Skocz do zawartości

Czyszczenie zbiornika w weteranach


pioter_gpz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto muj sposób, prosze się nie śmiać, zaznaczam ze jestem bardzo powazny i sam ten sposób próbowąłem i uwazam za bardzo skuteczny...

 

Bierzesz betoniarke, przyspawywyjesz uchwyty do niej, a mianowicie do tego bebna co sie w nim beton kręci, potem montujesz bak do betoniarki, wsypujesz tam srubek, nakretek, podlakdek, śrutu, czego się da i do tego jeszcze z literek oleju napedowego, zakrecasz bak i wlanczasz betoniarke, chodzi o to zeby uzyskac stan ze śrut który jest w baku bedzie szurał a nie tłukl w bak, zeby było slychac tekie lekkie szuranie, po okolo 3 godzinach twój bak jest oczyszczony ze rdzy, pozostaje go jedynie przeplukac, ja uzywam do tego oleju napedowego...

 

Metoda dobra według mnie, chyba jedna z najlepszych i nie trzeba sie meczyc przy tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czysciłem bak przy pomocy 3 rzeczy.

- DEPAL 9 - (Środek do odrdzewiania i fosforanowania na zimno, umożliwiajacy doskonałą przyczepność wszystkich powłok. Stosowany metodą w kąpieli bądź pędzlem.)

- SZKŁO - (rozbite słoiki na male kawałeczki)

- BENZYNA - (zwykła 95.. zeby było wiecej cieczy baku :D)

 

Wszystko wsypałem/wlałem do baku nastepnie ręcznie (tak jak kolega Golas napisał) szurałem zawartością po każdej strponie baku sprawdzajac co jakis czas czy rdza i caly szlam schodzi. Po jakis 20 minutach kołysania otowrazyłem bak i nie mogłem uwierzyć.... bak czysty jak cholera :) . A że ja jestem taki jaki jestem to pobawilem sie jeszcze z 15 minut i przepłukałem...... no wlasnie przepłukałem wodą (mój bład) i wysuszyłem suszarka. Zostal mi rudawy nalot :) . Mysle, ze teraz wystarczy przeplukac go tylko olejem napędowym i będzie dobrze.

Edytowane przez tomason2

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zbiornik najlepiej wyczyścić za pomocą kota.

Koty lubią ryby wędzone i walerianę. Tak więc zaopatrujemy się w jeden z tych specyfików, a następnie walerianę wlewamy do środka, a rybę drobimy i też do środka. Następnie kilkoma ruchami rozprowadzamy po ściankach wewnętrznych zbiornika. Po cym wpuszczamy do środka głodnego kota. Kot jest posiadaczem szorstkiego języka i w trakcie wylizywania zbiornika z waleriany, czy też rybki, wyczyści nam dokładnie jego ścianki. Jedynym problemem może być wyjęcie kota na zewnątrz. Fragmentacja kota jest uważana za błąd w sztuce.

Zaineteresowanym mogę napisać jak zrobić z kota napę antygrawitacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zbiornik najlepiej wyczyścić za pomocą kota.

Koty lubią ryby wędzone i walerianę. Tak więc zaopatrujemy się w jeden z tych specyfików, a następnie walerianę wlewamy do środka, a rybę drobimy i też do środka. Następnie kilkoma ruchami rozprowadzamy po ściankach wewnętrznych zbiornika. Po cym wpuszczamy do środka głodnego kota. Kot jest posiadaczem szorstkiego języka i w trakcie wylizywania zbiornika z waleriany, czy też rybki, wyczyści nam dokładnie jego ścianki. Jedynym problemem może być wyjęcie kota na zewnątrz. Fragmentacja kota jest uważana za błąd w sztuce.

Zaineteresowanym mogę napisać jak zrobić z kota napę antygrawitacyjny.

:icon_mrgreen: :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :eek:

Ave - wodzu :clap:

Pomysł jak dla mnie przedni - chyba go jutro wypróbuję; :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...