełbaskę na spółę z kranalem-----196 zł.17 groszy. :)

 

Poprawione:

http://www.nierudzki.neostrada.pl/borki_1cz.rar - potem prawy i "zapisz jako..."

O coś cienko ++??__ itd Jeszcze raz Prześlij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...