Skocz do zawartości

"Śladami Nowego" czyli Borki 2006 - fotki i wspominki


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adaś,

 

Ty się o nic nie martw. Listonosz wrzuci do czerwonej skrzynki.

 

Pa,pa,

Beata

 

przepraszam Beatko, plytki mam dla Cibie i Adu, lecz nie wiem jak wam je dostarczyc w szczegolnosci ze juz zakonczylem prawie szczesliwie ten sezon... wspomiane plytki mam w samochodzie a moto rozwalone :-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Beatko, plytki mam dla Cibie i Adu, lecz nie wiem jak wam je dostarczyc w szczegolnosci ze juz zakonczylem prawie szczesliwie ten sezon... wspomiane plytki mam w samochodzie a moto rozwalone :-(((

 

 

Przykro mi sie zrobiło, jak przeczytałam opis Twojego wypadku. O płytki się nie martw. Rdza ich nie zje.

Jak będziesz w Konstancinie - wpadaj!

 

Jeżeli nie , na pewno będą jeszcze imprezy forumowe, np. w Szynku w sobotę 21-10-06. Tam będę późno wieczorem.

 

Pa, pa,

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi sie zrobiło, jak przeczytałam opis Twojego wypadku. O płytki się nie martw. Rdza ich nie zje.

Jak będziesz w Konstancinie - wpadaj!

 

Jeżeli nie , na pewno będą jeszcze imprezy forumowe, np. w Szynku w sobotę 21-10-06. Tam będę późno wieczorem.

 

Pa, pa,

Beata

 

na zlocik z mila checia, tylko ze nawet nia dam rady samochodem jechac... ten prawy bark... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHORWACJA-może i ja bym się pisał.Napiszcie więcej szczegółów odnośnie tego wyjazdu. :bigrazz:

Chorwacja w przyszłym roku czy jeszcze w tym :buttrock: ?

 

Hmmmmm Pierwoszow powiem ci ze hmmm dobry pomysł.. trzeba tylko ustalić jeszcze jakis temat na forum zebrac EKG ... Ustalić wstepny termin co by można było Urlopy przygotować..iiiiiiii

 

TRZOODAAAAA hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja w przyszłym roku czy jeszcze w tym :buttrock: ?

 

Hmmmmm Pierwoszow powiem ci ze hmmm dobry pomysł.. trzeba tylko ustalić jeszcze jakis temat na forum zebrac EKG ... Ustalić wstepny termin co by można było Urlopy przygotować..iiiiiiii

 

TRZOODAAAAA hehehehe

NOWY to rzucaj temat i zaczynamy powoli działać.A może ktoś już był i ma w tym kierunku jakąś wiedzę.Gdzie i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY to rzucaj temat i zaczynamy powoli działać.A może ktoś już był i ma w tym kierunku jakąś wiedzę.Gdzie i

Ja byłam 2 lata temu na moto. Osobiście polecam Primosten. Ale myślę, że warto pojechać hen hen dalej na południe, bo jest nie tylko taniej, ale i piękniej!

A trasa? Tylko nadmorska!!!!! Wrażenia niezapomnianei przepiękne widoki! Tego nawet nie da się opisać słowami! Trzeba to poprostu zobaczyć!

Ja to mam chęć ponownie objechać Korsykę, ale to już chyba na nowym moto.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY to rzucaj temat i zaczynamy powoli działać.A może ktoś już był i ma w tym kierunku jakąś wiedzę.Gdzie i

Pierwy .... no to spokojnie.....Już padały pomysłu krymu w tym roku..

przez zimę bedziemy cos planować na EKG ... może uzbiera sie grupa z 50 osób :bigrazz:

To wtedy możemy zrobić tzw. ,, Ciechocinek w Chorwacji" łoomattkoooo.....co się może dziać ..

 

Ale na spokojnie cos mozemy poplanować jak już śnieg spadnie wtedy możemy sie odpowiednio przygotować na tzw. Wakacje zagramanicccąąąąą.....

 

pomysł wydaje mi sie przedni...... :biggrin:

 

 

p.s.

Tylko muszę koniecznie hmmm zamienić maszynkę swą na cos innego . Bo Afryczka jużżżżż mi się znudziła..? Eeee raczej chce dalej u siebie ,,pozminiać" ,,gatunki -motocykla"A ambicje mam hmm na coś z Armatury... :buttrock: ale to się okaże przez zime.... na co zaminie motorekk...prrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowienia. O Chorwacji również myślę. Narazie, w sobotę planujemy wyjazd na Hel. Przy nagłej utracie mocy, powinna to być jakaś pierdoła. Sprawdź na początek świece oraz czy dostaje paliwo. Mam nadzieję, że będzie to jedno z tych 2 rzeczy.

Pozdrawiam Paweł.

 

 

 

Apropo braku mocy, miałem niedawno podobny problem z moim vulcanem. Strasznie się dławił przyczyna banalna fałszywe powietrze na połączeniu gażnika z karterami. wystarczyło dokręcic cybant.

 

Pierwy .... no to spokojnie.....Już padały pomysłu krymu w tym roku..

przez zimę bedziemy cos planować na EKG ... może uzbiera sie grupa z 50 osób :flesje:

To wtedy możemy zrobić tzw. ,, Ciechocinek w Chorwacji" łoomattkoooo.....co się może dziać ..

 

Ale na spokojnie cos mozemy poplanować jak już śnieg spadnie wtedy możemy sie odpowiednio przygotować na tzw. Wakacje zagramanicccąąąąą.....

 

pomysł wydaje mi sie przedni...... :D

p.s.

Tylko muszę koniecznie hmmm zamienić maszynkę swą na cos innego . Bo Afryczka jużżżżż mi się znudziła..? Eeee raczej chce dalej u siebie ,,pozminiać" ,,gatunki -motocykla"A ambicje mam hmm na coś z Armatury... :flesje: ale to się okaże przez zime.... na co zaminie motorekk...prrrrrr

 

Nowy podziwiam, męska decyzja ale przy twoich gabarytach polecam coś powyżej 1000 !

może vn 1500 :P naprawdę wdzięczny sprzęt :P polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy podziwiam, męska decyzja ale przy twoich gabarytach polecam coś powyżej 1000 !

może vn 1500 :banghead: naprawdę wdzięczny sprzęt :flesje: polecam!

 

Dokałdnie tak palnuje i celuje od 1300 do 2000 ... 2 litry wiadomo co..

Ale jeszcze jest sporo czasu na ..poszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY to rzucaj temat i zaczynamy powoli działać.A może ktoś już był i ma w tym kierunku jakąś wiedzę.Gdzie i

 

hehehe najciemniej pod latarnią :flesje: Byliśmy z Oleśką w drugiej połowie sierpnia... Co nieco wiemy... ale żeby się czegoś dowiedzieć, to trzeba na imprezkę EKG jakąś wpaść. Najbliższa za 6 dni :banghead:

Trochę za wcześnie na zakładanie tematu. Ale założę w dziale EKG w stosownym czasie.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...