Skocz do zawartości

Zbroje, zbroja do jazdy w lecie, gorąco


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Thora 2007... thor i powiem każdemu, że warta jest tych pieniędzy (jak kupowałem była promocja :icon_biggrin: ). Pod spód bielizna oddychająca, na wierzch koszulka i :icon_biggrin: Był mały szli (ok. 30 km/h) - działa Egon jak cholera ;)

 

Jeden dzień jeździłem w 661 i mi nie odpowiadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam , znajomy , który pracuje w salonie mówi że nie są złe , nawet całkiem przyzwoite jak na swoją cenę ,niejednokrotnie lepsze niż niektóre typowe "reklamówki" od 700 w górę. Też zastanawiałem się nad zakupem podobnej bo bubla by mi nie wcisnął.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to ze tak powiem jednolita tkanina Pawel jak z poceniem sie w niej ?

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w niej jezdze i polecam. Przewiew duzo wiekszy, niz w kurtce, a ochraniacze swoje robia. Czasem urywaja sie paski pomiedzy ochraniaczem barku a klatki, ale to kosmetyka i mozna doszyc.

Generalnie bardzo zadowolona jestem.

 

A co do uciskania cyckow - nic mi nie uciska, a płaska nie jestem. No chyba, ze mowimy o Ewie Sonet, to nie polecilabym jej rozmiaru S z tego buzera;DDD :)

 

Solidna robota, dobra jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeżeli jest zbroja to trzeba nakładać coś jeszcze?? jak powinno sie ubierać jeżeli ma się zbroję?? Czy zbroja zmieści się pod skórzaną kurtką skórzaną??. Nie wiem co kupić czy zbroje+kurtkę skórzaną czy kurtka z protektorami?? Doradźcie

Edytowane przez puchaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze na enduro w takiej i polecam jak masz wiecej kasy to mozesz kupic UFO skorpiona , chociaz nie wiem czy jest sens , zakladam czasem na ta zbroje w bulze lub koszulke i smigam w cieple dni nie ma nic lepszego w chlodniejsze pasuje jaka kurteczke zalozc ja mam z Diversa.

Tak czy siak zawsze ma cale plecy mokre :icon_twisted:.

 

Jedyny mankment tej zbroji poza mokrymi plecami:) to odstajace ochraniacze klatki piersiowej w Ufo to fajnie rozwiazali, ale to nie przeszkadza wcale w jezdzie.

 

Za te pieniazki to szczerze polecam .

Gleby nie mialem w niej powaznej i ciekawi mnie opinia kogos kto polecial po asflacie w czyms takim.

 

Natomiast Swiat Motocykli w ktoryms z numerow pisal ze ta zbroja pod kurtka zapienia bardzo wysoki poziom ochrony.

 

A tu jakies linki

http://www.jednoslad.pl/modules.php?name=C...showpage&pid=48

 

Pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...