Skocz do zawartości

Wypadek w Nowym Sączu - pomagamy naszemu bratu


BORSUKLES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam.

Gazeta Krakowska, Dziennik Polski i Telewizja Kraków, bardzo sympatycznie poinformowały ludzi, że FORUM MOTOCYKLISTÓW SWIATA BARDZO INTENSYWNIE POMAGA BARTKOWI.

 

 

 

 

Prośba do ludzi wybierającch się na ZLOT.

PRZEKAZUJCIE INFORMACJĘ NA TEMAT BARTKA - gdzie tylko się wybieracie.

 

 

 

Sam Bartek w wywiadzie powiedział:

 

PRZYWIEŚCIE MI TEN MOTOR DO DOMU.

JA JESZCZE TEN MOTOCYKL ZREPERUJĘ.

Edytowane przez BORSUKLES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fakt" jest jaki jest, ale opisał ten wypadek i jakiś starszy pan ofiarował temu chłopakowi własną proteze specjalnie sprowadzaną ze Szwecji chyba. Twierdzi że nie może sie do niej przyzwyczaić, a sprowadził ją żeby zrobic prawo jazdy. Niesamowite, nie wiem na ile to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu przyjacioł i rodziny serdecznie dziękuję za każdy grosz, a muszę przyznać, ze akcja rozkręciła się extra, z naszego FORUM wpłynęło naprawdę niemało kasy...

 

Przypominam dokładnie jeszcze raz:

 

 

 

Kredyt Bank SA Odział Nowy Sącz ul. Jagiellońska 56 33-300 NOwy Sącz

 

 

48 1500 1559 1215 5004 4253 0000 KONIECZNIE Z DOPISKIEM "pomoc dla BARTKA"

 

Konto jest FUNDACJI MADA.

Edytowane przez BORSUKLES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...Trzymaj sie , Bartek!!!oczywiscie,ze wielu z nas pomaga,w koncu 'swoja krew'!walcz,nie poddawaj sie a my.....WPLACAJMY!!!!Pamietajcie,że myslenie:'taka kwota to i tak nic'nie ma sensu-jesli kazdy wplaci nawet najmniejsza kwote,mam nadzieje,ze uda sie nam uzykac wymagane fundusze...Osovby zorientowane bardzo prosimy o informowaniu nas na bieżąco o naszym 'Bracie'.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyyah,

 

Jak już ktoś zdążył zauważyć liczy się każdy grosz więc mam nadzieję, że w jakiś sposób (tą małą cegiełką) pomogę. Przed chwilką dodałem również baner do strony Bartka na stronie mojego klubu.

 

Pzdr :biggrin:

Edytowane przez Lord Cronos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...