Skocz do zawartości

Zbroje, zbroja do jazdy w lecie, gorąco


Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz PL wersje:

http://moto.allegro.pl/item669382532_adren...zer_gratis.html

 

A jakosciowo to wszystko podrobki UFO, ale wszytkie takiej samej jakosci (troche gorszej niz oryginal). Twoja decyzja czy chcesz doplacic tyle za taki skok jakosci...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleee Adrenaline to zupełnie inna firma niż Drenaline :) Nie to, że dcz zjadł literę...Adrenaline to znana, tańsza, i podobno jakościowo trochę gorsza Utika.

Drenaline to co innego, należy do koncernu Masac i robi klasę wyższe 'ciuchy'. Nie jest znana w Polsce ale wygląda dobrze więc...

 

Strona DRENALINE

 

Strona MASAC

 

...zapowiada się super, pewnie w poniedziałek dostanę paczkę to dopisze jak fajna jest (albo badziewna ;) ...

Edytowane przez acid_toxin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu nie podoba mi się żółw przyszyty na stałe, ściągany tylko przy pasie. Zbroje IMPACT na allegro mają podobny układ ochraniaczy, żółw jest lepiej dopasowany/odpinany i są tańsze. Nie mają tylko takich kolorowych lamelek :) Choć w o wiele droższym O'Neal Underdog żółw też jest przyszyty i jest nawet gorzej, może jest trochę szerszy - a zbroja kosztuje ponad 400zł...najlepiej gdy wypowie się ktoś kto od jakiegoś czasu jeździ w takiej Devil System. W końcu 90% jest z Chin ale różnej jakości.

Edytowane przez acid_toxin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy chcesz doplacic tyle za taki skok jakosci...

 

 

Hmmm, skoki jakosci, przeprowadzal ktos jakies testy ? jakie diagramy uderzen itp. Do to co dla jednego jest jeszcze do zaakceptowania tego inny nigdy nie zaakceptuje.

 

Za jakosc sie placi i trzeba zdac sobie z tego sprawe. Wszystko ponizej 150,- € to badziew, moga zdazyc sei male wyjatki ze wzgledz na opcje czy wyposazenie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany xxx razy...

 

http://www.allegro.pl/item676062971_ufo_sc...oss_enduro.html

i jej podróbki

http://www.allegro.pl/item675193731_ochran...ier_gratis.html ,do lajtowego endurzenia mogę polecić(atest na własnej skórze),a jak jesteś ,,hardkorem" ;d to buzer + nałokietniki chyba będą najlepsze

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Fox'a o którym pisaliście stronę wcześniej i o którego pytałem w dziale Enduro. Jako, że Fox to dobra marka, a takiego modelu nigdy nie widziałem w żadnej z kolekcji, z ostatnich lat, napisałem maila do dystrybutora Foxa w Polsce i...oni nigdy się z taką zbroją nie spotkali (z siatkowych jest model Launch), napisałem więc do USA - może tam taki model mają. Otrzymałem odpowiedź:

 

Hi James,

 

Thank you for bringing this product to our attention. It does appear to be counterfeit. Please contact Fox Racing Europe to purchase our product near you. Tel: 44-191-487-6100.

 

Kind regards,

 

Crystal Mellen | Sales - International | Assistant Administrator |

 

Fox Head Inc. | 18400 Sutter Blvd | Morgan Hill CA 95037 |

 

P 408-776-8633 x1313 | M | www.foxhead.com

 

Zbroja robiona jest w Chinach przez Mei mie lingerie co.,ltd. - firma robi bieliznę oraz kostiumy na specjalne okazje => Zbroja FOX Może i jest fajna ale to owca przebrana za lisa więc proszę nie pisać, że jest super bo ma logo Fox, który robi super rzeczy :)

Edytowane przez acid_toxin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Planuję zakupić sobie zbroję. Mam pytanie jaka jest według was najbezpieczniejsza zbroja na rynku Polskim? za cenę do 1000-1500zł? Alpinstars bionica2 (lub lepsza smx-5)? czy dainesa v3? Zależy mi na takiej co pochłąnia siłę uderzenia w jakiejś części. Może macie lini do testów tych w/w?

W zeszłym rou miałem szlifa po czym wpadlem do rowu przy ok 116km/h. Miałem ombi Redline. Złamalem jedynie obojczyk. Te plastiki w urtce jakies nie takie, nie posiadają ządnych napisów (jak np alpinestars/). Myślicie, ze gdybym miał lepsze ochraniacze móglbym nie mieć złąmania? Planuję kupic zbroje TYLKO zuwagi, że moze być bezpieczniejsza od kombiaka. Na trasy bym zakąłdałał skóre na zbroję, a w mieście sama zbroja. Tylko która?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja mam co prawda zbrojkę z nieco tańszej półki, ale w tym zakresie co piszesz brałbym to: http://www.riders4riders.pl/ochraniacze/dainese-jacket-wave-pro-2 . Włosi jednak wiedzą co robią w kwestii ochrony, a (nie wiem czy to na 100% prawda) Alpinestars podobno produkuje swoje rzeczy w Chinach...

 

Po ostatnim upalnym lipcu, to co mogę polecić, to by nosić na zbroję cokolwiek cienkiego (t-shirt, luźna bluza offroadowa itp.), bo słońce penetruje całkiem nieźle siateczkę zbroi i potrafi gdzieniegdzie zjarać jak się trochę pojeździ (nawet po mieście). Dodatkowo jak się stanie na światłach, to niemiłosiernie zaczynają się nagrzewać czarne elementy w zbroi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

 

Interesują mnie opinie osób, które latają w zbroi. W tamtym sezonie gotowałem się w tekstylu, więc w tym sezonie pomysł jest taki żeby zamienić kurtkę na zbroje + t-shirt na wierzch. Lata ktoś z Was w takim zestawie?

 

Pozdrawiam,

Drzewo.

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na enduro zawsze ubieram pod kurtke czy bluze ale na szose to chyba przesada chronić klatke piersiową bo niby przed czym no i ogranicza ruchy

Dobrze dopasowana kurtka z ochraniaczami załatwia sprawe

No chyba,ze ktoś woli dmuchać na zimne i zalożyć na kombinezon skórzany zbroje utiki i wyglądać jak pajac<są tacy,sam widzialem>Pozdro

 

zbroja na siatce na gołą skóre kiepski pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam w zbroi + skóra bez protektorów. Gotuję się nadal ale polecam.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...