Skocz do zawartości

Wypadek w Nowym Sączu - pomagamy naszemu bratu


BORSUKLES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu w Nowym Sączu, motocykl prowadzony przez 20'latka wpadł w poślizg i wpadł na metalowe barierki zabezpieczajace chodnik dla pieszych.

Motocyklista był bez szans w zderzeniu - w wypadku stracił obie ręce. Jedną w momencie uderzenia, a drugą lekarze byli zmuszeni amputować ze względu na szereg obrażeń.

 

Bartek jest studentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, wesoły, z motocyklami związany od dziecka.

Każdy grosz wkładał w swój ukochany motocykl, któremu poświęcał każdy wolny czas.

 

Byl zawsze uśmiechnięty, wesoły, życzliwy i pogodny, a w jednej chwili stracił obie ręce, stracił sens życia...stracił wszystko.

 

 

Gazeta Krakowska bardzo szeroko opisała sprawę, dzięki czemu udało się porozumieć z lekarzami, który wskazują, aby w tym przypadku Bartkowi wstawić bioprotezy, dzięki którym chociaż trochę odzyska sprawność. Bioproteza kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

Stąd pomysl GAZETY KRAKOWSKIEJ, wielu ludzi, oraz klubu STEEL ROSES MC na zoorganizowanie zbiorki pieniędzy.

 

 

Pieniądze zbiera SĄDECKA FUNDACJA MADA na której konto można wpłacić pieniądze. Dla wiarygodności można z linku poniżej kliknąc w NAZWĘ i zadzwonić sprawdzić. (http://www.inicjatywy.planty.pl/ngo.php)

 

Ponadto, osoby, ktore zechcą przekazać chociaż symboliczną złotówkę proszone są o kontakt z redakcją GAZETY KRAKOWSKIEJ - w Nowym Sączu, podaję numer telefonu:

 

0-(...)18 449 66 12

 

lub e-mail

 

[email protected]

 

 

 

Zobowiazałem się, że rozszerzę te akcję i kilka osób wpłaci pieniążki - dzieki czemu nasz przyjaciel zdobędzie fundusze na wszczepoenie BIOPROTEZ.

 

 

 

 

 

Jeżeli kogoś nie interesuje pomoc, proszę zostawić to bez odpowiedzi.

 

 

 

 

 

 

 

SŁAWEK M. BORSUKLES - FORUM MOTOCYKLISTÓW

Edytowane przez BORSUKLES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem tą informację wczoraj na stronie klubowej. aż mnie zatkało. również będę mówił ludziom o tym. myślę, że warto pomóc... mam nadzieję, że jeśli mnie kiedyś coś złego spotka to i mnie pomożecie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z gazety:

 

 

Pieniądze na zakup bioprotezy można wpłacać na konto w sądeckim oddziale Kredyt Banku z numerem

 

48 1500 1559 1215 5004 4253 0000 KONIECZNIE Z DOPISKIEM "pomoc dla BARTKA" . Jest to konto sądeckiej Fundacji MADFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóż Bartkowi Ostałowskiemu !! Bartek miał wypadek. Jechał motocyklem Honda od strony Krynicy. W okolicach cegielni zjechał na pobocze i uderzył w pobliską barierkę. Jedną rękę stracił na miejscu a drógą która została zmiażdżona lekarze musieli amputować. Jeżeli jesteś w stanie dać nawet jakąś małą sume wejdź na www.pomozbartkowi.oz.pl i tam znajdziesz więcej informacji jak możesz pomóc. Dziekuje

:clap: http://www.pomozbartkowi.oz.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z gazety:

Pieniądze na zakup bioprotezy można wpłacać na konto w sądeckim oddziale Kredyt Banku z numerem

 

48 1500 1559 1215 5004 4253 0000 KONIECZNIE Z DOPISKIEM "pomoc dla BARTKA" . Jest to konto sądeckiej Fundacji MADFA.

 

Borsuk jaką nazwę i adres odbiorcy wpisać w przelewie? formularz w moim banku wymaga takich informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy są wpłacać poprzez Internet, lub ich BANK wymaga dokładnych danych podaje jeszcze raz numer konta, oraz adres, pod który można wpłacać nawet symboliczne pieniążki dla Bartka, który stracił obie ręce w wypadku na motocyklu.

 

 

Kredyt Bank SA Odział Nowy Sącz ul. Jagiellońska 56 33-300 NOwy Sącz

 

 

48 1500 1559 1215 5004 4253 0000 KONIECZNIE Z DOPISKIEM "pomoc dla BARTKA

 

 

 

Jeszcze raz zwracam się z prośbą, o wsparcie finansowe dla naszego "brata" - motocyklisty, ktory odbywał praktyki w salonie Hondy, studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, pasjonaty, młodego i dobrego człowieka, który w wypadku stracił obie ręce.

 

Jest szansa na wszczepienie dla niego bioprotez, ale to bardzo wysoki koszt, stąd prośba do wszystkich motocyklistów w Polsce.

 

 

Zwracam się również z prośbą, aby klikać w specjalnie przygotowaną dla Bartka stronę, gdzie są informacje o Bartku, oraz BANERR, gdzie jak klikniemy kilka groszy wpada na protezy dla Bartka.

 

 

Dziękuję tym, którzy wpłacili nawet symboliczną złotówkę, pomimo, że osobiście go nie znam, chcialem zaangażować się w pomoc, bo przecież motocykliści są zawsze razem.

 

 

 

http://www.pomozbartkowi.oz.pl/

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...