Skocz do zawartości

Wypadek w Nowym Sączu - pomagamy naszemu bratu


BORSUKLES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytałem co sie stało, Bartkowi to az mi sie łza w oku zakreciła jest to bardzo przykre ale nic innego nie pozostaje jak wierzyc ze sie uda ze Bartek bedzie w zyciu mógł robic to co kochał. Bartku wracaj do zdrowia nic innego mi nie pozostaje jak zyczyc Ci duzo zdrowia. Wiara czyni cuda i wiem ze Ci sie uda.

 

 

Pozdrawiam Maciek

 

Ps.Pomozcie jemu a wam pomoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Borsuk !

 

Podaj, proszę, adres i pełna nazwę fundacji.

Potrzebny jest adres dysponenta konta /tu: fundacji/ - nie adres banku ! - przy transferze elektronicznym wystarcza tylko numer konta bez adresu banku.

 

posłałem, tak jak wyczytałem, w okienko dysponenta wpisałem fundacja MADFA - tak z błedem jest podane w poście z wielkim numerem konta.

 

:) :bigrazz: ZMIEŃCIE TO SZYBCIUTKO BO BEDA PROBLEMY Z TRANSFEREM KASY OD LUDZI :crossy: :icon_eek:

 

moje pewnie tez wrócą. poslę ponownie.

 

pozdrawiam i trzymam kciuki za Bartka.

s*am na polityczną poprawność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wspomogłem

 

Swoją drogą to na prawde warto odmówić sobie jakiejś imprezy by zaoszczędzoną kwotę przelać na taki cel :banghead: Sprawa niby oczywista ale warto zdac sobie sprawe, że to właśnie to nasze "kilka" złotych dało chłopakowi takiemu jak Bartek szansę :banghead: A imprez bedzie jeszcze wiele :biggrin:

 

Podaj, proszę, adres i pełna nazwę fundacji.

Potrzebny jest adres dysponenta konta /tu: fundacji/ - nie adres banku ! - przy transferze elektronicznym wystarcza tylko numer konta bez adresu banku.

 

Ja też musiałem podać odkładny adres odbiorcy. Znalazłem adres fundacji na stronce http://www.pomozbartkowi.oz.pl/

 

DANE ADRESOWE

 

Fundacja Pomocy Osobom z Autyzmem "MADA"

33-300 Nowy Sącz

AL. Wolności 19

Tel.(018) 449 05 10 (w godz. 11.00 - 13.30)

email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplacilem choc niewiele...

Tragedia straszna, coz mozna wiecej powiedziec....

Zapraszam na stronke

http://www.pomozbartkowi.oz.pl/

Nie znalem czlowieka i mozliwe ze nigdy nie poznam.

Mozna napisac ze to mogl byc kazdy z nas, tylko po co?(kolejny banal w obliczu tragedii)

Zachecam do pomocy i wplacania kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa.....

..ale Bartku uszy do góry, bo wiara i pasja czynią cuda! a ludzi o dobrym serduchu jest mnustwo i napewno dołączął się do akcji.

 

.........przelew zrobiony - byśmy mogli uścisnąć sobie dłoń.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja w sprawie pomocy dla Bartka znajduje się także na stronie jego wyższej uczelni:

 

http://www.pwsz-ns.edu.pl

 

 

Już niebawem dalsze informacje, jak czuje się nasz przyjaciel....motocyklowy.

 

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...