Skocz do zawartości

Zbroje, zbroja do jazdy w lecie, gorąco


Rekomendowane odpowiedzi

HEJ

 

Ja latam w tej zbroi.Wiem że nie spełnia ona kryteriów cenowych ale jestem z niej bardzo zadowolony! Po 1.5 rocznym użytkowaniu jeszcze nic się z nią nie stało, siatka jest bardzo przewiewna.Co do zakładaniu to zawsze ubieram na koszulkę jak ja to mówię "rowerową" czyli s takiego materiału co jak sie spocisz to nie jest mokry.na zbroje w lecie koszulka w zimie kurtka oczywiście bo nie wyobrażam sobie czyszczenia zbroi z błota.Jedyną wadą tego wszystkiego jest zapaszek tych wszystkich ochraniaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci mam, noszę, jezdze w tym po trasie i jestem superzadowolony. Jest przewiewny, ma grubą siatkę (sweter :bigrazz: ), trzyma sie elegancko. Jedyne co mi przeszkadza to odkręcające się te paski na barkach, ale to wystarczy po zdjęciu dokręcić srubkę ręką i nie ma problemu. Ja mam to sygnowane logiem TSCHULA i dałem kolo 265 zł. Mam namiar na gościa który to sprzedaje, więc w razie czego zapraszam na PW.

 

 

 

Popieram kolegę :wink: TEn buzer to świetny wybór i proszę nie wybrzydzaj że musi być sprawdzony towar bo nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze !!!!!!!!!! :biggrin: :) Ja bym brał namiary od kolegi co ma ten 3 buzer z naszywką tschula i kupował od razu a jak nie to kup DATEXA to jest to samo :biggrin:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.Zwracam sie z uprzejma prosba o pomoc przy kupnie zbroji EVS BJ22.

Na Allegro zauwazylem tylko jeden rozmiar za 419 złoty.Cena przystepna tylko rozmiar nie ten. :biggrin:

Na stronach zajmujacych sie sprzedaza akcesori motocyklowych ,cena tej zbroji powala z nog ,bo chca za nia 650 zloty.

Na ebay.com cena tej zbroji wynosi 109.35$ badz 132.12$ tyle ze moim problemem jest brak karty kredytowej.

Na oficjalnej stronie evs-sports.com zbroje mozna nabyc tylko na terenie USA.

 

A chcialbym taka zbroje nabyc gdyz mi sie podoba,mam nadzieje ze spelnia swoje funkcje,i nie kosztuje tak duzo.Lecz nie wiem w jaki sposob moge ja nabyc za okolo 400-500 złoty,a nie az 650zł.

Edytowane przez kukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz tak na rozmiar...jak przymierzysz to dopiero zobaczysz czy pasuje ;]

 

najlepiej udaj się do tego sklepu z ta zbroją i przymierz...bo w ciemno to wiesz

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam, interesuje mnie zakup tej zbroi http://allegro.pl/item462101300_zbroja_661...cena_roz_m.html

i mam pytanie - jak tam z wygodą, no i czy moglaby ona posluzyc jako kurtka zarazem, bo neichce kupować osobno kurtki i osobno zbroi, wyglada jak napakowana kurtka, jak to by wygladało i czy jest taka opcja ?

 

pzdr

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładanie zbroi zależy już tylko od ciebie jeśli chcesz mieć pod koszulką to ubierasz pod a jeśli na to na koszulce. Natomiast w chłodne dni zadna zbroja nie zastąpi ci kurtki tak więc musisz mieć cos ciepłego na sobie. Co do sixsixone te zbroje są bardzo wygodne sam mam tej firmy tylko nie wiem jaki model. Jedyne co mi się w nich nie podoba że klatka piersiowa ma słaby protektor który jest praktycznie jak gąbka. Nie jestem pewny czy w 661 też tak jest ale wydaje mi się że tak. :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 661 calkiem niezle ale jak masz mozliwosc to dołóż i kup alpinestars bionic , thora albo dainese nie pamietam jaki model ale najwyzszy.

 

osobiscie mam alpine i jest prima. wygodna i trzyma sie tam gdzie powinna byc. a zakłada sie najlepiej na podkoszulke a juz idealnie na koszulke termoaktywna. na to oczywiscie koszulke mx lub bluze jakas jak jest chlodno a jak jest zimno to kurtke nie przemakalna i jestes chroniony. kurtka motocyklowa nie nadaje sie w teren bo nie chroni np. klatki piersiowej a to baaardzo wazne.

 

http://www.crfsonly.com/catalog/images/alp...tion-jacket.jpg

 

http://www.motoworldracing.com/media/thor/...pact-rig-SE.jpg

 

http://www.wiggle.co.uk/images/dainese-imp...jacket-main.jpg

 

generalnie dwie pierwsze pozycje sa na prawde top

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić

a że wygląda jak kurtka to się mylisz, protektory połączone są siatką czyli jest niezwykle przewiewna,

na chłodniejsze dni trzeba zakładać na to normalne ubranie

faktycznie ochrona klatki jest znikoma za to żółw na plecy jest konkretny

tylko ta cena :rolleyes: z kosmosu to biorą, przycinka na ostatecznej cenie w Polsce jest konkretna, w tym przypadku to prawie 2 stówy w porównaniu do us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć wszystkim.

Zastanawiam się nad zakupem kolejnej zbroi do tej pory jezdziłem w UFO SCORPION, ale ceny niskie nie są.

 

kolega kupuje właśnie drenaline http://moto.allegro.pl/item657604148_ochra..._joker_atv.html co wy o niej myślicie czy może cena nie jest zbyt wysoka, albo zbroja słaba. To portugalska firma podobno niezła.

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...