Skocz do zawartości

Motoweteran Bazar Łódź Wrzesień


edison
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sie tez dolacze do pytan, bo nie bylo mnie tam jeszcze ;)

1. Czy z czesci sa tam tylko klamoty do weteranow, czy do wspolczesnych maszyn tez?

2. W jakich godzinach to sie odbywa?

3. Czy sa stoiska z sakwami, walkami, skorami.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się zapewne zjawie....i może rzeczywiscie się forumowo ustawić?....

 

Tak troche OT Ktoś ma z was PMRki?...tzn takie małe krótkofalówki na pasmo 446MHz?....jak tak to na bajzlu można sie skumać przez to...kto by wiedział i miał niech weźmnie i sie będzie nawoływać na 5 kanale :cool: (na przykład) co Wy na to? :cool: (mam jeszcze inny plan żeby sobie po takiej jednej na moto zamontować :P kazdy kto jedzie w grupie mógłby mieć coś takiego i nie było by problemu z komunikacją....chociaż zasięg skuteczny to jakieś 800m to jednak by wystarczyło :P....oczywiscie radyjko pod siodełkiem...na kierownicy przycisk PTT w kasku słuchawki z mikrofonem .... odpowiednio małe żeby nie przeszkadzały.... i mozna się porozumiewać :D....słuchawka i mic. podpięte kabelkiem gdzieś koło nogi pod siodłem np?:D chiałbym żeby wszyscy w grupie mieli takie radia...byłby cool kontakt:D a takie tanie duperelki można kupić już za 30-40zł....(co do umiejscowanienia to może na kierownicy żeby były inne przyciski jak włączenie, zmiana kanału głosność i przeszukiwanie...gdzieś koło zegarów...a że to małe to by sie znalazło miejsce :D............DOBRA NIEWAŻNE Z TYMI MOIMI GŁUPOTAMI....KONIEC :biggrin: (ok /OT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje może ustalimy jakis znak czy coś w tym stylu żebyśmy sie poznali. Bo pomysł z krotkofalówkami jest dobry tylko nie każdy je ma.

 

No to może miejsce...takie schody kolo miejsca gdzie jedzonko sprzedają....to blizej ulicy miejsce :biggrin: ojjej nie wiem jak to opisac :P.....jak się wchodzi i idzie sie po skosie w prawo jest zawsze gość z kurczakami i inym żarciem..tam zaraz za tym patrząc w prawo sa takie dość wysokie schody....może tam sie umówimy?...a co do PMR to wbrew pozorom to drogie nie jest....a przydatne :cool: .... kto ma PMR niech weźmie i nasłuchuje na 5 kanale..to nasz kanał na czas bazaru :cool:...kto nie ma niech obserwuje miejsce które wymieniłem wczesniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...