Skocz do zawartości

Zbroje, zbroja do jazdy w lecie, gorąco


Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

No cóż, możesz na kurtke zarzucić fajną kieckę jak chcesz tak sie stroić

 

Ja odpukać w swojej kurtce nie testowałem ścieralności. Materiał chyba takiego samego typu jak na Twoich rękawicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod shorty bionick'a zakladam motocyklowe jeansy, na bionick weste zwykla katane jeansowa, Po szlifie spodnie byly szmaty ale na nodze zadnych zadrapan poza sladami stluczen ktore bylyby i w skorze.

 

Katana lekko przetarta przy odramieniu ale generalnie mozna bylo dalej w niej smigac wiec Taki System ubioru funkcjonuje, tyle, ze nie lata sie w samej vest'cie

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej shimy spark niepolecam. Kupiłem na wyjazd do Chorwacji. Materiał z którego są wykonane to jakiś syf od którego strasznie mi się dłonie pociły, a efekt był taki, że mimo przewiewności w gorące dni ręka spływała potem, a w chłodniejsze pot wzmagał uczucie zimna. Szybko wróciłem do moich sportowych rękawic w których było już o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej shimy spark niepolecam. Kupiłem na wyjazd do Chorwacji. Materiał z którego są wykonane to jakiś syf od którego strasznie mi się dłonie pociły, a efekt był taki, że mimo przewiewności w gorące dni ręka spływała potem, a w chłodniejsze pot wzmagał uczucie zimna. Szybko wróciłem do moich sportowych rękawic w których było już o niebo lepiej.

Potwierdzam. Moje shimy to też kompletny niewypał od początku do końca. Jakość do bani a do tego dłonie pocą się jak diabli. Teraz mam Vanucci i są zajebiste. ☺

Edytowane przez Glootik

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, ja już dwa lata jeżdżę i sobie chwale. Może coś w nich zmienili.

 

ja kupowałem również w 2013r

Przerobiłem w życiu może 8 par różnych rękawic, głównie sportowych z mankietem, ale to w tych shimach ręka pociła mi się najbardziej - właściwie normalnie mi się wcale nie pocą. Swój zarzut kieruję jednak wyłącznie do modelu Spark i Bullet men - ostatnio przymierzałem te drugie i miałem to samo odczucie co do wyściółki jak w moich Sparkach, aczkolwiek na samo wykończenie np szwów, a zwłaszcza dopasowanie nie mogę narzekać. Nic nie uwierało, nic nie wisiało ... tylko te pocące się dłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...